Osiedle Miła

Osiedle Miła - Dowiedz się więcej:

Osiedle Miła - Podstawowe informacje

Rodzaj zabudowy

Wielorodzinna

Stan inwestycji

W budowie

Budowa w etapach

Tak

Termin rozpoczęcia

2019 r.

Termin zakończenia

Budowa etapowa

Liczba pięter

6

Metraże

-

Ilość pokoi

1-5

Standard wykończenia

Stan deweloperski

Rodzaj ogrzewania

Logotermy

Hala garażowa

Tak

Przedział cenowy

-

Opis

Osiedle Miła to kompleks mieszkalny zlokalizowany w Rzeszowie przy ul. Miłej. Inwestycja składa się z pięciu 5-cio piętrowych budynków wielorodzinnych uzupełnionych zabudową domów szeregowych. Osiedle rozbudowywane jest etapowo. W budynkach dostępne są miejsca parkingowe w hali garażowej zlokalizowanej na poziomie parteru. Dostępne są także komórki lokatorskie zlokalizowane na kondygnacjach mieszkalnych oraz w hali garażowej. Każdy z budynków posiada 6 kondygnacji z tego 5 mieszkalnych (od 1 piętra do 5). Na ostatnich piętrach zlokalizowano apartamenty z przestronnymi tarasami dachowymi.

Mieszkania zlokalizowane na najniższych kondygnacjach mieszkalnych (1 piętro) posiadają przestronne tarasy (ogródki). Z uwagi na to, iż na kondygnacji parteru znajduje się hala garażowa to najniższa kondygnacja mieszkalna znajduje się niemal na wysokości 1 piętra bloków obok (tzw. wysoki parter). Na terenie osiedla zaprojektowano ogólnodostępne miejsca parkingowe, liczne nasadzenia zieleni oraz plac zabaw.

Osiedle Miła to atrakcyjna oferta dla osób pragnących mieszkań w popularnej dzielnicy Drabinianka w zacisznej i dobrze skomunikowanej części Rzeszowa. Budynki zaprojektowano w jasnej elewacji (białej) urozmaiconymi elementami imitującymi drewno. 

Osiedle powstaje etapowo. Dotychczas w realizacji:

  • Etap I – Budynek 29H (Bud. B) – wybudowany, mieszkania przekazane mieszkańcom.
  • Etap II – Budynek 29G (Bud. A) – obecnie w budowie, mieszkania sprzedane. Planowane zakończenie budowy: Kwiecień 2022 r.
  • Etap III – Budynki 29I, 29J (Bud. C,E) – obecnie w budowie, trwa sprzedaż mieszkanie. Planowane zakończenie budowy: I kw. 2023 r.
  • Etap IV – Budynek 29K – planowany.

Lokalizacja

Osiedle Miła zlokalizowane jest na południu Rzeszowa przy ul. Miłej w dzielnicy Drabinianka. Jest to lokalizacja gwarantują komfort odpoczynku od zgiełku miasta przy zachowaniu szybkiego połączenia z centrum Rzeszowa (przez dwupasmową ul. Sikorskiego lub ul. Kwiatkowskiego). W najbliższej okolicy dostępna jest bogata infrastruktura m.in. Żabka, Biedronka, Przedszkole, Szkoła, Kawiarnia, Przystanek MPK, Jezioro Żwirownia, Bulwary (ścieżki piesze i rowerowe). Odległość od centrum miasta wynosi ok. 6 km (10-15 min autem).  

W przyszłości komunikację usprawni planowana południowa obwodnica Rzeszowa

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Please follow and like us:

Szukasz mieszkania w Rzeszowie?

Podaj parametry mieszkania/domu, którego szukasz.
Bezpłatnie otrzymasz dopasowane oferty z całego rynku pierwotnego.

Brak umów, brak kosztów, brak zobowiązań.

Wypełnij formularz

Szukasz mieszkania w Rzeszowie?
Pomogę Ci je znaleźć!

Cześć, nazywam się Marcin i prowadzę portal nieruchomosciwrzeszowie.pl.
Specjalizuję się w rynku pierwotnym i na co dzień bezpłatnie pomagam w znalezieniu mieszkania.

Podaj parametry mieszkania, którego szukasz a otrzymasz dopasowane oferty z całego rynku deweloperskiego!