Loft Rzeszów Krasne

Loft Rzeszów Krasne - Dowiedz się więcej:

Loft Rzeszów Krasne - Podstawowe informacje

Rodzaj zabudowy

Wielorodzinna

Stan inwestycji

W budowie

Budowa w etapach

Tak

Termin rozpoczęcia

2019 r.

Termin zakończenia

Budowa etapowa

Liczba pięter

do 4

Metraże

-

Ilość pokoi

1-4

Standard wykończenia

Stan deweloperski

Rodzaj ogrzewania

Kotłownia

Garaż podziemny

Brak

Przedział cenowy

-

Opis

Loft Rzeszów Krasne to osiedle powstające w Krasnem przy granicy z Rzeszowem. Inwestycja rozbudowywana jest etapowo i obecnie zakłada budowę trzech budynków: A,B i C. Deweloper udostępnił jednak informację, że zakupił dodatkowe tereny obok i powstaną co najmniej dwa kolejne budynki. Osiedle charakteryzuje się niską zabudową, budynki nie posiadają garaży podziemnych. Przy zakupie do każdego mieszkania należy dokupić miejsce postojowe zewnętrzne oraz komórkę lokatorską. Mieszkania ogrzewane są ze wspólnej kotłowni – brak piecyków gazowych.

Loft Rzeszów Krasne to w pewnym sensie unikatowa i niepowtarzalna inwestycja na rzeszowskiej mapie inwestycji. Pierwszy etap realizacji – budynek A – to modernizacja istniejącego już budynku, który w przeszłości pełnił siedzibę Wydziału Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Inwestor we współpracy z biurem architektonicznym projektującym tę inwestycję – MWM Architekci – dołożył wszelkich starań by podtrzymać duch przeszłości i przy wykończeniu budynków zdecydował się nawiązać do historii tego miejsca. Stąd nowa wersja budynków to imitacja czerwonej cegły z kreatywnym przyozdobieniem elewacji w murale. Wnętrza części wspólnych budynków zostaną natomiast wykończone pracami lokalnych artystów. 

Osiedle powstaje etapowo. Dotychczas w realizacji:

  • Etap I – Budynek A – loftowy (modernizacja istniejącego już budynku) – wybudowane, mieszkanie przekazane mieszkańcom
  • Etap II – Budynek C – budynek budowany „od zera” – obecnie w budowie, trwa sprzedaż mieszkań. Planowane zakończenie budowy: Grudzień 2021 r.
  • Etap III – Budynek B – planowany

Loft Rzeszów Krasne - Lokalizacja

Osiedle zlokalizowane jest w Krasnem na pograniczu z Rzeszowem. Bliska odległość do dwupasmowej ul. Lwowskiej zapewnia szybki i dogodny dojazd do Rzeszowa. Otoczeniu osiedla to duże ilości drzew i zieleni, które w powiązaniu z ceglastą barwą elewacji i ciemnymi elementami murali tworzą bardzo ładne i przyjemne otoczenie. Z myślą o najmłodszych mieszkańcach na terenie osiedla dewelopera wybuduje nowoczesny plac zabaw. W najbliższej okolicy osiedla dostępne m.in. centrum medyczne (200 m), stacja paliw Orlen (350 m), przystanek autobusowy (350 m), Urząd Gminy Krasne (1,7 km), centrum handlowe Auchan (1,3 km), przedszkole (1,7 km), żłobek (1,7 km), szkoła podstawowa (2 km).

Oferta osiedla wydaje się trafiać w gusta Klientów poszukujących nietypowych i nowoczesnych rozwiązań w podmiejskiej lokalizacji przy zachowaniu dobrego połączenia ze wszystkimi strategicznymi punktami miasta. 

Rate this post

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Please follow and like us:

Szukasz mieszkania w Rzeszowie?

Podaj parametry mieszkania/domu, którego szukasz.
Bezpłatnie otrzymasz dopasowane oferty z całego rynku pierwotnego.

Brak umów, brak kosztów, brak zobowiązań.

Wypełnij formularz

Szukasz mieszkania w Rzeszowie?
Pomogę Ci je znaleźć!

Cześć, nazywam się Marcin i prowadzę portal nieruchomosciwrzeszowie.pl.
Specjalizuję się w rynku pierwotnym i na co dzień bezpłatnie pomagam w znalezieniu mieszkania.

Podaj parametry mieszkania, którego szukasz a otrzymasz dopasowane oferty z całego rynku deweloperskiego!