Nowe mieszkania Rzeszów 2022 – Sprawdź Nowe inwestycje Rzeszów 2022

Nowe mieszkania Rzeszów 2022. Nowe inwestycje Rzeszów 2022.

Za nami jeden z najbardziej szalonych i nieprzewidywalnych okresów na rynku nieruchomości. Pandemia, która zachwiała rynkiem w 2020 roku i wprowadziła wiele niepewności na nadchodzący 2021 rok w efekcie okazała się totalnym przeciwieństwem tego, czego większość się spodziewała. 

Rynek nieruchomości 2021 rok z pewnością może zaliczyć do udanych. Wysoka dynamika, duża ilość nowych inwestycji i rekordy sprzedaży przyczyniły się do rozgrzania rynku niemal do czerwoności. Omawiając poprzedni rok nie można pominąć kwestii cen nowych nieruchomości, które przez m.in. drożejące materiały budowlane zdrożały nawet o kilkadziesiąt procent.

Dobrą informacją natomiast jest fakt, że w 2021 roku rozpoczęto budowę dużej ilości nowych inwestycji. Wielu deweloperów początkiem ubiegłego roku biło się z myślami „budować czy przeczekać”. Większość inwestorów na fali rozpędzającego się rynku zdecydowała się jednak realizować kolejne inwestycje, a Klienci chętnie kupowali nowe nieruchomości.

2022 rok zapowiada się równie aktywnie. Deweloperzy realizując nowe inwestycje Rzeszów 2022 wprowadzają do oferty nowe mieszkania Rzeszów 2022. Wydaje się, że duże znaczenie na wysokość cen nieruchomość będzie miała inflacja, której wysokość pobija wszelkie niechlubne rekordy. Sprawdźmy więc w jakich inwestycjach Klienci mogą poszukiwać nowe mieszkania Rzeszów 2022 r.

Szukasz domu/ mieszkania w Rzeszowie?

Podaj parametry nieruchomości, której szukasz.
W ciągu 24h bezpłatnie otrzymasz dopasowane oferty z całego rynku pierwotnego – ponad 200 inwestycji! 
Brak umów. Gwarancja braku zobowiązań.

„To jeszcze nigdy nie było tak proste!”

#Oszczędź swój czas

Nowe mieszkania Rzeszów 2022 – Olszynki Park 

Olszynki Park 2022

Bez wątpienia najpopularniejszą i chyba wszystkim mieszkańcom Rzeszowa znaną inwestycją jest budowany w samym centrum Rzeszowa wieżowiec Olszynki Park. Kompleks składa się z dwóch wież: niższej mierzącej ok. 80 metrów wysokości oraz wyższej – 36 piętrowej – o docelowej wysokości ponad 160 metrów (z iglicą). 

Według zapowiedzi dewelopera w lipcu 2021 roku powinna zakończyć się budową niższego budynku więc osoby poszukujące nowe mieszkania Rzeszów 2022 w samym centrum miasta zdecydowanie powinny rozważyć tę propozycję. Jest to również ciekawa alternatywa dla osób poszukujących mieszkania w celach wynajmu krótkoterminowego – zwłaszcza apartamenty na najwyższych piętrach z widokiem na panoramę Rzeszowa będą z pewnością cieszyć się dużym popytem.

Lokalizacja Olszynki Park 2022 >

Resovia Sky

Resovia Sky 2022

Pozostając w centrum miasta warto wspomnieć o nowym kompleksie dołączającym do grona nowe inwestycje Rzeszów 2022 – Resovia Sky – powstającym przy ul. Podwisłocze. Nowa inwestycja spółki Heritage Real Estate to 3 segmentowy budynek o różnej wysokości, w którym zaprojektowano ponad 400 mieszkań. W sprzedaży dostępne są 1-5 pokojowe lokale o pow. od 25 do 107 m2

Do dyspozycji mieszkańców dostępny będzie dwupoziomowy parking podziemny o łącznej liczbie ponad 400 miejsc parkingowych (przewidziano po jednym do każdego mieszkania). Dla wygody mieszkańców zaprojektowano część handlowo usługową z przeznaczeniem na sklepy i punkty usługowe. 

