Osiedle Warneńczyka Rzeszów – Nowa inwestycja w Rzeszowie

W połowie 2018 roku rozpocznie się realizacja nowej inwestycji zlokalizowanej przy ul.Warneńczyka w Rzeszowie. Osiedle Warneńczyka składać się będzie łącznie z 22 szeregówek, wśród których będzie 5 segmentów jednolokowalowych (klasyczny dom jednorodzinny) oraz 17 segmentów dwulokalowych (parter i piętro). Mieszkania położone na parterze będą z dostępem do tarasu oraz ogródka natomiast mieszkania na piętrze będą dwupoziomowe.

W sąsiedztwie inwestycji przeważa zieleń oraz niska zabudowa. W bliskiej odległości znajdują się prywatne oraz publiczne żłobki, przedszkole i szkoły. Szybki dojazd do centrum miasta oraz autostrady A4 podkreśla prestiż Osiedla Warneńczyka.

Osiedle Warneńczyka Rzeszów
źródło fot.: www.otodom.pl

Osiedle Warneńczyka Rzeszów
źródło fot.: www.otodom.pl

Ceny mieszkań w inwestycji Osiedle Warneńczyka rozpoczynają się od 3970 zł/m² (przy wariancie z mniejszą powierzchnią działki) i wzrastają w zależności od powierzchni mieszkania oraz wybranego segmentu. Cena obejmuje stan deweloperski. Metraż mieszkań waha się w granicach od 59 m² do 126 m².

Deweloper zapewnia, że cena metra kwadratowego mieszkania w Osiedlu Warneńczyka zawiera w sobie wszelkie opłaty za odbiory techniczne, przyłącza mediów i montaże liczników. Ponadto wszystkie domy w standardzie deweloperskim będą wyposażone w klimatyzacje.

Osiedle Warneńczyka w Rzeszowie
źródło fot.: www.otodom.pl

Zakończenie inwestycji planowane jest na 30 września 2019 roku.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tej inwestycji? Zostaw komentarz pod wpisem, skorzystaj z naszego formularza kontaktowego bądź skontaktuj się za pomocą naszego facebooka.

4/5 – (4 votes)

 
4/5 - (4 votes)
Please follow and like us:

2 thoughts on “Osiedle Warneńczyka Rzeszów – Nowa inwestycja w Rzeszowie”

  1. Fajne szeregówki i mieszkania, najgorsze w tym osiedlu jest to ze obok zgodnie z MPZP planwana jest drogą od Makro do ul Lwowskiej, nie wiem czy kupujący są świadomi.

    1. Zgadza się – droga jest projektowana. Czy deweloper informuje o tym klientów? Tego nie wiem.

      Ja na spotkaniach omawiając tą inwestycje o tym wspominam. Zresztą praktycznie przy co drugiej inwestycji znajdziemy jakąś „ukrytą” informacje, o której pewnie większość klientów nie jest przez deweloperów informowana.

      Jeśli szukasz dla siebie mieszkania i chciałbyś poznać ZA i PRZECIW inwestycji napisz do mnie wiadomość prywatną. Pomogę w dokonaniu prawidłowego zakupu 🙂

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Szukasz mieszkania w Rzeszowie?

Podaj parametry mieszkania/domu, którego szukasz.
Bezpłatnie otrzymasz dopasowane oferty z całego rynku pierwotnego.

Brak umów, brak kosztów, brak zobowiązań.

Wypełnij formularz

Szukasz mieszkania w Rzeszowie?
Pomogę Ci je znaleźć!

Cześć, nazywam się Marcin i prowadzę portal nieruchomosciwrzeszowie.pl.
Specjalizuję się w rynku pierwotnym i na co dzień bezpłatnie pomagam w znalezieniu mieszkania.

Podaj parametry mieszkania, którego szukasz a otrzymasz dopasowane oferty z całego rynku deweloperskiego!