Miła Park Akrodom Rzeszów – Nowe osiedle przy ul. Miłej (od 4750 zł/m²)

Spółka deweloperska Akrodom Rzeszów rozpoczyna sprzedaż nowej inwestycji Miła Park Rzeszów zlokalizowanej przy ul. Miłej w Rzeszowie. Inwestycja znajduje się obecnie w przedsprzedaży i deweloper nie upublicznił szczegółów inwestycji. Na podstawie zamieszczonych ofert można wnioskować, że budynek (budynki?) liczyć będą 8 pięter.

Sprawdź także inwestycję Osiedle Miła >>>

Miła Park Rzeszów lokalizacja

Osiedle zlokalizowane jest w południowej części Rzeszowa w dzielnicy Drabinianka przy ul. Miłej. Jest to bezpieczna i zielona okolica zapewniająca komfortowe warunki do życia. W bardzo bliskiej odległości znajduje się Szkoła Podstawowa.

Osiedla Miła Park Rzeszów zlokalizowane jest w odległości ok. 7 km do centrum Rzeszowa (Galerii Rzeszów) i ok. 3,5 km do ul. Powstańców Warszawy. Dojazd jest dogodny, choć należy mieć na uwadze, że w godzinach niekiedy może być problematyczny (zwłaszcza wybierając dojazd ulicą Kwiatkowskiego, która jest bardzo mocno uczęszczana i często korkowana). 

Miła Park Rzeszów ceny

W obecnej chwili trwa przedsprzedaż mieszkań. Na stronie dewelopera widnieje informacja, iż ceny mieszkań rozpoczynają się od 4750 zł/, co wydaje się być bardzo atrakcyjną ofertą.

Na podstawie opublikowanych przez dewelopera ofert ceny mieszkań wynoszą:
1. 2 pokoje / 35,28 m²  – 189 000 zł (5 357 zł/m²)
2. 3 pokoje / 51,83 m² –
246 000 zł (4 746 zł/m²)
3. 4 pokoje / 51,46 m² –
244 500 zł (4 751 zł/m²)

W cenie mieszkania deweloper oferuje pakiet antysmogowy oraz pomieszczenie gospodarcze o pow. ok. 4 .

Uwaga! Obecnie inwestycja jest w fazie przedsprzedaży! Oznacza to, że w docelowo ceny bądź zakres oferty może ulec zmianie (np. pomieszczenie gospodarcze w cenie mieszkania). Powyżej przedstawione ceny pochodzą z ogłoszenia dewelopera i każdorazowo ich aktualność należy weryfikować bezpośrednio u dewelopera. 

Please follow and like us:
error

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *