Osiedle Kwiatkowskiego

Osiedle Kwiatkowskiego to osiedle mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul. Kwiatkowskiego w Rzeszowie.

Osiedle Kwiatkowskiego -
Dowiedz się więcej:

Osiedle Kwiatkowskiego - Podstawowe informacje

Rodzaj zabudowy

Szeregowa

Stan inwestycji

W budowie

Budowa w etapach

Nie

Termin rozpoczęcia

2022

Termin zakończenia

II kw 2024 r.

Liczba pięter

2

Metraże

37 - 132 m2

Ilość pokoi

2-5

Standard wykończenia

Stan deweloperski

Rodzaj ogrzewania

Elektryczne

Garaż podziemny

Brak

Przedział cenowy

-

Opis

Osiedle Kwiatkowskiego to nowe kameralne osiedle mieszkań w zabudowie szeregowej zlokalizowanych w Rzeszowie przy ul. Kwiatkowskiego. Inwestycja składa się z 7 dwulokalowych segmentów, w których zaprojektowano łącznie 14 mieszkań o pow. od 37 do 132 m2. Do każdego z mieszkań dostępne są 2 miejsca postojowe przed budynkiem. 

Osiedle Kwiatkowskiego to oferta atrakcyjnych mieszkań zaprojektowanych w oparciu o sprawdzone i nowoczesne technologie. W celu zminimalizowania kosztów utrzymania mieszkania i uniezależnienia od dostawców sieci zastosowano nowoczesne elektryczny system ogrzewania podłogowego (na całej powierzchni) w połączeniu z panelami fotowoltaicznymi bilansującymi zużycie prądu. Dodatkowo istnieje możliwość montażu pompy ciepła (indywidualnie, za dodatkową dopłatą) dzięki czemu możliwe jest uzyskanie pasywnego, bez kosztowego mieszkania. 

W ofercie inwestycji dostępne są mieszkania na parterze z ogródkiem oraz mieszkania na piętrze z poddaszem użytkowym. Atutem jest duża liczba szerokich miejsc postojowych – inwestor postawił na komfort mieszkańców i zaprojektował miejsca postojowe o szerokości 2,70 m (standardowy wymiar to 2,50 m). Na zewnętrznych ścianach zaprojektowano ocieplenie styropianem o gr. 20 cm.

Ciekawym dodatkiem jest niewielki ogólnodostępny sad jabłoni, który deweloper zasadzi dla mieszkańców po zakończeniu budowy. Dla komfortu mieszkańców w mieszkaniach na parterze od strony dziedzińca zaprojektowano szkła weneckie, które umożliwiają obserwowanie co dzieje się na zewnątrz jednocześnie zasłaniając widok do wewnątrz.

Lokalizacja

Osiedle Kwiatkowskiego zlokalizowane jest przy ul. Kwiatkowskiego w Rzeszowie. To dobrze skomunikowana okolica zapewniająca jednocześnie komfort odpoczynku od najbardziej zabudowanych części miasta. Tuż pod osiedlem znajduje się przystanek MPK, a w najbliższej okolicy sklepy, restauracja, szkoła, korty tenisowe, kościół czy żwirownia. 

Odległość do Millenium Hall – 5 km km (9 min)
Odległość do rynku – 5,9 km (14 min)

Dostępne mieszkania w inwestycji

Uwaga! Poniżej przedstawione zostały wybrane mieszkania dostępne w inwestycji. W celu uzyskania pełnej aktualnej oferty prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego na początku strony (na żółtym tle).

Na sprzedaż nowe 4 pok. mieszkanie o pow. 76,74 m2 + ogród ok. 120 m2 w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul. Kwiatkowskiego w Rzeszowie. Nowoczesna, kameralna inwestycja mieszkań w zabudowie szeregowej zaprojektowano przy zastosowaniu nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań. Ciepło dostarcza elektryczne ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni połączone z panelami fotowoltaicznymi dostępnymi w …

Kwiatkowskiego | 09 | Mieszkanie z ogrodem 120 m2 Read More »

76.74 m² 4 pokoje

Na sprzedaż nowe 3 pok. mieszkanie o pow. 88,28 m2 (46,76 m2 piętro + 39,92 m2 antresola) w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul. Kwiatkowskiego w Rzeszowie. Nowoczesna, kameralna inwestycja mieszkań w zabudowie szeregowej zaprojektowano przy zastosowaniu nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań. Ciepło dostarcza elektryczne ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni połączone z panelami fotowoltaicznymi …

Osiedle Kwiatkowskiego | 04 | Komfortowe mieszkanie w szeregowcu Read More »

88.28 m² 3 pokoje

Na sprzedaż nowe 2 pok. mieszkanie o pow. 44,09 m2 + ogród ok. 24 m2 w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul. Kwiatkowskiego w Rzeszowie. Nowoczesna, kameralna inwestycja mieszkań w zabudowie szeregowej zaprojektowano przy zastosowaniu nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań. Ciepło dostarcza elektryczne ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni połączone z panelami fotowoltaicznymi dostępnymi w …

Kwiatkowskiego | 05 | Mieszkanie z ogrodem Read More »

44.09 m² 2 pokoje

Na sprzedaż nowe 4 pok. mieszkanie o pow. 69,61 m2 (40,95 piętro + 26,35 m2 antresola) w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul. Kwiatkowskiego w Rzeszowie. Nowoczesna, kameralna inwestycja mieszkań w zabudowie szeregowej zaprojektowano przy zastosowaniu nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań. Ciepło dostarcza elektryczne ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni połączone z panelami fotowoltaicznymi dostępnymi …

Osiedle Kwiatkowskiego | 02 | 4 pok. mieszkanie z poddaszem Read More »

69.61 m² 4 pokoje

Obsługiwane przez Estatik

5/5 - (1 vote)

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5/5 - (1 vote)
Please follow and like us:

Szukasz mieszkania w Rzeszowie?

Podaj parametry mieszkania/domu, którego szukasz.
Bezpłatnie otrzymasz dopasowane oferty z całego rynku pierwotnego.

Brak umów, brak kosztów, brak zobowiązań.

Wypełnij formularz

Szukasz mieszkania w Rzeszowie?
Pomogę Ci je znaleźć!

Cześć, nazywam się Marcin i prowadzę portal nieruchomosciwrzeszowie.pl.
Specjalizuję się w rynku pierwotnym i na co dzień bezpłatnie pomagam w znalezieniu mieszkania.

Podaj parametry mieszkania, którego szukasz a otrzymasz dopasowane oferty z całego rynku deweloperskiego!