Szeregówki Rzeszów 2021 – Oferty domy szeregowe Rzeszów 2021

Szeregówki Rzeszów 2021.
Domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej to cieszący się w ostatnich latach typ zabudowy. Duża różnorodność ofert praktycznie w każdej części Rzeszowa jest niemal gwarancją, że każdy znajdzie coś dla siebie. 

Decydując się na zakup szeregówki Rzeszów 2021 warto odpowiedzieć sobie na pytanie jak dużego ogródka oczekujemy. Zwykle jest tak, że segment środkowy posiada ogródek w przedziale 30 – 60 m2, natomiast segmenty skrajne (narożne) posiadają ogródki większe – nawet ponad 100 m2. Różnią się one oczywiście ceną, a segment skrajny zwykle jest o 30 000 – 50 000 zł droższy. 

Drugą istotną kwestią rozważając szeregówki Rzeszów 2021 jest obecność garażu w bryle budynku. Większość szeregówek posiada jednostanowiskowy garaż w bryle (dwustanowiskowe zdarzają się bardzo rzadko). Są jednak jednak i takie, w których garażu nie ma. Wtedy do każdego z domów przynależą miejsca postojowe przed budynkiem – zwykle 2. Zwykle domy o mniejszym metrażu budowane są bez garaży tak by deweloper mógł zaoferować atrakcyjną cenę. 

Analizując domy szeregowe Rzeszów 2021 zwróć uwagę na kwestie ogrzewania. Praktycznie każdy z domów posiada indywidualne ogrzewania piecem gazowym lecz co raz częściej deweloperzy w standardzie oferują instalację ogrzewania podłogowego. W zależności od oferty instalacja może być przygotowana w wybranych pomieszczeniach lub na całości domu. 

Poniżej przedstawiliśmy kilka aktualnych ofert dla osób szeregówek w Rzeszowie. Jeśli chciałbyś poznać pełną ofertę wypełnij poniższy formularz (żółte tło). 

Szukasz domu/ mieszkania w Rzeszowie?

Podaj parametry nieruchomości, której szukasz.
W ciągu 24h bezpłatnie otrzymasz dopasowane oferty z całego rynku pierwotnego – ponad 200 inwestycji! 
Brak umów, brak zobowiązań.

“To jeszcze nigdy nie było tak proste!”

#Oszczędź swój czas

Szeregówki Rzeszów 2021 Budziwój

Szeregówki Rzeszów 2021 Budziwój

Jeśli szukasz szeregówki Rzeszów 2021 w dobrych cenach to z pewnością powinieneś rozważyć oferty dostępne na południu Rzeszowa. Szeregówki Rzeszów Budziwój – to tu znajdziesz najatrakcyjniesze cenowo oferty.

Jedną z ofert jest 117 m2 dom w zabudowie szeregowej z garażem w bryle budynku. Całe osiedle składać się będzie z kilkudziesięciu domów. W sprzedaży dostępne gotowe w stanie deweloperskim domy szeregowe Budziwój (możemy do nich wejść i zobaczyć na żywo – umów wizytę) lub z terminem oddania w 2021 roku. 

Rzut domu szeregowego Rzeszów Budziwój

Istnieje możliwość zakupu segmentu środkowego lub skrajnego (z większym ogródkiem). Gotowe szeregówki Rzeszów Budziwój już od 433 000 zł.

Domy szeregowe Rzeszów Budziwój 2021

Domy Szeregowe Rzeszów 2021 na sprzedaż

Drugą propozycją domy szeregowe Rzeszów Budziwój to inwestycja zlokalizowana przy ul. Świętojańskiej. Dwukondygnacyjne, 109 m2 domy z garażem w bryle budynku z terminem oddania na IV kw. 2021 r. Na piętrze dostępne 4 osobne, niezależne pokoje (sypialnie) + łazienka. Do każdego z domów przynależy ogródek o pow. od 24 do 100 m2. 

Domy Szeregowe Rzeszów Budziwój na sprzedaż

Ceny domów rozpoczynają się już od 410 000 zł za stan deweloperski (dom z najmniejszą działką). 

Lokalizacja

Szeregówki Rzeszów 2021 Zalesie

Szeregówki Rzeszów 2021 Zalesie

Od kilku lat dużym zainteresowaniem cieszą się szeregówki Rzeszów Zalesie. Z racji wysokich cen działekczęsto próżno było szukać w tym rejonie tanich ofert. Bliska odległość do centrum i bogata infrastruktura są po prostu w cenie! 

Dla osób poszukujących domów szeregowych na Zalesiu w Rzeszowie mam jednak dobrą informację! Przy ul. Zelwerowicza trwa budowa osiedla, gdzie dostępne są domy szeregowe Rzeszów Zalesie w atrakcyjnych cenach!

W sprzedaży dostępne 69 m2 domy szeregowe w cenie mieszkania! W standardzie m.in:
– 2 przynależne miejsca parkingowe przed budynkiem,
– ogrzewanie podłogowe: wiatrołap, hol, kuchnia, 2 łazienki
– duże przeszklenia w salonie
– zamontowane rolety elektryczne (w dużych oknach), z napędem ręcznym (w pozostałych oknach).

Budynki gotowe do oddania będą wiosną 2021 r.

Rzut domu szeregowego Rzeszów Zalesie

Ceny tych domów wynoszą od 379 000 zł za stan deweloperski. 

Dla osób poszukujących nieco większych przestrzeni – na tym samym osiedlu dostępne także szeregówki o pow. 92 m2 w cenie od 450 000 zł (stan deweloperski).

Zalesie domy szeregowe na sprzedaż 2021

Szeregówki Tajęcina 

Tereny na północ od Rzeszowa to jedne z najszybciej rozwijających się rejonów w okolicy stolicy innowacji. Bliskość do strefy ekonomicznej Jasionka, lotniska i autostrady A4 czyni tę lokalizację wysoce atrakcyjną. Nie bez powodu też deweloperzy budują tam nowe inwestycje. Jedną z propozycji są szeregówki Tajęcina, gdzie dostępne są 150 m2 domy z garażem w bryle budynku. To co zdecydowanie wyróżnia tę ofertę to duże, przestronne pomieszczenia. 36 metrowy salon z aneksem kuchennym i pokoje mierzące od 10 do 21 metrów kwadratowych – to obecnie rzadko na rynku. W standardzie deweloperskim przewidziano instalację ogrzewania podłogowego na całości parteru!

Szeregówki Tajęcina 2021

Co najlepsze – do domu przynależy także ok. 70 m2 poddasze! 

Szeregówki budowane są sukcesywnie w kolejnych etapach. W obecnej chwili w sprzedaży dostępne są gotowe domy w stanie deweloperskim, a obecnie realizowany etap zostanie zakończony w marcu 2021 roku.

Ceny domów wynoszą od 450 000 zł za standard deweloperski.

Lokalizacja

Jeśli któraś z powyższych ofert Cię zainteresowała – nie zwlekaj i skontaktuj się ze mną, prześlę Ci wszystkie szczegółowe informacje. Jeśli chciałbyś poznać pełną ofertę rynku pierwotnego – wypełnij formularz na żółtym tle na początku wpisu.

Marcin Buniowski - Ekspert rynku pierwotnego w Rzeszowie

Marcin Buniowski - Ekspert rynku pierwotnego w Rzeszowie

Prowadzę portal nieruchomosciwrzeszowie.pl. Specjalizuję się w rynku pierwotnym.
Współtworzę organizację będącą biurem sprzedaży inwestycji deweloperskich. Bezpłatnie pomagam znaleźć nowy dom/mieszkanie w rejonie Rzeszowa i okolic.
Napisz jakiej nieruchomości szukasz - chętnie pomogę Ci znaleźć najlepszą, dopasowaną do Twoich potrzeb i preferencji.

Podaj jakiej nieruchomości szukasz
Marcin Buniowski - Ekspert rynku pierwotnego w Rzeszowie

Marcin Buniowski - Ekspert rynku pierwotnego w Rzeszowie

Prowadzę portal nieruchomosciwrzeszowie.pl. Specjalizuję się w rynku pierwotnym.
Współtworzę organizację będącą biurem sprzedaży inwestycji deweloperskich. Bezpłatnie pomagam znaleźć nowy dom/mieszkanie w rejonie Rzeszowa i okolic.
Napisz jakiej nieruchomości szukasz - chętnie pomogę Ci znaleźć najlepszą, dopasowaną do Twoich potrzeb i preferencji.

Podaj jakiej nieruchomości szukasz
Please follow and like us:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szukasz mieszkania w Rzeszowie?

Podaj parametry mieszkania/domu, którego szukasz.
Bezpłatnie otrzymasz dopasowane oferty z całego rynku pierwotnego.

Brak umów, brak kosztów, brak zobowiązań.

Wypełnij formularz

Szukasz mieszkania w Rzeszowie?
Pomogę Ci je znaleźć!

Cześć, nazywam się Marcin i prowadzę portal nieruchomosciwrzeszowie.pl.
Specjalizuję się w rynku pierwotnym i na co dzień bezpłatnie pomagam w znalezieniu mieszkania.

Podaj parametry mieszkania, którego szukasz a otrzymasz dopasowane oferty z całego rynku deweloperskiego!