Las Marcina

Las Marcina to osiedle mieszkań i domów w zabudowie bliźniaczej przy ul. Św. Marcina w Rzeszowie.

Las Marcina -
Dowiedz się więcej:

Las Marcina Rzeszów - Podstawowe informacje

Rodzaj zabudowy

Szeregowa

Stan inwestycji

W budowie

Budowa w etapach

Nie

Termin rozpoczęcia

-

Termin zakończenia

Październik 2024 r.

Liczba pięter

1

Metraże

83 - 103 m2

Ilość pokoi

3-4

Standard wykończenia

Stan deweloperski

Rodzaj ogrzewania

Elektryczne

Garaż

Tak

Przedział cenowy

-

Opis

Las Marcina to osiedle mieszkań i domów w zabudowie szeregowej zlokalizowane przy ul. Św. Marcina w Rzeszowie. Inwestycja składa się z dwóch pięciosegmentowych budynków, w których zaprojektowano 5 jednorodzinnych domów w zabudowie szeregowej oraz pięć dwulokalowych domów w zabudowie szeregowej (łącznie 10 mieszkań). 

Domy o powierzchni 103, 1 m2 zaprojektowano w układzie 4 pokojowym rozmieszczonych na 3 kondygnacjach (-1, parter oraz +1). Do każdego z domów przynależy garaż oraz ogród.

Mieszkania w zabudowie szeregowej to lokale z przynależnym ogrodem (na parterze oraz kondygnacji -1) oraz mieszkania na piętrze z tarasem dachowym (na kondygnacji +1 oraz +2). Do mieszkań na piętrze przynależy duży taras dachowy. Istnieje możliwość zakupu zamykanego garażu jednostanowiskowego za dopłatą.

Las Marcina Rzeszów to nowoczesna inwestycja wyróżniająca się na rynku architekturą oraz zastosowaniem ekologicznych technologii. Domy i mieszkania ogrzewane będą z zastosowaniem folii grzewcznych na podczerwień połączonych z panelami fotowoltaicznymi na dachu (panele są w standardzie, moc ok. 2 kW). 

Niebywałym atutem podkreślającym wyjątkowość inwestycji jest sąsiedztwo lasu. Budynki i mieszkania zostały na działce tak usytuowane by część dzienna – salon z aneksem – były skierowane od strony lasu. Bardzo duża ilość zieleni wokół gwarantuje spokój i możliwość wyciszenia od miejskiego zgiełku. 
 

Planowany termin realizacji inwestycji – październik 2024 r.

Las Marcina - Lokalizacja

Las Marcina Rzeszów zlokalizowane jest w Rzeszowie przy ul. Św. Marcina. Lokalizacja inwestycji, a przede wszystkim sąsiedztwo lasu i dużej ilości zieleni stanowi jeden z największych atutów inwestycji bowiem każde z mieszkań posiada widok na zieleń. Do inwestycji prowadzi asfaltowa gminna droga. Na trasie dojazdu do Rzeszowa dostępnych jest wiele punktów infrastruktury w tym szkoła, sklepy, restauracja itp. 

Odległość do Millenium Hall – 6,1 km (10 min)
Odległość do rynku – 7,4 km (15 min)

Dostępne mieszkania w inwestycji

Uwaga! Poniżej przedstawione zostały wybrane mieszkania dostępne w inwestycji. W celu uzyskania pełnej aktualnej oferty prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego na początku strony (na żółtym tle).

Nic do wyświetlenia

Dostępne mieszkania w inwestycji

Uwaga! Poniżej przedstawione zostały wybrane mieszkania dostępne w inwestycji. W celu uzyskania pełnej aktualnej oferty prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego na początku strony (na żółtym tle).

Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 83,06 m2 + ogród zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji przy ul. Św. Marcina w Rzeszowie. Inwestycję wyróżnia niebanalna,

83.06 m² 3 pokoje

Na sprzedaż nowy 4 pokojowy dom o pow. 116,61 m2 + ogród zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji domów w zabudowie szeregowej przy ul. Św. Marcina w

116.61 m² 4 pokoje

Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 89,14 m2 + taras dachowy zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji przy ul. Św. Marcina w Rzeszowie. Inwestycję wyróżnia

89.14 m² 3 pokoje

Obsługiwane przez Estatik

4.2/5 - (11 votes)

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4.2/5 - (11 votes)
Please follow and like us:

Szukasz mieszkania w Rzeszowie?

Podaj parametry mieszkania/domu, którego szukasz.
Bezpłatnie otrzymasz dopasowane oferty z całego rynku pierwotnego.

Brak umów, brak kosztów, brak zobowiązań.

Wypełnij formularz

Szukasz mieszkania w Rzeszowie?
Pomogę Ci je znaleźć!

Cześć, nazywam się Marcin i prowadzę portal nieruchomosciwrzeszowie.pl.
Specjalizuję się w rynku pierwotnym i na co dzień bezpłatnie pomagam w znalezieniu mieszkania.

Podaj parametry mieszkania, którego szukasz a otrzymasz dopasowane oferty z całego rynku deweloperskiego!