Wikana Square Rzeszów – Nowoczesny kompleks mieszkalny w sąsiedztwie Hali na Podpromiu

W okolicach Hali Podpromie przy ul. Lenartowicza powstanie kolejny kompleks mieszkalny – Wikana Square Rzeszów – składający się z dwóch 13 piętrowych budynków. Deweloperem prowadzącym tę inwestycję jest spółka Wikana.

Aktualizacja wpisu 2.11.2018

Wikana Square to nowa inwestycja dewelopera Wikana zlokalizowana przy ul. Lenartowicza w Rzeszowie. Wikana Square Rzeszów to 2 budynki wielorodzinne, w których na 13 kondygnacjach zaprojektowano łącznie 275 mieszkania o zróżnicowanej powierzchni. Klienci wybierać mogą spośród 2, 3 i 4 pokojowych mieszkań w metrażach od 29 do 130 m2, gdzie każde z nich posada balkon, taras lub loggie. W części parterowej budynku przewidziano lokale pod usługi, a w kondygnacji podziemnej parking.

Wikana Square RzeszówJesteś zainteresowany rozwojem Rzeszowa?
Obserwuj nas i bądź na bieżąco jak zmienia się Rzeszów !
Sprawdź jak możesz nas obserwować >>> TUTAJ <<<  

Wikana Square Rzeszów lokalizacja

fot.: Lokalizacja osiedla, źródło: Google Maps

Widziałeś już polecaną przez nas inwestycję Apartamenty Pobitno?

Lokalizacja inwestycji Wikana Square to strzał w dziesiątkę. Jest to niemal idealne połączenie bliskości do centrum miasta z zacisznym, oddalonym od hucznych miejsc zakątkiem Rzeszowa. Bezpośrednie sąsiedztwo bulwarów i łatwy dostęp do szkół czy obiektów handlowych podkreśla prestiż tej inwestycji. Warto zaznaczyć, że inwestycja zlokalizowana jest tuż obok hali Podpromie, na której odbywa się wiele różnego rodzaju imprez widokowo-sportowych. Miłośnicy sportu, a szczególnie fani siatkówki podwójnie docenią tę lokalizację.
Planowany termin oddania inwestycji to 3 kwartał 2020 roku.

Partner NieruchomosciWRzeszowie.pl

Sprawdź szczegóły: www.materaceHelfi.pl 

Czy widziałeś już jedyną w internecie aktualną mapkę z najlepszymi inwestycjami w Rzeszowie? Sprawdź koniecznie, wszystko w jednym miejscu:
 

Wikana Square Rzeszów ceny za metr

Wikana Square Rzeszów
źródło fot.: www.wikanasquare.pl

Bardzo dobra lokalizacja zazwyczaj się ceni. Nie inaczej jest tym razem. Osiedle to pod względem cenowym należeć będzie do Rzeszowskiej „topki” z przeznaczeniem dla klienta premium, bowiem średnia cena 1 mmieszkania waha się w granicach od 6500 do 8000 zł. Śmiało można powiedzieć, że takiego pułapu cenowego nie powstydziła by się nawet Stolica naszego kraju. Wygląda jednak na to, że osiedla zlokalizowane w okolicy mostu zamkowego i Podpromia należą do najdroższych i wykraczają poza możliwości przeciętnego Rzeszowianina (Wikana Square Rzeszów: 6,5 – 8 tys zł./mCapital Towers: do 10 tys zł./ m).

Wiesz, że w Rzeszowie budują się najnowocześniejsze budynki biurowe klasy A? 
 

Wikana Square opinie

Wikana Square Rzeszów
źródło fot.: www.wikanasquare.pl

W mojej opinii Wikana Square to jedna z najciekawszych propozycji na rzeszowskim rynku nieruchomości. Ciekawa architektura, która w subtelny sposób wydaje się wpasowywać zarówno w zwolenników tradycyjnego jak i nowoczesnego designu budynków w połączeniu z bardzo dobrą lokalizacją czynią tę inwestycję prawdziwą „perełką”. Również sam inwestor przemawia na korzyść bowiem inwestorem osiedla jest Wikana – doświadczona spółka, która może się pochwalić bogatym portfolio zrealizowanych inwestycji.

Klienci będący w stanie zaakceptować wysoki pułap cenowy powinni być zadowoleni z bycia mieszkańcem Osiedla Wikana Square w Rzeszowie.