Lokalizacja Resovia Sky 2022 >

Widziałeś naszą mapę inwestycji deweloperskich w rejonie Rzeszowa i okolic?
Mapa inwestycji w Rzeszowie

Nowe inwestycje Rzeszów 2022 – Resovia Residence

Nowe mieszkania Rzeszów 2022

Do grona najhuczniejszych i najbardziej topowych inwestycji w Rzeszowie z pewnością możemy zaliczyć zaprojektowany przy ul. Wyspiańskiego (obok stadionu Resovii) kompleks Resovia Residence. Koncepcja przygotowana przez renomowaną rzeszowską pracownię architektoniczną – MWM Architekci – zakłada budowę nowoczesnego osiedla mieszkalnego o zróżnicowanej wysokości. Najwyższą częścią zabudowy będzie 100 metrowa wieża!

Jak określają twórcy projektu Resovia Residence to zespół budynków tworzący zwarty kwartał intensywnej miejskiej zabudowy, o wyraźnie zaznaczonych pierzejach i otwierających się w kierunku ulic dziedzińcach. 

Czy projekt dołączy do nowe inwestycje Rzeszów 2022 i doczeka się realizacji w 2022 roku? Na to niestety nie ma pewności, gdyż przedstawiona koncepcja architektów przeczy zapisom miejskiego planu zagospodarowania przestrzennego, który w tym miejscu nie dopuszcza zabudowy o takich gabarytach. W związku z tym pod dużym znakiem zapytania pozostaje rozpoczęcie tej inwestycji w najbliższym czasie.

Lokalizacja Resovia Residence > 

Wieżowiec przy rondzie Pobitno

Nowe inwestycje Rzeszów 2022

Od pewnego czasu co raz głośniej mówi się o nowym wieżowcu, który ma powstać tuż przy rondzie Pobitno – na działce u zbiegu ulic Lwowskiej i al. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego. Koncepcja zakłada budowę 17 piętrowego budynku, w którym zaprojektowano 214 mieszkań. Inwestor – spółka Vispro Development – nie podała jeszcze oficjalnych informacji dotyczących samej inwestycji oraz terminów rozpoczęcia.

Urząd Miasta Rzeszowa potwierdził jednak, iż w lutym 2020 r. wydano dla tych terenów pozwolenie na budowę, zgodnie z którym ma tam powstać 214 mieszkań, dwupoziomowy parking podziemny dla 400 samochodów i parking przy bloku na 12 pojazdów.

Okolice ul. Lwowskiej to popularna dzielnica ciesząca się dużym zainteresowaniem więc klienci poszukujący nowe mieszkania Rzeszów 2022 w tej okolicy z pewnością chętnie rozważyliby ofertę tej inwestycji.

Lokalizacja wieżowca przy rondzie Pobitno >

Dodatkowe informacje o inwestycji >

Nowe mieszkania Rzeszów 2022 – Bulwary Park etap 2

Bulwary Park - Nowe inwestycje Rzeszów 2022

Mieszkania nad Wisłokiem od lat cieszą się dużym zainteresowaniem stąd też deweloperzy chętnie lokują swoje nowe inwestycje właśnie nad brzegiem Wisłoka. Jedną z takich inwestycji jest kontynuacja osiedla Bulwary Park powstałego przy ul. Powstańców Warszawy (obok zapory). W pierwszym etapie wybudowano dwa siedemnastopiętrowe wieżowce o łącznej liczbie ponad 300 mieszkań. Inwestycję uzupełnia część handlowo-usługowa na parterze.

Drugi etap inwestycji zakłada budowę inwestycji w kształcie… żagla. Koncepcja Bulwary Park etap 2 to projekt 40 piętrowego, około 120 metrowego wieżowca o nietypowej, zdecydowanie wyróżniającej się na lokalnym rynku architekturze. Projekt nie zakłada jednak wyłącznie budowy samego wieżowca. Projektanci chcąc połączyć nowy budynek z istniejącym w sąsiedztwie odcinkiem bulwarów przewidzieli stworzenie przestrzeni publicznej dla mieszkańców gdzie znalazłyby się m.in. lokale handlowo-usługowe, kawiarnie, restauracje czy kluby. Dodatkowo inwestor planował wybudować dwa drewniane mola ze szklanym zakończeniem – tak by mieszkańcy mogli podziwiać taflę wody. 

