Nowe domy na sprzedaż Rzeszów i okolice bez pośredników

Jeśli Twoim marzeniem jest zamieszkać w domu z ogródkiem to specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy zestawienie:  nowe domy na sprzedaż Rzeszów 2020. Znajdziesz tu ciekawe propozycje w różnych rejonach Rzeszowa i okolic.

Co więcej – wszystkie przedstawione tutaj nowe domy na sprzedaż Rzeszów i okolice są bez pośredników. Przy zakupie z nami – bezpośrednio od dewelopera – nigdy nie ma
opłat prowizji i podatku PCC 2%.

Jesteśmy biurem sprzedaży przedstawionych inwestycji i kupując u nas – kupujesz bezpośrednio u dewelopera. Żadnych dodatkowych umów, kosztów czy formalności – jeśli wybrany dom spodoba Ci się to wszystkie dokumenty podpisujesz bezpośrednio z deweloperem.

Pod każdą inwestycją znajduje się formularz  – wypełnij go jeśli chcesz uzyskać szczegółowe informacje na temat wybranej inwestycji. Możesz także skorzystać z bezpośredniego kontaktu poprzez email: marcin@nieruchomosciwrzeszowie.pl lub pod numerem tel 721 813 559.

Szukasz domu/ mieszkania w Rzeszowie?

Podaj parametry nieruchomości, której szukasz.
W ciągu 24h bezpłatnie otrzymasz dopasowane oferty z całego rynku pierwotnego – ponad 200 inwestycji! 
Brak umów, brak zobowiązań.

Przy zakupie z nami – bezpośrednio od dewelopera – nigdy nie ma opłat prowizji i podatku PCC 2%.

#Oszczędź swój czas

1. Nowe domy na sprzedaż Rzeszów i okolice bez pośredników – Domy Budziwój

Nowe Domy na sprzedaż Rzeszów Budziwój

W południowej części Rzeszowa rozpoczęła się budowa drugiego etapu osiedla, w którym dostępne są nowe domy na sprzedaż Rzeszów. W ofercie osiedla Domy Budziwój dostępne są w sprzedaży 4 domy jednorodzinne o powierzchni 115 mkw, w których zaprojektowano 6 pokoi. Budynek posiada 2 kondygnacje, a ponadto dla komfortu mieszkańców zaprojektowano praktyczne i wygodne do składowania wysokie poddasze. Domy zostały posadowione na 4 arowych działkach, a do tego każdy z nich posiada wygodny taras i balkon. Co więcej – przy każdym z domów dostępne są minimum 2 miejsca parkingowe. 

Inwestor projektując osiedle kierował się ideą stworzenia możliwości zakupu domu w cenie mieszkania – i to mu się udało. Domy wolnostojące Budziwój to oferta dla osób marzących o własnym domku jednorodzinnym w przystępnej cenie – porównywalnej do ceny mieszkań (zapytaj o aktualną cenę domu). Cena domu zależy także od stanu wykończenia (dostępne: stan surowy zamknięty, stan deweloperski).

Szczegóły:
Powierzchnia domu: 115 m² 
Powierzchnia działki: 400 m²
Liczba pokoi: 6
Liczba pięter: 2 + poddasze
Stan wykończenia: Stan Surowy Zamknięty / Stan deweloperski (do wyboru)
Cena: HIT Przedsprzedażowy! od 299 000 zł
Zainteresowany? Domy Budziwój – zapytaj o aktualną ofertę – cena mogła ulec zmianie (formularz na zielonym tle poniżej)

Parter

(kliknij by powiększyć)

Piętro

(kliknij by powiększyć)

Poddasze

(kliknij by powiększyć)

Nowe domy na sprzedaż Rzeszów – Rzut osiedla i dostępność (stan na maj 2020 – zapytaj o aktualną dostępność wypełniając formularz z zielonym tłem poniżej obrazka).

Nowe domy na sprzedaż Budziwó

Jestem zainteresowany ofertą Domy Budziwój.
Proszę o szczegóły i aktualną ofertę .