Planowany termin oddania inwestycji to 3 kwartał 2020 roku.

Źródło fotografii głównej:  forum www.inwestycje-rzeszow.pl

 
Wikana Square Rzeszów – Nowoczesny kompleks mieszkalny w sąsiedztwie Hali na Podpromiu
5 (100%) 6 vote[s]

6 komentarze do “Wikana Square Rzeszów – Nowoczesny kompleks mieszkalny w sąsiedztwie Hali na Podpromiu”

 1. Te wizualizacje to chyba na złość im wybraliście… chyba ze promujecie kogoś innego :<
  Szukam mieszkania, oglądałem różne inwestycje a tu fajne osiedle się zapowiada, z resztą odwiedźcie choćby ich stronę.
  Ceny startują od 5 tysięcy zatem te wasze dane są ostro nieaktualne.
  Sprawdźcie dane choćby ze względu na minimum rzetelności dziennikarskiej a nie wrzucajcie "plotki" z forum

  1. Dzięki Szymek za odpowiedź.

   Co do zdjęć – zdjęcia zamieszczone na naszej stronie dot. tej inwestycji pochodzą albo ze strony tej inwestycji albo z zamieszczonych przez inwestora zdjęć w internecie. Nie mamy ani zamiaru nikogo zniechęcać ani specjalnie zachęcać – zależy nam na obiektywnym przedstawieniu tej inwestycji i naszym zdaniem te zdjęcia najlepiej to pokazują.

   Co do cen – w momencie publikowania tego wpisu na stronie inwestycji nie było możliwości zweryfikowania cen (bądź przegapiliśmy taką funkcjonalność). Skontaktowaliśmy się z przedstawicielem firmy z prośbą o wycenę kilku mieszkań i otrzymaliśmy zwrotkę z 8 propozycjami mieszkań (od 60 mkw. w górę) z przedziałem cen od 5900 do 6900 zł/mkw.

   Biorąc pod uwagę, że im większe mieszkanie tym niższa cena mkw. można zakładać, że najmniejsze mieszkania oscylują w granicach 7 – 8 tyś zł/mkw.

   Jeśli jest taka potrzeba mogę przesłać otrzymane rzuty mieszkań z ceną.

   Podsumowując: Nie popieramy hucznego zaniżania cen dla 2-3 mieszkań tylko ze względu na chwyt marketingowy. Wpis jest wyłącznie informacyjny i każdy klient zainteresowany tą ofertą na własną rękę powinien skontaktować się z deweloperem i poznać szczegóły. Rynek nieruchomości jest bardzo zmienny (jak również ceny) i nie ma możliwości śledzenia przez nas każdej z wprowadzonych zmian. Jeśli nasze informacje byłyby nierzetelne bądź nieaktualne jesteśmy pewni, że inwestor skontaktowałby się z nami w celu sprostowania zamieszczonych informacji.

 2. To zdjęcie robione jest chyba z pogniecionej ulotki. Zerknijcie na stronie, wygląda lepiej niż większość nowych osiedli w Rzeszowie ( bije na głowę ruski Capital i tego molocha – Bulwary park, które wyglądają jak brama do królestwa umarłych!
  Te natomiast budynki są naprawdę zgrabne, duże mieszkania, tarasy! widok na Wisłok, ceny trochę wysokie, ale nie ma lepszej lokalizacji ( i pewnie nie bedzie) i brak studentów przy tych stawkach! żyć nie umierać! to może być poważnie atrakcyjna oferta…

  1. Dzięki za komentarz. Co prawda odnoszę się do niego z dużym opóźnieniem, ale powiedziałem sobie, że napiszę go dopiero po aktualizacji wpisu do którego mnie zmotywowałeś.
   Masz rację – Wikana Square to jedna z najciekawszych propozycji na naszym rynku i zasłużyła sobie na nieco atrakcyjniejszy opis niż poprzednio… Pozdrawiam ! 🙂

 3. Śmiało powiem że dziękuję za takie inwestycję….Zwykłe bloki i nic ponad to.Dlatego zdecydowałem się na dom niż mieszkać w żelbecie i w kilku paletach bloczków komorowych….

  1. Taki urok mieszkania w bloku 🙂 W tej inwestycji podejrzewam, że przyszli mieszkańcy będą chcieli głównie skorzystać z dogodnej lokalizacji a nie atrakcyjnej architektury. Choć w tym pułapie cenowym bloki powinny „coś sobą” reprezentować….

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *