Nowe mieszkania Rzeszów 2024

Nowe mieszkania Rzeszów 2024 – Inwestycje deweloperskie Rzeszów 2024

Po rygorystycznym i ograniczonym pod względem popytu 2022 roku nadszedł okres ożywienia i wysokiego boomu popytowego w 2023 roku spowodowanego przede wszystkim wprowadzeniem programu rządowego „pierwsze mieszkanie” i co za tym idzie możliwości skorzystania z bardzo atrakcyjnych warunków finansowania zakupu nieruchomości. 

W efekcie II połowa 2023 roku to ogromne zderzenie wysokiego popytu z niedostateczną podażą spowodowaną ograniczoną liczbą nowych inwestycji deweloperskich z uwagi na kiepski 2022 rok. Przyczyniło się to oczywiście do szybkiej wyprzedaży dostępnej oferty i skokowej podwyżki cen u deweloperów. 

W 2024 rok wchodzimy więc z mocno wyeksploatowaną ofertą rynku pierwotnego, chęcią budowy przez deweloperów nowych inwestycji i zarazem ich ograniczonej możliwości z uwagi na długie procesy związane z formalnościami budowlanymi, ograniczoną liczbą lub wysokimi cenami dostepnych gruntów. Nie można pominąć nie do końca sprzyjającej polityki władz miasta w udzielaniu zezwoleń zwłaszcza na wysoką zabudowę wielorodzinną.

Poniżej przedstawiam kilka propozycji inwestycji z ofertą nowe mieszkania Rzeszów 2024.

Szukasz domu/ mieszkania w Rzeszowie?

Podaj parametry nieruchomości, której szukasz.
W ciągu 24h bezpłatnie otrzymasz dopasowane oferty z całego rynku pierwotnego – ponad 200 inwestycji! 
Brak umów. Gwarancja braku zobowiązań.

„To jeszcze nigdy nie było tak proste!”

#Oszczędź swój czas

Nowe mieszkania Rzeszów 2024 – Olszynki Park

Nowe mieszkania Rzeszów 2024 - Olszynki Park

W 2024 zakończy się budowa kompleksu Olszynki Park, w którym nadal dostępne są w ofercie nowe mieszkania Rzeszów 2024. Co ciekawe wieżowiec uzyskał zgodę na nadbudowę kilku dodatkowych kondygnacji i finalnie wyższa wieża liczyć będzie nie 36 a 41 pięter. 

To zdecydowanie przełomowa inwestycja mówiąc w skali południowej części Polski i jednocześnie świadcząca o dojrzałości rzeszowskiego rynku nieruchomości.

Panorama Kwiatkowskiego

Panorama Kwiatkowskiego

Panorama Kwiatkowskiego to kompleks mieszkalny zlokalizowany w Rzeszowie przy ul.Kwiatkowskiego. To jedna z niewielu inwestycji, o której budowie wie niemal każdy mieszkaniec naszego miasta z uwagi na ulokowanie zabudowy tuż nad brzegiem Rzeszowskiej Żwirowni.

Inwestycja składa się z pięciu bloków, a cztery z nich zostaną oddane do użytku już w 2024 roku. Ofertę inwestycji oprócz atrakcyjnych układów lokali ubogaca szereg udogodnień dla mieszkańców w tym m.in. strefa wellness, wybieg dla psów, prywatna plaża i molo czy strefa leżakowania. 

Zainteresowanych ofertą nowe mieszkania Rzeszów 2024 Panorama Kwiatkowskiego odsyłam do strony inwestycji. 

Sprawdź aktualne, niepowielane oferty nowych domów i mieszkań:
Oferty nieruchomości Rzeszów i okolice

Langiewicza 37

Nowe mieszkania Rzeszów 2024 - Langiewicza 37

Centralna część stolicy innowacji i ogólnopolski deweloper stawiający pierwsze kroki w naszym mieście realizując inwestycję pod nazwą Langiewicza 37. Inwestycja zakłada budowę jedenastopiętrowego budynku wielorodzinnego z 230 mieszkaniami, dwukondygnacyjnym garażem podziemnym i lokalami usługowymi na parterze. 