2. Domy na sprzedaż Rzeszów i okolice 2020 – Domy Świlcza

Nowe Domy Rzeszów Świlcza

Poszukujesz pięknego domu na sprzedaż w Rzeszowie lub okolicach? Z pewnością zaciekawi Cię oferta inwestycji Domy Świlcza.

Domy Świlcza to 19 domów jednorodzinnych zlokalizowanych w Świlczy – 4 km od granicy Rzeszowa. Parterowe domy o powierzchni 98 m2 z garażem jednostanowiskowym o powierzchni 24 m2 (w bryle budynku) to świetna oferta dla osób poszukujących wytchnienia i odpoczynku od miejskiego zgiełku. Nowoczesne domy o atrakcyjnej architekturze zlokalizowane są na ok. 8 arowych, trzystronnie ogrodzonych działkach. Niebywałym atutem jest także spory podjazd przed garażem.

Domy Świlcza posiadają trzy sypialnie, salon, jasną kuchnię ze spiżarką, dwie łazienki, kotłownie i wspomniany garaż. Co więcej – do dyspozycji właścicieli pozostaje poddasze z możliwością zaadaptowania dodatkowej przestrzeni na np. 2 sypialnie z łazienką, lub jednej dużej sypialni z garderobą oraz łazienką (poproś o szczegóły tej inwestycji – prześlemy Ci przykładowe zagospodarowanie poddasza na 2 pokoju lub 1 pokój z garderobą).

1 etap (9 budynków) zostanie oddanych w IV kw. 2020 r. Dom sprzedawany jest w stanie deweloperskim.

Szczegóły:
Powierzchnia domu: 121 m² (z garażem)
Powierzchnia działki: ok. 700 – 800 m²
Liczba pokoi: 4
Liczba pięter: Parter + poddasze (do zagospodarowania)
Stan wykończenia: Stan deweloperski
Cena: od 559 000 zł
Zainteresowany? Domy Świlcza – zapytaj o aktualną ofertę – cena mogła ulec zmianie  (formularz na zielonym tle poniżej)

Domy na sprzedaż Rzeszów Świlcza – Rzut osiedla i dostępność (stan na maj 2020 – zapytaj o aktualną dostępność wypełniając formularz z zielonym tłem poniżej obrazka).

Jestem zainteresowany ofertą Domy Świlcza.
Proszę o szczegóły i aktualną ofertę .

Przymierzasz się do zakupu mieszkania w Rzeszowie? Mamy dla Ciebie 2 pomocne linki z wiedzą, którą musisz nabyć. To jest tzw. “must have”: 
1) Merytoryczny poradnik o kredytach – zobacz jak nie stracić nawet 50 000 złotych biorąc kredyt!
2) Odbiór mieszkania Rzeszów – dowiedz się jak odebrać mieszkanie od dewelopera bez błędów.

3. Domy na sprzedaż Rzeszów i okolice 2020 – Domy Strażów

Domy na sprzedaż Rzeszów Strazów

Kolejną propozycją z serii domy na sprzedaż Rzeszów i okolice jest osiedle 9 domów jednorodzinnych zlokalizowanych w Strażowie. Domy Strażów oferują dwa typy domów:

1) Dom Parterowy o pow. 133 m2 z 3 sypialniami, salonem z kuchnią, 2 łazienkami, garderobą, garażem (w bryle budynku) i kotłownią. Domy posadowione są na 5,5 – 9 arowych działkach,

2) Dom parter + poddasze o pow. łącznej 203 m2 z 4 sypialniami, salonem z kuchnią i spiżarką, gabinetem, 3 łazienkami, garderobą, kotłownią, garażem (w bryle budynku) oraz tarasem. Domy posadowione są na ok. 7 – 7,5 arowych działkach.

Domy oddawane są w stanie deweloperskim.

Uwaga! Budowa domów została zakończona – teraz masz możliwość wejść do środka i obejrzeć gotowy dom, który “od ręki” może stać się Twoją własnością! 

