Panorama Kwiatkowskiego

Panorama Kwiatkowskiego - Dowiedz się więcej:

Panorama Kwiatkowskiego - Podstawowe informacje

Rodzaj zabudowy

Wielorodzinna

Stan inwestycji

W budowie

Budowa w etapach

Tak

Termin rozpoczęcia

2021 r.

Termin zakończenia

Budowa etapowa

Liczba pięter

do 15

Metraże

-

Ilość pokoi

2 - 5

Standard wykończenia

Stan deweloperski

Rodzaj ogrzewania

-

Garaż podziemny

Tak

Przedział cenowy

-

Opis

Panorama Kwiatkowskiego to nowoczesne osiedle zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Kwiatkowskiego. Osiedle z racji swej strategicznej lokalizacji – tuż nad brzegiem Żwirowni – należy do grona najpopularniejszych obecnie budowanych inwestycji w Rzeszowie. Budynki posiadać będą od 10 do 15 pięter naziemnych oraz kondygnację podziemną z przeznaczeniem na parking podziemny. Dostępne są także komórki lokatorskie. Łącznie w 5 budynkach realizowanych etapowo zaprojektowano 161 mieszkań liczących od 2 do 5 pokoi. Mieszkania posiadają przestronne tarasy widokowe z panoramą na Żwirownię oraz na miasto. Na terenie osiedla przewidziano także część handlowo-usługową.

Panorama Kwiatkowskiego zaprojektowana została jako jedna z najnowocześniejszych inwestycji w rejonie, skierowana na zdrowy i nowoczesny tryb życia. Inwestor zaplanował nasadzenie ponad 1000 różnych gatunków roślinności. Dodatkowo przewidziano wiele atrakcji i udogodnień dla przyszłych mieszkańców w tym m.in. strefę wellness, strefę odpoczynku czy wybieg dla psów. Panorama jako jedna z niewielu inwestycji posiadać będzie prywatną plażę, molo oraz strefę relaksu i leżakowania. Mieszkańcy będą mogli zrelaksować się na deptaku spacerowym przy brzegu. Dostępne będą również mini port dla łódek i kajaków oraz miejsce do fintnessu i jogi. Całość uzupełnia strefa restauracyjna oraz handlu, a także plac zabaw dla najmłodszych członków nowego osiedla. 

Idąc z duchem osiedla architektura budynków również została zaprojektowana w nowoczesnym stylu. Liczące od 10 do 15 pięter wieżowce wykonane są w kaskadowym stylu przy użyciu charakterystycznych geometrycznych kształtów bryły, dużych przeszkleń oraz mieszaniny elementów grafitu i jasnego drewna. Całość tworzy spójny modernistyczny, które nie wydaje się przytłaczać.

Lokalizacja

Panorama Kwiatkowskiego powstaje przy ul. Kwiatkowskiego w dzielnicy Drabinianka. Strategiczna i niemal nie do podrobienia lokalizacja tuż nad brzegiem Żwirowni daje możliwość mieszkańcom relaksu i odpoczynku w jednym z najchętniej odwiedzanych rejonów Rzeszowa. Pomijając bogatą i dobrze zaplanowaną infrastrukturę na terenie osiedla okolice Żwirowni to swego rodzaju oaza mieszkańców Rzeszowa z duża ilością atrakcji w jej obrębie. Bliskość ścieżek pieszych i rowerowych na Bulwarach to dodatkowy ogromny atut tej lokalizacji. Całość w połączeniu z dogodnym dojazdem do centrum miasta daje miano inwestycji jako jednej z najlepiej zlokalizowanych w Rzeszowie. 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Please follow and like us:

Szukasz mieszkania w Rzeszowie?

Podaj parametry mieszkania/domu, którego szukasz.
Bezpłatnie otrzymasz dopasowane oferty z całego rynku pierwotnego.

Brak umów, brak kosztów, brak zobowiązań.

Wypełnij formularz

Szukasz mieszkania w Rzeszowie?
Pomogę Ci je znaleźć!

Cześć, nazywam się Marcin i prowadzę portal nieruchomosciwrzeszowie.pl.
Specjalizuję się w rynku pierwotnym i na co dzień bezpłatnie pomagam w znalezieniu mieszkania.

Podaj parametry mieszkania, którego szukasz a otrzymasz dopasowane oferty z całego rynku deweloperskiego!