Oferta atrakcyjna dla osób poszukujących mieszkania w ścisłym centrum miasta o dużym potencjale inwestycyjnym i dobrze skomunikowanego z najważniejszymi punktami miasta. 

Nowe mieszkania Rzeszów 2024 – Dworzysko Park

Dworzysko Park

Nowe mieszkania Rzeszów 2024 w jednej z nowopowstających i aktywnie rozbudowywanych dzielnic w Rzeszowa. Koncepcja osiedla zakłada budowę 4 bloków wielorodzinnych z czego pierwszy z nich jest już zamieszkały. Zakończenie budowy drugiego budynku przewidziane jest na IV kw 2024 r.

Dworzysko Park to koncepcja osiedla samowystarczalnego z dużą ilością usług na terenie osiedla. Oferta zawiera dużą liczbę mieszkań 2 pokojowych, aczkolwiek klienci poszukujący większych metraży również nie będą zawiedzeni. Dobra jakość wykonania i atrakcyjna oferta cenowa czyni tę inwestycję „must have” do przeanalizowania dla osób poszukujących nowego M w 2024 r.

Widziałeś naszą mapę nowych inwestycji deweloperskich w rejonie Rzeszowa i okolic?
Mapa inwestycji w Rzeszowie

Lwowska Tarasy

Lwowska Tarasy nowe mieszkania Rzeszów 2024

Lwowska Tarasy to inwestycja będąca odpowiedzią na połączenie dużych, przestronnych tarasów dachowych i niskiej, kameralnej zabudowy. Oferta osiedla zawiera dwa typy mieszkań: z przynależnym ogródkiem lub właśnie z bardzo dużym tarasem dachowym dotychczas charakterystycznym dla największych (i często najdroższych) apartamentów na najwyższych piętrach.

Osiedle rozbudowywane jest etapowo w ramach odgórnie założonej koncepcji i spodziewać się można, że za kilka lat będzie to jedno z bardziej wyróżniających się w Rzeszowie osiedli mieszkań w zabudowie szeregowej.

NOVY Pogwizdów

NOVY Pogwizdów

Północna część miasta, podwyższony standard deweloperski i praktyczne układy mieszkań – tak w skrócie można by podsumować ofertę inwestycji NOVY Pogwizdów. To nowoczesne osiedle mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej oferującej mieszkania z ogródkami (parter) lub dwoma balkonami (piętro) realizowanych w standardzie PREMIUM.

Każde z mieszkań posiada bowiem m.in. rolety we wszystkich oknach, ogrzewanie podłogowe, rekuperacje, instalację pod klimatyzację i dwa miejsca postojowe w cenie. To najwyższy standard oferowany na rzeszowskim rynku pierwotnym i konieczna do rozważenia propozycja dla każdej osoby poszukującej nowe mieszkania Rzeszów 2024 po północnej stronie miasta. 

Nowe mieszkania Rzeszów 2024 – Dworskie Ogrody

Dworskie Ogrody

Dworskie Ogrody to atrakcyjny kompleks mieszkalny zlokalizowany przy bocznej ul. Krakowskiej w Rzeszowie. To osiedle sukcesywnie rozbudowywane od 2014 o kolejne budynki jedno- i wielorodzinne utrzymanie w nowoczesnej, atrakcyjnej architekturze.

W 2024 roku planowane jest zakończenie budowy obecnie realizowanego etapu Dworskie Ogrody 1, czyli dwupiętrowego budynku z podziemnym parkingiem i lokalami usługowymi na terenie osiedla zlokalizowanego przy wjeździe teren osiedla. 

Nowe mieszkania Rzeszów 2024 przy ulicy Krakowskiej? Dworskie Ogrody mogą okazać się właściwą odpowiedzią.

Osiedle Olbrachta

Osiedle Olbrachta

Osiedle przy ul. Olbrachta znajdujące się na pograniczu Krasne i Rzeszowa powiększy się o kolejny blok. W ramach inwestycji powstanie czteropiętrowy budynek z podziemną halą garażową o łącznej liczbie 65 zaprojektowanych mieszkań.

Budowa inwestycja rozpoczęła się 2023 roku, a planowane zakończenie przypada na koniec 2025 roku. Ciekawa alternatywa dla osób poszukującyhc nowe mieszkania Rzeszów 2024 w niskim bloku poza centrum miasta.