W bliskiej okolicy znajduje się m.in. sklep, przystanek, szkoła czy przedszkole. 

Szczegóły:
Powierzchnia domu: 133 m2 / 203 m2
Powierzchnia działki: 5,5 – 9 ar
Liczba pokoi: 4-5
Liczba pięter: Parter / Parter + poddasze 
Stan wykończenia: Stan deweloperski
Cena: Promocja! Od 539 000 zł
Zainteresowany? Domy Strażów – zapytaj o aktualną ofertę – cena mogła ulec zmianie  (formularz na zielonym tle poniżej)

Rzut domu parterowego:

Rzut domu parter + poddasze:

Domy na sprzedaż Rzeszów Strażów – Rzut osiedla i dostępność (stan na maj 2020 – zapytaj o aktualną dostępność wypełniając formularz z zielonym tłem poniżej obrazka).

Jestem zainteresowany ofertą Domy Strażów.
Proszę o szczegóły i aktualną ofertę .

Dla porównania sprawdź podobne zestawienie dla mieszkań 2 i 3 pokojowych:
Zestawienie nowych mieszkań 2 i 3 pokojowych Rzeszów

4. Domy na sprzedaż Rzeszów i okolice – Domy Urocze

Posiadanie przestrzeni i własnego podwórka nie wiążę się z koniecznością zakupu domu wolnostojącego. W wielu przypadkach bardzo dobrym rozwiązaniem może okazać się kupno domu w zabudowie bliźniaczej – zazwyczaj domy te są korzystniejsze cenowo, a także mogą być tańsze w utrzymaniu (niższe koszty ogrzewania). 

Prezentując domy na sprzedaż Rzeszów 2020 i okolice przedstawiamy kameralną inwestycję domów w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanych w okolicach Zaczernia (północ od Rzeszowa). Powstaje tu osiedle 10 domów w zabudowie bliźniaczej. Każdy z nich ma powierzchnię ok. 132 m2 i posiada około 4 arową działkę. 

Każdy z domów jest dwukondygnacyjny i składa się z: 4 przestronnych sypialni, salonu, kuchni, spiżarki, 2x łazienek oraz garażu (w bryle budynku). 

Inwestycję charakteryzuje zaciszna lokalizacja w otoczeniu zieleni z dobrym dojazdem do centrum Rzeszowa (10-15 minut w zależności od pory dnia i natężenia ruchu). 
Szczegóły:
Powierzchnia domu: 132 m2
Powierzchnia działki: 4 ar
Liczba pokoi: 5
Liczba pięter: Parter + poddasze 
Stan wykończenia: Stan deweloperski
Cena: już od 314 000 zł!
Zainteresowany? Domy Urocze – zapytaj o aktualną ofertę – cena mogła ulec zmianie (formularz na zielonym tle poniżej)

Uwaga! Pozostały ostatnie 4 domy na sprzedaż (stan na maj 2020). Nie zwlekaj i poproś o szczegółową ofertę!

Domy na sprzedaż Rzeszów Urocze – Rzut osiedla i dostępność (stan na maj 2020 – zapytaj o aktualną dostępność wypełniając formularz z zielonym tłem poniżej obrazka).

Jestem zainteresowany ofertą Domy Urocze.
Proszę o szczegóły i aktualną ofertę .

5. Domy na sprzedaż Boguchwała – Domy Boguchwała

Domy na sprzedaż Boguchwała – w ofercie dwa domy o powierzchni 98 m2 z osobnym garażem o pow. 25 m2 w cichej i spokojnej okolicy z działką o powierzchni 8 arów. Świetna lokalizacja – tylko 0,5 km do granicy Rzeszowa (10-15 min do centrum)! 

Domy Boguchwała wybudowane są w stanie surowym zamkniętym z wykonanym ociepleniem budynku na zewnątrz – gotowe do dalszych prac wykończeniowych. Możliwość doprowadzenia domów do stanu deweloperskiego przez dewelopera.