We wrześniu 2021 roku Urząd Miasta wydał obwieszczenie o wydanie warunków zabudowy dla lokalizacji planowanej inwestycji więc być może nowe inwestycje Rzeszów 2022 wzbogacą się o nowy budynek nad Wisłokiem o iście wizjonerskiej koncepcji.

Lokalizacja Bulwary Park etap 2 >

Bezpłatny odbiór mieszkania przy zakupie nowej nieruchomości. Sprawdź szczegóły:
Kup mieszkanie i odbierz odbiór nieruchomości GRATIS!

Capital Towers Residence

Capital Towers Residence 2022

O inwestycji Capital Towers Residence pisałem już we wpisie dotyczącym nowych inwestycji na 2020 rok. Wszystkim zainteresowanym zakupem mieszkania w inwestycji można powiedzieć „warto było czekać” gdyż kompleks wreszcie doczekał się rozpoczęcia budowy.

Kompleks Capital Towers Residence powstanie przy skrzyżowaniu ulic Lenartowicza i Podpromie. Inwestycja składać się będzie z dziesięciokondygnacyjnego budynku, w którym zaprojektowano mieszkania wielorodzinne z częścią usługową oraz 2 kondygnacyjny garaż podziemny. Budynek został podzielony na dwie części (8 kondygnacyjne), które połączone są przewiązką liczącą 4 kondygnacje. Capital Towers Residence to odpowiedź dla osób poszukujących nowe mieszkania Rzeszów 2022 w pobliżu Hali Podpromie.

Lokalizacja Capital Towers Residence > 

Nowe inwestycje Rzeszów 2022 – Panorama Kwiatkowskiego

Nowe mieszkania Panorama Kwiatkowskiego

Panorama Kwiatkowskiego to kompleks 5 wieżowców zlokalizowany tuż nad Żwirownią – jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc w letnim okresie przez mieszkańców Rzeszowa. Realizacja budowy I etapu – 2 budynków – rozpoczęła się w 2021 roku i dzięki topowej lokalizacji osiedle stało się jednym z najbardziej znanych punktów na mapie rzeszowskich inwestycji. W 2022 roku planowana jest kontynuacja budowy I etapu oraz rozpoczęcie kolejnych.

Panorama Kwiatkowskiego to oferta przede wszystkim dla osób ceniących nowoczesność i atrakcyjne walory otoczenia. Budynki posiadać będą od 10 do 15 kondygnacji, w których zaprojektowano łącznie 161 mieszkań (od 2 do 5 pokoi). Oprócz możliwości zakupu mieszkania z widokiem bezpośrednio na Żwirownię mieszkańcy będą mogli korzystać z wielu pozostałych atutów i udogodnień osiedla. Przewidziano m.in. strefę wellness, strefę odpoczynku, wybieg dla psów, prywatną plażę oraz molo. Dostępne będą również mini port dla łódek i kajaków oraz miejsce do fintnessu i jogi. Całość uzupełnia strefa restauracyjna oraz handlu, a także plac zabaw dla najmłodszych członków nowego osiedla. 

Lokalizacja Panorama Kwiatkowskiego >

Osiedle Architektów

Osiedle Architektów Mieszkania 2022

Osiedle Architektów to jedno z największych nowych osiedli w Rzeszowie. Zlokalizowane przy ul. Architektów w pobliżu Politechniki Rzeszowskiej cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno wśród Klientów indywidualnych – na własne potrzeby – jak również inwestycyjnych – z przeznaczeniem pod wynajem.

Dobrą informacją jest, iż w 2022 roku u zbiegu ulic Architektów i Soldarności rozpocznie się budowa dwóch nowych budynków. W ramach inwestycji powstaną 2 budynki mieszkalne (od 5 do 9 kondygnacji), w których dostępnych będzie 266 mieszkań o powierzchni od 25 do 66 metrów kwadratowych. 

