Osiedle Karoliny Rzeszów 2 etap – Kolejna inwestycja Apklanu w Rzeszowie

Osiedle Karoliny to kompleks mieszkalny zlokalizowany przy ul. Błogosławionej Karoliny w Rzeszowie. Inwestycja składa się z pięciu 8 piętrowych budynków wielorodzinnych, w których zaprojektowano wiele typów mieszkań począwszy od najmniejszych kawalerek po 4 pokojowe mieszkania. W części podziemnej przewidziano parkingi, a kondygnacja parteru przeznaczona zostanie pod działalności handlowo usługowe (m.in. sklepy i restauracje).

Osiedle Karoliny 2 etap

W związku z zakończeniem sprzedaży mieszkań w pierwszej inwestycji deweloper rozpoczął realizację drugiego etapu. Osiedle Karoliny 2 etap to 3 ośmiopiętrowe budynki wielorodzinne (A,B,C), które wykonane będą na wzór budynków z etapu 1. Podtrzymanie pierwotnie zaplanowanej architektury i jakości wykonania budynku mogą cieszyć, ponieważ rzeczywisty efekt jest bardzo zadowalający (przynajmniej w naszej opinii). Budynki prezentują się atrakcyjnie i nowocześnie – zwłaszcza na tle mało wyróżniających się budynków w okolicy.

Planowany termin zakończenia inwestycji przypada na IV kw. 2021 r. 

Widziałeś ofertę Osiedle Czudecka Karoliny? Gotowe mieszkania w stanie deweloperskim tuż obok ul. Wołyńskiej:
Osiedle Czudecka Karoliny

Osiedle Karoliny Rzeszów lokalizacja

Osiedle Karoliny usytuowane jest w jednej z najbardziej rozwiniętych dzielnic Rzeszowa. Zachodnie tereny stolicy innowacji przy ul. Błogosławionej Karoliny zdominowane dotąd były przez stale rozbudowywane Osiedle Słoneczny Stok Spółdzielni Mieszkaniowej „Projektant”. Jak się okazało inwestor Osiedla Karoliny Rzeszów – deweloper Apklan – postanowił wykorzystać potencjał rozbudowywanej przez lata infrastruktury i na lokalizację swojej kolejnej inwestycji wybrał właśnie rejony tej części Rzeszowa.

Można powiedzieć, że dynamiczna zabudowa terenów przy ulicy Błogosławionej Karoliny przerodziła się w powstanie niemal „mini miasta w mieście” z pełną infrastrukturą i niezbędnym rynkiem usług. Dla komfortu mieszkańców w części parterowej Osiedla znajdować się będą lokale handlowo usługowe, a w bliskim sąsiedztwie inwestycji znajdują się żłobek, przedszkole publiczne nr 33 oraz szkoła podstawowa nr 18. Po drugiej stronie ulicy – w odległości kilkuset metrów – znajdują się m.in. sklepy spożywcze, przychodnia rodzinna i plac zabaw. Bliski dostęp do tak bogato rozwiniętej infrastruktury będzie dla przyszłych mieszkańców na pewno bardzo wygodny.

Szukasz domu/ mieszkania w Rzeszowie?

Podaj parametry nieruchomości, której szukasz.
W ciągu 24h bezpłatnie otrzymasz dopasowane oferty z całego rynku pierwotnego – ponad 200 inwestycji! 
Brak umów, brak zobowiązań.

„To jeszcze nigdy nie było tak proste!”

#Oszczędź swój czas

Osiedle Karoliny Apklan Rzeszów opinie – architektura i udogodnienia

Osiedle Karoliny Rzeszów
źródło fot.: www.osiedlekaroliny.pl

O architekturze Osiedla tak naprawdę ciężko dużo napisać. W porównaniu do innych nieszablonowych inwestycji tego dewelopera – na przykład Witolda ParkOsiedle Karoliny Rzeszów wydaje się być standardowym i niczym nie wyróżniającym, ale jednocześnie przyjemnym dla oka projektem. Stonowana kolorystyka i zachowana linia zabudowa dobrze wpisuje się w krajobraz i charakterystykę otoczenia.

Inwestor zapewnia swoim klientom możliwość wprowadzania zmian w pierwotnym projekcie mieszkania (do określonego etapu budowy). Samodzielnie lub przy pomocy pracowników dewelopera nowy właściciel mieszkania może dowolnie zmieniać układ pomieszczeń wedle własnych upodobań. Ważnym udogodnieniem jest ogrzewanie pochodzące z sieci miejskiej przez logotermy – korzystnie wpłynie to na obniżenie kosztów w zimie w porównaniu do ogrzewania np. gazowego.

Czy widziałeś już jedyną w internecie aktualną mapkę z najlepszymi inwestycjami w Rzeszowie? Sprawdź koniecznie, wszystko w jednym miejscu:
 

Osiedle Karoliny Rzeszów ceny za metr

Osiedle Karoliny Rzeszów
źródło fot.: www.osiedlekaroliny.pl

Na pierwszy rzut oka ceny mieszkań w inwestycji Osiedle Karoliny Rzeszów wydawać się mogą niemal zadziwiająco korzystne. Niestety przedstawiana w ogłoszenia kusząco niska cena nie jest ceną ostateczną. Do ofertowej ceny mieszkania kupujący doliczyć musi koszt obowiązkowych opłat: przyłączeniowej za media, zagospodarowania terenu oraz miejsca parkingowego, które wynoszą (dla etapu 1):

  • koszt opłaty przyłączeniowej – ok. 7380 zł,
  • jednorazowy koszt zagospodarowania terenu – 4 000  zł
  • koszt miejsca parkingowego – 21 000 – 29 000 zł

Inwestorem osiedla jest APK Developer – spółka „córka” dewelopera Apklan. Termin zakończenia inwestycji (etap 1) przewidziany jest na III kwartał 2019 r. Oddanie 2 etapu przewidziane jest na IV kw. 2021 r.

źródło fot. głównej: www.osiedlekaroliny.pl
4.5/5 – (13 votes)
Please follow and like us:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szukasz mieszkania w Rzeszowie?

Podaj parametry mieszkania/domu, którego szukasz.
Bezpłatnie otrzymasz dopasowane oferty z całego rynku pierwotnego.

Brak umów, brak kosztów, brak zobowiązań.

Wypełnij formularz

Szukasz mieszkania w Rzeszowie?
Pomogę Ci je znaleźć!

Cześć, nazywam się Marcin i prowadzę portal nieruchomosciwrzeszowie.pl.
Specjalizuję się w rynku pierwotnym i na co dzień bezpłatnie pomagam w znalezieniu mieszkania.

Podaj parametry mieszkania, którego szukasz a otrzymasz dopasowane oferty z całego rynku deweloperskiego!