Szczegóły:
Powierzchnia domu: 98 m2
Powierzchnia działki: 8 ar
Liczba pokoi: 5
Liczba pięter: Parter + poddasze 
Stan wykończenia: Stan surowy zamknięty
Cena: od 398 000 zł
Zainteresowany? Domy Boguchwała – zapytaj o aktualną ofertę – cena mogła ulec zmianie  (formularz na zielonym tle poniżej)

Jestem zainteresowany ofertą Domy Boguchwała.
Proszę o szczegóły i aktualną ofertę .

6. Domy na sprzedaż Matysówka Rzeszów – Dom Matysówka 

W sprzedaży ostatni z 6 domów jednorodzinnych zlokalizowanych na Wzgórzach Matysówki w otoczeniu lasu z pięknym widokiem na panoramę Rzeszowa. Atrakcyjna oferta – część lasu należy do właścicieli domów (na każdej z działek). 

Dom Matysówka znajduje się 7,5 km od centrum Rzeszowa – 15 min jazdy samochodem. W pobliżu bogata infrastruktura (szkoły, restauracje, sklepy, apteka, pętla autobusowa i inne). 

Ostatni dostępny dom posiada powierzchnię 219 m2 (180 m2 powierzchni użytkowej z garażem), który posadowiony jest na 7,2 arowej działce + 2 ary lasu! 

Dom dostępny jest w stanie półdeweloperskim (stan deweloperski bez docieplenia dachu, wylewek (możliwość wykonania podłogówki, ścian działowych na poddaszu (dowolność aranżacji pomieszczeń) – dopytaj o szczegóły). Dom wybudowany został z pustaków energooszczędnych z użyciem okien pasywnych. 

Dom jest już wybudowany – zdjęcie przedstawia jego rzeczywisty wygląd (zdjęcie wykonane na miejscu). Możliwość obejrzenia domu na żywo – wejścia do środka, obejrzenia widoków z tarasu nad garażem itp – dom robi wrażenie!

Szczegóły:
Powierzchnia domu: 180 m2
Powierzchnia działki: 7,2 ar
Liczba pokoi: 5
Liczba pięter: Parter + poddasze 
Stan wykończenia: Stan półdeweloperski
Cena: od 549 000 zł
Zainteresowany? Dom Matysówka – zapytaj o aktualną ofertę – cena mogła ulec zmianie  (formularz na zielonym tle poniżej)

Dom Matysówka Rzeszów – rzut i dostępność

Rzeczywiste zdjęcia domu:

Jestem zainteresowany ofertą Domy Matysówka.
Proszę o szczegóły i aktualną ofertę .

7. Domy na sprzedaż Chmielnik Rzeszów – Domy Chmielnik

W Chmielniku powstaje nowe osiedle 15 nowoczesnych domów jednorodzinnych (dwukondygnacyjnych). Domy Chmielnik Rzeszów posadowione są na ogrodzonych działkach o powierzchni od 7 do 20 arów z wykonanym podjazdem z kostki. 

Do wyboru dwa standardy wykończenia domów:
1) Stan surowy zamknięty (zapytaj o szczegóły wykończenia)
2) Stan deweloperski (zapytaj o szczegóły wykończenia)

Planowany termin zakończenia to IV kwartał 2020 roku. Dostępne domy na sprzedaż Chmielnik Rzeszów o powierzchni 182 m2, 183 m2 oraz 212 m2.

Domy Chmielnik szczegóły:
Powierzchnia domu: 182 m2 / 183 m2 / 212 m2
Powierzchnia działki: 7-20 ar
Liczba pokoi: 5
Liczba pięter: Parter + piętro 
Stan wykończenia: Stan surowy zamknięty / Stan deweloperski
Cena: od 621 500 zł
Zainteresowany? Domy Chmielnik – zapytaj o aktualną ofertę – cena mogła ulec zmianie (formularz na zielonym tle poniżej)

Rzut wybranego domu w chmielniku

Jestem zainteresowany ofertą Domy Chmielnik.
Proszę o szczegóły i aktualną ofertę .

