Nowe mieszkania Lubelska Rzeszów

Nowe mieszkania Lubelska Rzeszów w kompleksie Bella Dolina.

Osiedle Bella Dolina to kompleks mieszkalny zlokalizowany w Rzeszowie przy ul. Lubelskiej. Inwestycja docelowo składać się będzie z około 20 bloków, w których dostępnych będzie prawie 2 tysiące nowe mieszkania Lubelska Rzeszów. Każdy z budynków posiada 9 kondygnacji nadziemnych (8 pięter) oraz halę garażową zlokalizowaną na kondygnacji -1.

Bella Dolina to jedno z obecnie budowanych największych nowych osiedli mieszkalnych w Rzeszowie. Osiedle cyklicznie jest rozbudowywane, a niedawno deweloper ogłosił rozpoczęcie kolejnego etapu osiedla. 

Szukasz domu/ mieszkania w Rzeszowie?

Podaj parametry nieruchomości, której szukasz.
W ciągu 24h bezpłatnie otrzymasz dopasowane oferty z całego rynku pierwotnego – ponad 200 inwestycji! 
Brak umów, brak zobowiązań.

„To jeszcze nigdy nie było tak proste!”

#Oszczędź swój czas

Nowe mieszkania Lubelska Rzeszów – 3 etap

Developres – spółka odpowiadająca za budowę osiedla – ogłosiła rozpoczęcie sprzedaży mieszkań w nowym etapie. Chętni na zakup nowe mieszkania Lubelska Rzeszów mają możliwość zakupić nowe M w 3 etapie osiedla, w ramach którego powstaną 3x nowe budynki: P5, P6, P7. Oferta nowe mieszkania Lubelska Rzeszów w inwestycji Bella Dolina zawiera mieszkania od 2 do 4 pokoi. Najmniejsze lokale mają powierzchnię ok. 33 m2, natomiast największe mieszkania mierzą niewiele ponad 87 metrów kwadratowych. Łącznie w 3 blokach zaprojektowano ponad 250 mieszkań.

Termin zakończenia budowy deweloper przewiduję na koniec III kwartału 2023 roku (wrzesień 2023).

Warto zwrócić uwagę, że zdecydowana większość mieszkań zlokalizowana jest od południowej strony co gwarantuje dużą ilość światła i naturalnego ciepła słonecznego.

Widziałeś naszą mapę inwestycji deweloperskich w rejonie Rzeszowa i okolic?
Mapa inwestycji w Rzeszowie

Nowe mieszkania Lubelska Rzeszów oferta

Oferta 3 etapu inwestycji Bella Dolina zadowoli zarówno klientów indywidualnych, jak również inwestycyjnych. Północna część Rzeszowa to atrakcyjna okolica dla osób poszukujących mieszkania na wynajem z przeznaczeniem dla osób pracujących. Nowe mieszkania Lubelska Rzeszów chętnie wynajmują pracownicy Strefy Ekonomicznej Jasionka, do której dojazd z osiedla zajmuje dosłownie kilka – kilkanaście minut.

Zasady zakupu mieszkań w P5, P6 i P7  (w przedsprzedaży):

  • możliwość zakupu komórki lokatorskiej w cenie od 8 000 zł
  • do większości mieszkań w budynku P5 obowiązek zakupu komórki lokatorskiej
  • do większości mieszkań powyżej 65m2 obowiązek zakupu miejsca postojowego w cenie od 33 000 zł lub miejsca postojowego z komórką od 39 000 zł

Mieszkania 2 pokojowe Lubelska Rzeszów

Osoby poszukujące najmniejszych metraży z pewnością zaciekawi oferta najmniejszego dostępnego w ofercie 2 pokojowego mieszkania o pow. 33.07 m2:

Mieszkania 2 pokojowe Lubelska Rzeszów

Powyższe mieszkanie składa się z holu (3,88 m2), łazienki (3,68 m2), salonu z aneksem (16,48 m2), sypialni (9,03 m2). Dużym atutem mieszkania jest przynależący do niego duży balkon o pow. 9,70 m2. Ten rozkład mieszkania występuje wyłącznie na parterze lub 7 piętrze. Cena mieszkania w przedsprzedaży wynosi ok. 300 000 zł.  

Kolejną propozycją nowe mieszkania Lubelska Rzeszów jest 2 pokojowy lokal – tym razem nieco większy – o powierzchni 41,51 m2:

Nowe mieszkania Lubelska Rzeszów

W skład mieszkania wchodzi hall (4,91 m2), łazienka (4,08 m2), salon z aneksem (20,60 m2) oraz sypialnia (11,92 m2). Do mieszkania przynależy loggia o pow. 6.04 m2. Jest to propozycja komfortowego 2 pokojowego mieszkania, którego cena w przedsprzedaży wynosi ok. 325 000 zł.

Ciekawą ofertą mieszkania 2 pokojowe Lubelska Rzeszów jest 41,91 m2 lokum z oddzielną kuchnią:

Nowe mieszkania Lubelska Rzeszów

Składa się ono z hallu (5,95 m2), łazienki (4,44 m2), kuchni (6,04 m2), pokoju dziennego (16,11 m2), sypialnia (9,37 m2). Do mieszkania przynależy przestronny balkon o pow. 13,59 m2. Dużym atutem tego mieszkania jest fakt, że w kuchni zaprojektowano okno dzięki czemu kuchnia jest widna. Południowa ekspozycja mieszkania dodatkowo zapewnia dużą ilość światła. 

