Bałtycka 31 Rzeszów Drom Deweloper – Nowe Osiedle Wilkowyja Rzeszów

Bałtycka 31 Rzeszów to nowe osiedle zlokalizowane przy ul. Bałtyckiej w Rzeszowie. Kompleks mieszkalny składał się będzie z siedmiu, 3-piętrowych budynków o kaskadowym charakterze zabudowy. Łącznie w sprzedaży dostępnych będzie 112 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 30 m2 do 109 m2. Każdy z budynków posiada własny garaż podziemny, a do każdego mieszkania przypisana jest komórka lokatorska zlokalizowana na tym samym piętrze. 

Inwestorem osiedla jest firma deweloperska Drom Deweloper. 

Bałtycka 31 Rzeszów lokalizacja

Bałtycka 31 Rzeszów lokalizacja
Źródło: Google

Osiedle zlokalizowane jest w północno-wschodniej części Rzeszowa w dzielnicy Wilkowyja przy ul. Bałtyckiej. Dogodność lokalizacji podkreśla zarówno rozwinięta infrastruktura (w bliskiej odległości m.in. szkoła podstawowa, przychodnia, supermarkety, żłobki, przedszkola i inne) oraz sprawny dojazd do centrum Rzeszowa (ok. 4 km). 

Wydaje się, że ulica Bałtycka w najbliższych latach mocno zyska na wartości. Tuż obok opisywanej inwestycji buduje się nowe, duże Osiedle Przyszłość jednej z rzeszowskich spółdzielni. Na terenie ok. 5 hektarów powstanie samowystarczalne osiedle z dużą ilością usług. Jest to niebywały plus i duże udogodnienie dla przyszłych mieszkańców inwestycji Bałtycka 31.

Bałtycka 31 Rzeszów mieszkania

Bałtycka 31 Rzeszów mieszkania
Źródło fot.: Strona internetowa dewelopera

W inwestycji Bałtycka 31 Drom Rzeszów przewidziano 112 mieszkania o zróżnicowanym układzie i powierzchni. Niska zabudowa tego osiedla może okazać się świetną alternatywą dla wspomnianego Osiedla Przyszłość, zwłaszcza dla osób poszukujących bardziej kameralnej zabudowy od kilkunastopiętrowych bloków. 

Nieco sporną kwestią jest jak zwykle architektura osiedla. Dla jednych stonowane, niewyróżniające się kolory przemawiają na korzyść inwestycji. Drudzy mogą twierdzić (i takie opinie też się pojawiają w sieci), że design tej inwestycji jest mało atrakcyjny.

W mojej opinii osiedle świeci prostotą i typową (żeby nie powiedzieć nudną) dla Rzeszowa charakterystyką budowy. Z pewnością pod względem architektury nie będzie o tej inwestycji głośno, ale chyba nie taki był jej cel. Ot zwykłe, przeciętne osiedle. Jest za to plus – w tym wykonaniu niewiele można zepsuć, więc wizualizacje powinny w dużym stopniu pokrywać się z rzeczywistym wykonaniem i tym co ujrzymy po zakończeniu budowy 🙂 

Źródło fot. głównej: www.dromdeweloper.pl

Please follow and like us:
error

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *