Dzielnica Parkowa

Dzielnica Parkowa to osiedle mieszkań w zabudowie wielorodzinnej przy ul. Paderewskiego w Rzeszowie.

Dzielnica Parkowa -
Dowiedz się więcej:

Dzielnica Parkowa - Podstawowe informacje

Rodzaj zabudowy

Wielorodzinna

Stan inwestycji

W budowie

Budowa w etapach

Tak

Termin rozpoczęcia

W zależności od etapu

Termin zakończenia

W zależności od etapu

Liczba pięter

15

Metraże

-

Ilość pokoi

2-5

Standard wykończenia

Stan deweloperski

Rodzaj ogrzewania

Miejskie

Garaż podziemny

Tak

Przedział cenowy

-

Opis

Dzielnica Parkowa to nowoczesny kompleks mieszkalny zlokalizowany przy ul. Paderewskiego w Rzeszowie. Osiedle składać się będzie z 11 budynków wielorodzinnych budowanych w etapach. W każdym z budynków zaprojektowano miejsca parkingowe w hali garażowej na kondygnacji -1 oraz komórki lokatorskie. Budynki wyposażone są w cichobieżne windy oraz wideodomofony. Wysokość budynków jest zróżnicowana i liczy od 5 do 15 pięter.

Dzielnica Parkowa to jedno z najnowocześniejszych i zarazem największych obecnie nowobudowanych osiedli w Rzeszowie. Zlokalizowane po przeciwnej stronie parku oferuje przyszłym mieszkańców dużo walorów rekreacyjno-wypocznykowych m.in. plac zabaw, ścieżki piesze, rowerowe, plenerowa siłownia i inne. Jest to również osiedle powstające w koncepcji samowystarczającego. Oznacza to, że na terenie osiedla zaprojektowano liczne punkty handlowo-usługowe, w których dostępnych jest wiele różnego rodzaju usług (w tym sklepy, restauracje, cukiernia, usługi fryzjerskie itp.).

Inwestycję charakteryzuje także atrakcyjna i spójna architektura. Budynki utrzymane są w jasnej kolorystyce przełamanej drewnianymi elementami co tworzy przyjemny dla oka całokształt, a spójny wygląd budynków daje uczucie przestrzeni i harmonii. Na terenie osiedla nie brakuje także ozdobnej zieleni, która dodaje całości wrażenia kontaktu z naturą. 

Dzielnica Parkowa rozbudowywana jest w etapach:

  • Budynki 1-3 – zrealizowane, sprzedaż mieszkań zakończona.
  • Budynki 4, 5, 6 – w sprzedaży. Budowa zakończona, mieszkania gotowe w stanie deweloperskim.
  • Budynki 10, 11 – w sprzedaży. Planowany termin zakończenia inwestycji: II kw. 2023 r.

Lokalizacja

Jednym z kluczowych atutów osiedla Dzielnica Parkowa jest z pewnością lokalizacja. Inwestycja bowiem znajduje się przy ul. Paderewskiego, gdzie po przeciwnej stronie znajduje się Park Szafera z licznymi ścieżkami spacerowymi oraz stawem. Kilka minut jazdy autem dzielić będzie przyszłych mieszkańców od centrum Rzeszowa, Rynku Rzeszowskiego czy Galerii Millenium Hall.  Na terenie osiedla dostępnych jest wiele lokalu usługowych z codzienną infrastrukturą, a dodatkowo w okolicy osiedla znajdziemy m.in. kościół, plac zabaw, supermarket (Biedronka, Aldi), myjnię samochodową czy szpital. 

Odległość do Millenium Hall – 2,4 km (5 min)
Odległość do rynku – 4,0 km (7 min)

Dostępne mieszkania w inwestycji

Uwaga! Poniżej przedstawione zostały wybrane mieszkania dostępne w inwestycji. W celu uzyskania pełnej aktualnej oferty prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego na początku strony (na żółtym tle).

Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 66,50 m2 zlokalizowane na 5 piętrze (z 6) na nowy osiedlu wielorodzinnym przy ul. Paderewskiego w Rzeszowie. W bloku znajduje się winda obsługująca wszystkie piętra (włącznie z kondygnacją garażu podziemnego). Przed blokiem znajdować się będą ogólnodostępne miejsca postojowe. Termin oddania: mieszkanie gotowe w stanie deweloperskim .  Do …

Dzielnica Parkowa | M56B5 | Gotowe | Balkon 26 m2 Read More »

66.50 m² 3 pokoje

Na sprzedaż nowe 4 pokojowe mieszkanie o pow. 76,35 m2 zlokalizowane na 2 piętrze (z 6) na nowy osiedlu wielorodzinnym przy ul. Paderewskiego w Rzeszowie. W bloku znajduje się winda obsługująca wszystkie piętra (włącznie z kondygnacją garażu podziemnego). Przed blokiem znajdować się będą ogólnodostępne miejsca postojowe. Termin oddania: IV kw. 2023 r. Do mieszkania przynależy: – miejsce …

Paderewskiego | B10/34 | Mieszkanie z dużym salonem 32 m2 Read More »

76.35 m² 4 pokoje

Obsługiwane przez Estatik

4.1/5 - (30 votes)

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4.1/5 - (30 votes)
Please follow and like us:

Szukasz mieszkania w Rzeszowie?

Podaj parametry mieszkania/domu, którego szukasz.
Bezpłatnie otrzymasz dopasowane oferty z całego rynku pierwotnego.

Brak umów, brak kosztów, brak zobowiązań.

Wypełnij formularz

Szukasz mieszkania w Rzeszowie?
Pomogę Ci je znaleźć!

Cześć, nazywam się Marcin i prowadzę portal nieruchomosciwrzeszowie.pl.
Specjalizuję się w rynku pierwotnym i na co dzień bezpłatnie pomagam w znalezieniu mieszkania.

Podaj parametry mieszkania, którego szukasz a otrzymasz dopasowane oferty z całego rynku deweloperskiego!