Osiedle Ropczycka

Osiedle Ropczycka to osiedle domów w zabudowie szeregowej przy ul. Ropczyckiej w Rzeszowie.

Osiedle Ropczycka -
Dowiedz się więcej:

Osiedle Ropczycka - Podstawowe informacje

Rodzaj zabudowy

Szeregowa

Stan inwestycji

W budowie

Budowa w etapach

Nie

Termin rozpoczęcia

2021

Termin zakończenia

II kw 2023 r.

Liczba pięter

1

Metraże

118 m2

Ilość pokoi

4

Standard wykończenia

Surowy zamknięty + elewacja

Rodzaj ogrzewania

Gazowe

Garaż

Tak

Przedział cenowy

-

Opis

Osiedle Ropczycka to kameralne osiedle 4 domów z poddaszem użytkowym w zabudowie szeregowej zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Ropczyckiej. Inwestycja obejmuje budowę 4 pokojowych, 118 m2 szeregówek z garażem w bryle budynku. Domy oddawane w stanie surowym zamkniętym z elewacją i ogrodzeniem. 

Osiedle Ropczycka to inwestycja komfortowych domów zlokalizowanych w bliskiej odległości od centrum Rzeszowa. Projekt domu to prosta i zwarta bryła z dwuspadowym dachem, który łączy w sobie funkcjonalne i ekonomiczne rozwiązania dobrany do potrzeb 2-5 osobowej rodziny. Na parterze zaprojektowano przestronny salon z jadalnią i aneksem kuchennym. Całe pomieszczenie jest dobrze doświetlone przez zastosowanie dużego przeszklenia. Część parterową uzupełnia toaleta, spiżarnia, wiatrołap z miejscem na dużą szafę oraz garaż. Na piętrze zaprojektowano 3 funkcjonalne pokoje w tym dwa z wyjście na wspólny balkon. W sypialni zaprojektowano miejsce na dużą szafę. Przestrzeń na poddaszu uzupełnia łazienka i kotłownia z funkcją pralni. 

Istnieje możliwość doprowadzenia domu do stanu deweloperskiego przez dewelopera. 

Lokalizacja

Szeregówki Osiedle Ropczycka zlokalizowane są w Rzeszowie przy ul. Ropczyckiej. Oprócz bliskiej odległości od centrum miasta i wielu punktów infrastruktury atutem jest, że ul. Ropczycka jest w planie przebudowy. Ulica oprócz poszerzenia będzie także połączona z projektowaną ulicą miedzy ul. Miłocińską a Dworzyskiem. Bz wątpienia potencjał lokalizacyjny po rozbudowie ulicy dodatkowo wzrośnie.

Odległość do Galerii Rzeszów – 4,0 km (8 min)
Odległość do rynku – 5,0 km (13 min)

Dostępne mieszkania w inwestycji

Uwaga! Poniżej przedstawione zostały wybrane mieszkania dostępne w inwestycji. W celu uzyskania pełnej aktualnej oferty prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego na początku strony (na żółtym tle).

Na sprzedaż nowy 4 pokojowy dom o pow. 118 m2 z przynależnym ogrodem  (segment środkowy) w nowej inwestycji 4 domów w zabudowie szeregowej w Rzeszowie przy ul. Ropczyckiej– Zalesie. Szczegół o inwestycji: https://nieruchomosciwrzeszowie.pl/osiedle-ropczycka/ Domy budowane w stanie surowym zamkniętym z elewacją i ogrodzeniem. Istnieje możliwość doprowadzenia do stanu deweloperskiego za dopłatą ok 120 – 150 …

ul. Ropczycka | Dom z garażem | Segment środkowy Read More »

118 m² 4 pokoje

Na sprzedaż nowy 4 pokojowy dom o pow. 118 m2 z przynależnym ogrodem  (segment skrajny) w nowej inwestycji 4 domów w zabudowie szeregowej w Rzeszowie przy ul. Ropczyckiej– Zalesie. Szczegół o inwestycji: https://nieruchomosciwrzeszowie.pl/osiedle-ropczycka/ Domy budowane w stanie surowym zamkniętym z elewacją i ogrodzeniem. Istnieje możliwość doprowadzenia do stanu deweloperskiego za dopłatą ok 120 – 150 …

ul. Ropczycka | Dom z garażem | Segment skrajny Read More »

118 m² 4 pokoje

Obsługiwane przez Estatik

Rate this post

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rate this post
Please follow and like us:

Szukasz mieszkania w Rzeszowie?

Podaj parametry mieszkania/domu, którego szukasz.
Bezpłatnie otrzymasz dopasowane oferty z całego rynku pierwotnego.

Brak umów, brak kosztów, brak zobowiązań.

Wypełnij formularz

Szukasz mieszkania w Rzeszowie?
Pomogę Ci je znaleźć!

Cześć, nazywam się Marcin i prowadzę portal nieruchomosciwrzeszowie.pl.
Specjalizuję się w rynku pierwotnym i na co dzień bezpłatnie pomagam w znalezieniu mieszkania.

Podaj parametry mieszkania, którego szukasz a otrzymasz dopasowane oferty z całego rynku deweloperskiego!