Lokalizacja Osiedle Architektów >

Miłocin Premium – Nowe mieszkania w niskiej zabudowie

Nowe inwestycje Rzeszów Miłocin Warszawska 2022

Nowe mieszkania Rzeszów 2022 to nie tylko wieżowce i gęsta zabudowa. Co raz więcej osób preferuje zakup mieszkania poza ścisłym centrum miasta przy zachowaniu dogodnego i szybkiego dojazdu do kluczowych miejsc Rzeszowa. Idealną odpowiedzią na takie preferencje jest oferta osiedla Miłocin Premium.

Miłocin Premium to kameralne, nowoczesne osiedle mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej zlokalizowane w północnej części Rzeszowa przy ul. Myśliwskiej (boczna ul. Warszawskiej). W ofercie dostępne są 2 typy mieszkań:

  • mieszkanie z ogródkiem
  • dwupoziomowy apartament z tarasem dachowym

Osiedle budowane jest w standardzie PREMIUM, a każde z mieszkań posiada m.in. ogrzewanie podłogowe, rolety elektryczne we wszystkich oknach czy instalację pod klimatyzację. Osiedle budowane jest przede wszystkim dla rodzin, a w celu zapewnienia bezpieczeństwa najmłodszym teren będzie ogrodzony z placem zabaw wewnątrz osiedla.

Lokalizacja Miłocin Premium >

Nowe mieszkania Rzeszów 2022 – Podsumowanie

Rynek inwestycji deweloperskich w 2022 roku zapowiada się obiecująco. Wiele nowych osiedli jest w trakcie budowy, sporo ciekawych inwestycji jest w fazie projektowania lub uzyskiwania pozwoleń na budowę. Jeśli popyt utrzyma się na równie wysokim poziomie jak dotychczas to wiele wskazuje na to, że w 2022 możemy spodziewać się „wbicia łopat” w kilku topowych lokalizacjach w Rzeszowie.

5/5 – (2 votes)

Marcin Buniowski - Ekspert rynku pierwotnego w Rzeszowie

Marcin Buniowski - Ekspert rynku pierwotnego w Rzeszowie

Prowadzę portal nieruchomosciwrzeszowie.pl. Specjalizuję się w rynku pierwotnym.
Współtworzę organizację będącą biurem sprzedaży inwestycji deweloperskich. Bezpłatnie pomagam znaleźć nowy dom/mieszkanie w rejonie Rzeszowa i okolic.
Napisz jakiej nieruchomości szukasz - chętnie pomogę Ci znaleźć najlepszą, dopasowaną do Twoich potrzeb i preferencji.
Kontakt: 721 813 559 | marcin@nieruchomosciwrzeszowie.pl

Podaj jakiej nieruchomości szukasz
Marcin Buniowski - Ekspert rynku pierwotnego w Rzeszowie

Marcin Buniowski - Ekspert rynku pierwotnego w Rzeszowie

Prowadzę portal nieruchomosciwrzeszowie.pl. Specjalizuję się w rynku pierwotnym.
Współtworzę organizację będącą biurem sprzedaży inwestycji deweloperskich. Bezpłatnie pomagam znaleźć nowy dom/mieszkanie w rejonie Rzeszowa i okolic.
Napisz jakiej nieruchomości szukasz - chętnie pomogę Ci znaleźć najlepszą, dopasowaną do Twoich potrzeb i preferencji.
Kontakt: 721 813 559 | marcin@nieruchomosciwrzeszowie.pl

Podaj jakiej nieruchomości szukasz
Please follow and like us:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szukasz mieszkania w Rzeszowie?

Podaj parametry mieszkania/domu, którego szukasz.
Bezpłatnie otrzymasz dopasowane oferty z całego rynku pierwotnego.

Brak umów, brak kosztów, brak zobowiązań.

Wypełnij formularz

Szukasz mieszkania w Rzeszowie?
Pomogę Ci je znaleźć!

Cześć, nazywam się Marcin i prowadzę portal nieruchomosciwrzeszowie.pl.
Specjalizuję się w rynku pierwotnym i na co dzień bezpłatnie pomagam w znalezieniu mieszkania.

Podaj parametry mieszkania, którego szukasz a otrzymasz dopasowane oferty z całego rynku deweloperskiego!