Nowe mieszkania Tyczyn – Nowe inwestycje Tyczyn Rzeszów

Osoby poszukujące nowego mieszkania pod Rzeszowem z pewnością powinny zweryfikować dostępne nowe mieszkania Tyczyn Rzeszów. 

Tyczyn jest miastem graniczącym bezpośrednio z Rzeszowem. Znajduje się na południe od stolicy innowacji i liczy około 4000 mieszkańców. W 2018 roku zakończono budowę nowej dwujezdniowej, czteropasmowej drogi dzięki czemu dojazd do centrum Rzeszowa jest bardzo sprawny. Poza godzinami szczytu mieszkańcy Tyczyna są w stanie dojechać dosłownie w kilka minut m.in. do wielkopowierzchniowego sklepu E.Leclerc przy ul. Powstańców Warszawy.

Samo miasto jest praktycznie i wygodnie zorganizowane, gdyż z racji swych niewielkich rozmiarów niemal wszystko co niezbędne znajduje się w jednym obszarze. Można więc zapomnieć o kilkukrotnym staniu w korkach chcąc załatwić sprawy w Urzędzie, przychodni czy na poczcie. 

Nowe mieszkania Tyczyn Rzeszów z pełną infrastrukturą

Osoby poszukujące swojego lokum w powiecie rzeszowskim powinny rozważyć ofertę nowe mieszkania Tyczyn choćby ze względu na bogatą infrastrukturę miejscowości. Tak naprawdę w Tyczynie dostępne jest wszystko co na co dzień potrzeba: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, sklepy, urząd pocztowy czy kościół. Może nie ma olbrzymich hipermarketów i galerii ale żadnym problemem jest poświęcić kilka minut jazdy samochodem by korzystać z „pełni dobrodziejstw” dostępnych w Rzeszowie.

Urząd Miasta Tyczyna inwestuje w rozbudowę infrastruktury m.in. remontując obecne i budując nowe drogi oraz chodniki. Postępujący trend przesiedlania się mieszkańców wsi i małych miasteczek do centralnych części województwa w najbliższych latach z pewnością przyczyni się do zwiększania ludności w mieście, więc UM Tyczyna powinien nieustannie inwestować w rozwój swojego miasta.

Dla przykładu całkiem niedawno została zakończona budowa nowego osiedla wielorodzinnego – Osiedle Laurowa w Tyczynie.

Nowe inwestycje Tyczyn Rzeszów – jakie buduje się nowe mieszkania Tyczyn?

Pogłębiający się problem z dostępnością atrakcyjnych terenów inwestycyjnych w Rzeszowie przyczynił się do rozwinięcia rynku deweloperskiego w Tyczynie. Co raz więcej inwestorów decyduje się budować nowe inwestycje w Tyczynie wykorzystując ciekawe tereny i świetne połączenie z Rzeszowem. Co więcej raczej ciężko spodziewać się bardzo wysokich wieżowców na terenach poza Rzeszowem, tak więc nowe mieszkania Tyczyn mogą być świetną opcją dla osób poszukujących kameralnej zabudowy. I to długotrwale kameralnej, a nie takiej gdzie kilka lat po zamieszkaniu w sąsiedztwie powstanie kilkunastopiętrowy blok. 

Jakie nowe inwestycje Tyczyn Rzeszów obecnie są w budowie? Sprawdź nowe mieszkania Tyczyn:

  1. Nasza Enklawa – 8 dwulokalowych budynków mieszkalnych
    Strona inwestycji – www.naszaenklawa.pl/
    2
  2. Domy Przy Stawie – 16 domów jednorodzinnych
    Strona inwestycji – www.domyprzystawie.pl/

Wiesz, że w Tyczynie budują się nowe inwestycje? Daj nam o tym znać -> kontakt lub napisz w komentarzu pod tym wpisem.

3.8/5 - (5 votes)
Please follow and like us:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szukasz mieszkania w Rzeszowie?

Podaj parametry mieszkania/domu, którego szukasz.
Bezpłatnie otrzymasz dopasowane oferty z całego rynku pierwotnego.

Brak umów, brak kosztów, brak zobowiązań.

Wypełnij formularz

Szukasz mieszkania w Rzeszowie?
Pomogę Ci je znaleźć!

Cześć, nazywam się Marcin i prowadzę portal nieruchomosciwrzeszowie.pl.
Specjalizuję się w rynku pierwotnym i na co dzień bezpłatnie pomagam w znalezieniu mieszkania.

Podaj parametry mieszkania, którego szukasz a otrzymasz dopasowane oferty z całego rynku deweloperskiego!