POLECAMY!  Odbiór techniczny mieszkania/domu w Rzeszowie i okolicy – pewny i bezpieczny. Uniknij niedoróbek i dodatkowych kosztów w przyszłości:
Poznaj ofertę odbiorów technicznych

Lubelska 3 pokojowe mieszkania

Jeśli kryterium poszukiwania jest minimum 2 osobne sypialnie to ofertę rozpoczyna najmniejsze w tych kryteriach lokum o pow. 47,96 m2:

Bella Dolina 3 etap

Mieszkanie składa się z dwóch sypialni (9,94 m2 oraz 9,89 m2), salonu z aneksem (17,54 m2), łazienki (3,67 m2) oraz hallu (6,92 m2). Do mieszkania przynależy balkon o pow. 7,92 m2. Atutem mieszkania z pewnością jest ekspozycja południowo-zachodnia. Będzie to więc ciepłe i dobrze doświetlone mieszkanie.

Przestronnym i wygodnym do życia dla 3-4 osobowej rodziny jest 3 pokojowe mieszkanie o pow. 56,10 m2:

Mieszkania Lubelska Rzeszów 3 pokojowe lokum, na które składa się hall (7,41 m2), łazienka (4,32 m2), salon z aneksem (20,85 m2), sypialnia 12,62 m2 oraz druga sypialnia (9,33 m2) i osobne wc (1,57 m2). Do mieszkania przynależy loggia o pow. 11,28 m2.

Prawdziwą gratką dla wymagających – a jednocześnie największym dostępnym 3 pokojowym mieszkanie w ofercie 3 etapu – jest zlokalizowany na najwyższym (8 piętrze) lokal mieszkalny o pow. 75,81 m2:

Bella Dolina P5, P6, P7

Mieszkanie – a raczej apartament – składa się z holu, łazienki z osobnym WC, salonu z aneksem (dużego – ponad 30 m2), oraz 2x przestronnych sypialni. Powierzchnie pomieszczeń opisano na rzucie. Niebywałym atutem są 2x duże tarasy, z których największy posiada ponad 55 m2 powierzchni!

Przeczytaj więcej o osiedlu Bella Dolina:
Bella Dolina Rzeszów

Mieszkania Lubelska Rzeszów

Największe mieszkania dostępne w 3 etapie osiedla posiadają 4 pokoje i powierzchnię od 68.75 m2 do 87.01 m2).

Przykładowym lokalem nowe mieszkania Lubelska Rzeszów może być oferta niespełna 75 m2 apartamentu:

Nowe mieszkania Lubelska Rzeszów

3x niezależne sypialnie, łazienka z osobnym WC i salon z aneksem kuchennym z pewnością spełnią potrzeby 3-5 osobowej rodziny. Powierzchnie pomieszczeń dostępne na rzucie. Do mieszkania przynależ loggia o pow. 4,40 m2.
Oferta oraz grafiki pochodzą z oferty dewelopera https://developres.pl/

Oferta 3 etapu osiedla, w którym dostępne są nowe mieszkania Lubelska Rzeszów z pewnością zadowoli Klientów poszukujących nowej nieruchomości w północnej części miasta. Oczywiście opisane powyżej propozycje dotyczące inwestycji Bella Dolina, która nie jest jedynym nowym osiedlem w tej lokalizacji. Podobne mieszkania dostaniemy także w innych inwestycjach. Jeśli chcesz poznać pełną ofertę mieszkań na północy Rzeszowa i porównać je ze sobą to wypełnij formularz zamieszczony na początku wpisu. Bezpłatnie otrzymasz zestawienie aktualnych mieszkań z rynku pierwotnego w Rzeszowie.

5/5 – (1 vote)

Marcin Buniowski - Ekspert rynku pierwotnego w Rzeszowie

Marcin Buniowski - Ekspert rynku pierwotnego w Rzeszowie

Prowadzę portal nieruchomosciwrzeszowie.pl. Specjalizuję się w rynku pierwotnym.
Współtworzę organizację będącą biurem sprzedaży inwestycji deweloperskich. Bezpłatnie pomagam znaleźć nowy dom/mieszkanie w rejonie Rzeszowa i okolic.
Napisz jakiej nieruchomości szukasz - chętnie pomogę Ci znaleźć najlepszą, dopasowaną do Twoich potrzeb i preferencji.
Kontakt: 721 813 559 | marcin@nieruchomosciwrzeszowie.pl

Podaj jakiej nieruchomości szukasz
Marcin Buniowski - Ekspert rynku pierwotnego w Rzeszowie

Marcin Buniowski - Ekspert rynku pierwotnego w Rzeszowie

Prowadzę portal nieruchomosciwrzeszowie.pl. Specjalizuję się w rynku pierwotnym.
Współtworzę organizację będącą biurem sprzedaży inwestycji deweloperskich. Bezpłatnie pomagam znaleźć nowy dom/mieszkanie w rejonie Rzeszowa i okolic.
Napisz jakiej nieruchomości szukasz - chętnie pomogę Ci znaleźć najlepszą, dopasowaną do Twoich potrzeb i preferencji.
Kontakt: 721 813 559 | marcin@nieruchomosciwrzeszowie.pl

Podaj jakiej nieruchomości szukasz
5/5 - (1 vote)
Please follow and like us:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szukasz mieszkania w Rzeszowie?

Podaj parametry mieszkania/domu, którego szukasz.
Bezpłatnie otrzymasz dopasowane oferty z całego rynku pierwotnego.

Brak umów, brak kosztów, brak zobowiązań.

Wypełnij formularz

Szukasz mieszkania w Rzeszowie?
Pomogę Ci je znaleźć!

Cześć, nazywam się Marcin i prowadzę portal nieruchomosciwrzeszowie.pl.
Specjalizuję się w rynku pierwotnym i na co dzień bezpłatnie pomagam w znalezieniu mieszkania.

Podaj parametry mieszkania, którego szukasz a otrzymasz dopasowane oferty z całego rynku deweloperskiego!