Zielone Wzgórze Hartbex

Planowana inwestycja w Rzeszowie

Zielone Wzgórze - Dowiedz się więcej:

Zielona Wzgórze - Podstawowe informacje

Rodzaj zabudowy

Wielorodzinna

Stan inwestycji

Planowana

Budowa w etapach

Nie

Termin rozpoczęcia

b/i

Termin zakończenia

b/i

Liczba pięter

13

Metraże

31-69

Ilość pokoi

2-3

Standard wykończenia

Stan deweloperski

Rodzaj ogrzewania

b/i

Garaż podziemny

Tak

Przedział cenowy

Sprawdź ofertę

Opis

Zielone Wzgórze to nowa, planowana inwestycja dewelopera Hartbex zlokalizowana w Rzeszowie przy Aleji Żołnierzy i Armii Wojska Polskiego.  Inwestycja zakłada budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego o 14 kondygnacjach nadziemnych (wysokość budynku ok. 43 m). W inwestycji planuje się wybudować ok. 374 mieszkań, a całkowitą powierzchnie użytkową zaprojektowano w granicach 14 000 – 18 000 m2. Dodatkowo w inwestycji zaprojektowano lokale usługowe na parterze segmentu budynku o pow. ok. 200 m2 (prawdopodobnie 5 lokali usługowych). 

Zielone Wzgórze Hartbex posiadał będzie również dwie kondygnacje podziemne, w których zlokalizowany zostanie garaż podziemny. Do garaży na poszczególnych kondygnacjach prowadzić będą dwa niezależne wjazdy. Planuje się także wykonanie chodników, a także miejsc postojowych, miejsce rekreacji, zieleni oraz placu zabaw dla dzieci.

W ramach projektu inwestycji przewiduje się wyznaczenie 507 miejsc postojowych w tym 21 dla osób niepełnosprawnych. 456 miejsc postojowych zaprojektowano w hali garażowej, a 51 na terenie inwestycji. 

Zielone Wzgórze jest domniemaną nazwą inwestycji (nie ogłoszoną oficjalnie). W razie nieprawidłowości w momencie rozpoczęcia budowy nazwa zostanie poprawiona.

Zielone Wzgórze Hartbex - Architektura

W celu uzyskania lżejszego układu urbanistycznego bryłę budynku Zielone Wzgórze podzielono na dwie główne części. Planowany budynek mieszkalny składać się będzie z dwóch skrzydeł o wysokości 14 kondygnacji nadziemnych, które będą do siebie równoległe jednak nieznacznie przesunięte względem siebie. Ponadto budynek będzie posiadał dwie kondygnacje podziemne, w których zlokalizowany zostanie garaż podziemny z dwoma wjazdami usytuowanymi w północno-zachodniej i północno-wschodniej części działki.

Lokalizacja

Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Aleji Żołnierzy i Armii Wojska Polskiego w Rzeszowie. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd zarówno do centrum Rzeszowa, jak również pozostałych kluczowych punktów miasta i okolicy w tym m.in. autostrady A4 czy lotniska. Dojazd na teren inwestycji dostępny będzie poprzez przebudowywany istniejący zjazd z drogi publicznej nr 97 – al. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego.

Umiejscowienie inwestycji zapewnia dostęp do szerokiej infrastruktury w okolicy w tym m.in. szkoły (Szkoła Podstawowa Nr 12 w Rzeszowie), sklepy, fryzjer, szpital, pizzeria, kościół i inne. 

Zielone Wzgórza - oferta

W inwestyjcji planuje się mieszkania o pow. od 31 m2 (2 pokojowe) do niespełna 70 m2 (mieszkania inwestycyjne z 2x niezależnymi wejściami z możliwością podziału na 2x niezależne kawalerki na jednej księdze wieczystej). Dostępne będą również typowe 3 pokojowe układy (2x sypialnie + salon z aneksem).

Oferty mieszkań

Na sprzedaż nowa kawalerka o pow. 29,89 m2 zlokalizowana na 4 piętrze (dostępne także inne piętra z 9) w nowej inwestycji na Osiedlu Architektów. Idealna propozycja pod wynajem dla studentów – tuż obok znajduje się Politechnika Rzeszowska  Do mieszkania przynależy: Miejsce postojowe (1 opcja z 3 poniższych obowiązkowo): – miejsce postojowe zewnętrzne +20 000 zł …

Osiedle Architektów | Kawalerka Read More »

29.89 m² 1 pokój

Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 30.39 m2 zlokalizowana na 1 piętrze (dostępne także inne piętra z 9) w nowej inwestycji na Osiedlu Architektów. Idealna propozycja pod wynajem dla studentów – tuż obok znajduje się Politechnika Rzeszowska  Do mieszkania przynależy: Miejsce postojowe (1 opcja z 3 poniższych obowiązkowo): – miejsce postojowe zewnętrzne +20 …

Osiedle Architektów | Najmniejsze 2 pok M Read More »

30.39 m² 2 pokoje

Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 61,90 m2 zlokalizowana na 1 piętrze (dostępne także inne piętra z 9) w nowej inwestycji na Osiedlu Architektów. Idealna propozycja pod wynajem dla studentów – tuż obok znajduje się Politechnika Rzeszowska  Do mieszkania przynależy: Miejsce postojowe (1 opcja z 3 poniższych obowiązkowo): – miejsce postojowe zewnętrzne +20 …

Architektów | 3x balony | Osobne WC Read More »

61.90 m² 3 pokoje

Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 64,23 m2 zlokalizowana na 4 piętrze (dostępne także inne piętra z 9) w nowej inwestycji na Osiedlu Architektów. Idealna propozycja pod wynajem dla studentów – tuż obok znajduje się Politechnika Rzeszowska  Do mieszkania przynależy: Miejsce postojowe (1 opcja z 3 poniższych obowiązkowo): – miejsce postojowe zewnętrzne +20 …

Architektów | Osobna kuchnia | Narożny balkon Read More »

64.23 m² 3 pokoje

Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 65,73 m2 zlokalizowana na 5 piętrze (dostępne także inne piętra z 9) w nowej inwestycji na Osiedlu Architektów. Idealna propozycja pod wynajem dla studentów – tuż obok znajduje się Politechnika Rzeszowska  Do mieszkania przynależy: Miejsce postojowe (1 opcja z 3 poniższych obowiązkowo): – miejsce postojowe zewnętrzne +20 …

Architektów | Duży salon 27 m2 Read More »

65.73 m² 3 pokoje

Obsługiwane przez Estatik

5/5 - (1 vote)

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

5/5 - (1 vote)
Please follow and like us:

Szukasz mieszkania w Rzeszowie?

Podaj parametry mieszkania/domu, którego szukasz.
Bezpłatnie otrzymasz dopasowane oferty z całego rynku pierwotnego.

Brak umów, brak kosztów, brak zobowiązań.

Wypełnij formularz

Szukasz mieszkania w Rzeszowie?
Pomogę Ci je znaleźć!

Cześć, nazywam się Marcin i prowadzę portal nieruchomosciwrzeszowie.pl.
Specjalizuję się w rynku pierwotnym i na co dzień bezpłatnie pomagam w znalezieniu mieszkania.

Podaj parametry mieszkania, którego szukasz a otrzymasz dopasowane oferty z całego rynku deweloperskiego!