Panorama Kwiatkowskiego River

Nowe mieszkania Fabryczna Rzeszów

Przy ul. Fabrycznej – bocznej ul. Kwiatkowskiego – powstanie nowe osiedle składające się z trzech bloków wielorodzinnych. Będzie to siostrzana i jednocześnie bardziej kameralna inwestycja wcześniej opisywanego osiedla Panorama Kwiatkowskiego.

Zabudowa składać się będzie z trzech średniowysokich bloków (7 pięter), w których dostępne są nowe mieszkania Rzeszów 2024 od 2 pokojowych mieszkań po przestronne apartamenty z dużymi tarasami z widokiem na Wisłok.

Budziwojska 1

Nowe mieszkania Fabryczna Rzeszów

W południowej części miasta przy ul. Budziwojskiej powstanie nowe osiedle 48 mieszkań i 7 domów w zabudowie szeregowej. Nowoczesny kompleks mieszkalny w niskiej zabudowie to ciekawa propozycja dla osób poszukujących nowego mieszkania w otoczeniu zieleni i natury.

Nowe mieszkania Rzeszów 2024 – Rubikon

Rubikon

Rubikon to nowatorski i dość nietypowy projekt deweloperski realizowany w naszym mieście. Jest to bowiem koncepcja zabudowy dedykowana przede wszystkim inwestorom poszukującym nowe mieszkania Rzeszów 2024 z przeznaczeniem na wynajem. Mieszkania bowiem są stosunkowo małe i mierzą od 16 do 29 m2 powierzchni. Każde z nich posiada łazienkę oraz pokój z wydzielonym aneksem kuchennym. Kawalerka o niewielkiej powierzchni pozwala zminimalizować koszt zakupu i jednocześnie zwiekszyć zwrot (ROI) z wynajmu.

5/5 – (2 votes)

Marcin Buniowski - Ekspert rynku pierwotnego w Rzeszowie

Marcin Buniowski - Ekspert rynku pierwotnego w Rzeszowie

Prowadzę portal nieruchomosciwrzeszowie.pl. Specjalizuję się w rynku pierwotnym.
Współtworzę organizację będącą biurem sprzedaży inwestycji deweloperskich. Bezpłatnie pomagam znaleźć nowy dom/mieszkanie w rejonie Rzeszowa i okolic.
Napisz jakiej nieruchomości szukasz - chętnie pomogę Ci znaleźć najlepszą, dopasowaną do Twoich potrzeb i preferencji.
Kontakt: 721 813 559 | marcin@nieruchomosciwrzeszowie.pl

Podaj jakiej nieruchomości szukasz
Marcin Buniowski - Ekspert rynku pierwotnego w Rzeszowie

Marcin Buniowski - Ekspert rynku pierwotnego w Rzeszowie

Prowadzę portal nieruchomosciwrzeszowie.pl. Specjalizuję się w rynku pierwotnym.
Współtworzę organizację będącą biurem sprzedaży inwestycji deweloperskich. Bezpłatnie pomagam znaleźć nowy dom/mieszkanie w rejonie Rzeszowa i okolic.
Napisz jakiej nieruchomości szukasz - chętnie pomogę Ci znaleźć najlepszą, dopasowaną do Twoich potrzeb i preferencji.
Kontakt: 721 813 559 | marcin@nieruchomosciwrzeszowie.pl

Podaj jakiej nieruchomości szukasz
5/5 - (2 votes)
Please follow and like us:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szukasz mieszkania w Rzeszowie?

Podaj parametry mieszkania/domu, którego szukasz.
Bezpłatnie otrzymasz dopasowane oferty z całego rynku pierwotnego.

Brak umów, brak kosztów, brak zobowiązań.

Wypełnij formularz

Szukasz mieszkania w Rzeszowie?
Pomogę Ci je znaleźć!

Cześć, nazywam się Marcin i prowadzę portal nieruchomosciwrzeszowie.pl.
Specjalizuję się w rynku pierwotnym i na co dzień bezpłatnie pomagam w znalezieniu mieszkania.

Podaj parametry mieszkania, którego szukasz a otrzymasz dopasowane oferty z całego rynku deweloperskiego!