8. Kasztanowe Domy Budziwój

Trzy atrakcyjne parterowe domy zlokalizowane w Budziwoju o powierzchni 165 m2 posadowione na działce o powierzchni 9 arów. Domy sprzedawane są w podwyższonym standardzie deweloperskim (sufity podwieszane, ogrzewanie podłogowe, wentylacja mechaniczna, odkurzacz centralny, instalacja alarmowa, klimatyzacja, system inteligentnego domu, rolet zewnętrzne i inne – zapytaj o szczegóły).

Na powierzchnię domu parterowego składa się 5 pokoi, kuchnia, pokój dzienny, 2x łazienka, pomieszczenie gospodarcze, kotłownia, wiatrołap oraz garaż (w bryle budynku). 

Termin realizacji domów: grudzień 2020 r.

Nowe domy na sprzedaż Rzeszów – Domy Kasztanowe Budziwój szczegóły:
Powierzchnia domu: 165 m2
Powierzchnia działki: 9 ar
Liczba pokoi: 5
Liczba pięter: Parter 
Stan wykończenia: Stan deweloperski podwyższony
Cena: od 925 000 zł
Zainteresowany? Kasztanowe Domy Budziwój – zapytaj o aktualną ofertę – cena mogła ulec zmianie (formularz na zielonym tle poniżej)

Kasztanowe domy

Jestem zainteresowany ofertą Kasztanowe Domy Budziwój.
Proszę o szczegóły i aktualną ofertę .

9. Domy na sprzedaż Rzeszów 2020Domy Herbowa 

Domy Herbowa to osiedle domów jednorodzinnych zlokalizowanych w Rzeszowie przy ul. Herbowej. Budowa domów została zakończona (IV kw. 2019 r.).

W sprzedaży pozostały 3 domy oddawane w stanie surowym zamkniętym (możliwość doprowadzenia do stanu deweloperskiego):
1) Dom w Borówkach – 71.28 m2 – 319 000 zł – stan surowy zamknięty https://www.archon.pl/projekty-domow/projekt-dom-w-borowkach-n-m340224dd0eacd
2) Dom w Wisteriach (G2) – 183,30 m2 – 519 000 zł – stan surowy zamknięty
https://www.archon.pl/projekty-domow/projekt-dom-w-wisteriach-g2-m52206f604b074
3) Dom w Rodendronach 24 (G2N) – 175.85 m2 – 539 000 zł – stan surowy zamknięty
https://www.archon.pl/projekty-domow/projekt-dom-w-rododendronach-24-g2n-m94a22780b25af

Jestem zainteresowany ofertą Domy Herbowa.
Proszę o szczegóły i aktualną ofertę .

Jeśli chciałbyś poznać pełną ofertę domów na sprzedaż w Rzeszowie i okolicach to wypełnij formularz (żółte tło) na początku wpisu podając parametry jakiej nieruchomości szukasz. Otrzymasz dopasowane oferty z ponad 200 aktualnie prowadzonych inwestycji na terenie Rzeszowa i okolic!

Zamieszczone wpis nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

 

Please follow and like us:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szukasz mieszkania w Rzeszowie?

Podaj parametry mieszkania/domu, którego szukasz.
Bezpłatnie otrzymasz dopasowane oferty z całego rynku pierwotnego.

Brak umów, brak kosztów, brak zobowiązań.

Wypełnij formularz

Szukasz mieszkania w Rzeszowie?
Pomogę Ci je znaleźć!

Cześć, nazywam się Marcin i prowadzę portal nieruchomosciwrzeszowie.pl.
Specjalizuję się w rynku pierwotnym i na co dzień bezpłatnie pomagam w znalezieniu mieszkania.

Podaj parametry mieszkania, którego szukasz a otrzymasz dopasowane oferty z całego rynku deweloperskiego!