Dworskie Ogrody

Dworskie Ogrody - Dowiedz się więcej:

Podstawowe informacje

Rodzaj zabudowy

Wielorodzinna

Stan inwestycji

W budowie

Budowa w etapach

Tak

Termin rozpoczęcia

-

Termin zakończenia

Budowa etapowa

Liczba pięter

do 7

Metraże

30-96

Ilość pokoi

2 - 4

Standard wykończenia

Stan deweloperski

Rodzaj ogrzewania

Kotłownia

Garaż podziemny

Tak

Przedział cenowy

-

Opis

Dworskie Ogrody to osiedle powstające przy ul. Dworskie Ogrody w Rzeszowie. Budowa inwestycji realizowana jest etapowo. Dotychczas powstało ponad 10 budynków w niskiej zabudowie (szeregówki dwulokalowe oraz czterokondygnacyjne budynki wielorodzinne). Obecnie realizowana jest budowa 7 piętrowego apartamentowca, w którym dostępne są łącznie 64 mieszkania z przeważającą ilością 2 i 3 pokojowych lokali mieszkalnych. Na ostatnich piętrach dostępne są ponad 70 metrowe apartamenty z przestronnymi tarasmi. W budynku dostępny jest dwupoziomowy parking podziemny. Do każdego mieszkania przynależy komórka lokatorska zlokalizowana na kondygnacjach mieszkalnych oraz w parkingu budynku. Na terenie osiedla zostanie wybudowany plac zabaw.

Architektura budynków to przyjemne dla oka połączenie białej elewacji skontrastowanej ciemnymi elementami oraz elementami tekstury drewna. W najnowszym apartamentowcu zastosowano także dodatkowe przyozdobienia elementami w żółtym odcieniu. Budynek posiada duże lobby wejściowe w stylu hotelowym, dwie niezależne windy, centralną kotłownię, stojaki na rowery a także miejsca ładowania pojazdów elektrycznych.

Dworskie Ogrody powstają etapowo. Dotychczas w realizacji:

  • Niska zabudowa szeregowa i wielorodzinna – wybudowane, mieszkanie przekazane mieszkańcom
  • Obecny etap – budowa 7 piętrowego apartamentowca – obecnie w budowie, trwa sprzedaż mieszkań. Planowane zakończenie budowy: maj 2022 r.

Lokalizacja

Dworskie Ogrody zlokalizowane są w Rzeszowie przy ul. Dworskie Ogrody (boczna ul. Krakowskiej). Najbliższe otoczenie osiedla stanowi głównie niska zabudowa jedno i wielorodzinna. W otoczeniu osiedla znajdują się niezabudowane dotąd tereny zielone. Jest to odpowiednia lokalizacja dla osób poszukujących ciszy i wytchnienia od miejskiego zgiełku. Osiedle znajduje się w bliskiej odległości do węzła autostradowego. 

Warto zwrócić uwagę, iż na północ od osiedla w odległości ok. 700 metrów (mierząc w linii prostej) znajduje się Strefa Ekonomiczna Dworzysko. Jest to więc warta rozważenia lokalizacja dla osób rozważających zakup mieszkania w celach inwestycyjnych z przeznaczeniem pod osoby pracujące. 

5/5 - (1 vote)

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Please follow and like us:

Szukasz mieszkania w Rzeszowie?

Podaj parametry mieszkania/domu, którego szukasz.
Bezpłatnie otrzymasz dopasowane oferty z całego rynku pierwotnego.

Brak umów, brak kosztów, brak zobowiązań.

Wypełnij formularz

Szukasz mieszkania w Rzeszowie?
Pomogę Ci je znaleźć!

Cześć, nazywam się Marcin i prowadzę portal nieruchomosciwrzeszowie.pl.
Specjalizuję się w rynku pierwotnym i na co dzień bezpłatnie pomagam w znalezieniu mieszkania.

Podaj parametry mieszkania, którego szukasz a otrzymasz dopasowane oferty z całego rynku deweloperskiego!