ST 55 Rzeszów – Szklane-Tarasy Armii Krajowej – Nowa wizytówka Rzeszowa

W Rzeszowie przy zbiegu ulic Paderewskiego i Armii Krajowej powstanie nowy budynek ST 55 o niespotykanej dotąd na naszym rynku architekturze, hucznie nazywany przez inwestora „nową wizytówką Rzeszowa”.

ST 55 Rzeszów– 17 kondygnacyjny wieżowiec mierzący 60 metrów wysokości, który składał się będzie z 14 kondygnacji mieszkalnych (3 piętro+), dwóch kondygnacji usługowych z 4 lokalami na piętrze (1 i 2 piętro) oraz zlokalizowanego na parterze garażu. Chętni na zakup mieszkania będą mogli wybierać spośród 98 ekskluzywnych 2, 3 lub 4 pokojowych mieszkań o powierzchni od 33 do 123 m2.  Termin zakończenia budowy określany jest na IV kwartał 2019 roku.

Wszystkie inwestycje deweloperskie w Rzeszowie i okolicach w jednym miejscu:
 

Deweloperem prowadzącym te inwestycję jest firma Szklane Tarasy – doświadczony deweloper działający na Rzeszowskim rynku od kilku lat. w którego portfolio znajdziemy takie inwestycje jak Zig Zak House, ST Tower czy kompleks budynków mieszkalnych przy ul Strażackiej.

Szukasz domu/ mieszkania w Rzeszowie?

Podaj parametry nieruchomości, której szukasz.
W ciągu 24h bezpłatnie otrzymasz dopasowane oferty z całego rynku pierwotnego! 
Brak umów, brak zobowiązań.

„To jeszcze nigdy nie było tak proste!”

#Oszczędź swój czas

ST 55 Rzeszów – nowa wizytówka stolicy innowacji

Na podstawie przeprowadzonych dotąd inwestycji Szklane Tarasy można powiedzieć, że jest to jeden z najbardziej kreatywnych i nieszablonowych deweloperów działających na naszym rynku. Niemal każda z jego inwestycji jest ciekawym projektem architektonicznym skutecznie wyróżniającym się na tle konkurencji. By podtrzymać tę chlubną opinię i nadal przodować w budowaniu niepowtarzalnych nieruchomości w Rzeszowie kolejna jego inwestycja również powinna być architektonicznym wyzwaniem. I taka też bez wątpienia jest.

ST 55 Rzeszów
źródło fot.: www.nowiny24.pl

ST 55 Rzeszów to budynek wyróżniający się nowoczesnym designem projektowanym na wzór światowej klasy inwestycji o wysokim poziomie wykończenia i przemyślanej funkcjonalności mieszkań. Nieruchomość ta wyróżniać się będzie nieszablonową architekturą, którą z pewnością podkreślać będzie 60 metrowa ściana zieleni umiejscowiona na elewacji budynku. Połączenie niestandardowej bryły budynku z motywem szaty roślinnej może okazać się przełomowym projektem na dużo większą skalę niż lokalny rynek rzeszowski. Dodatkowo do dyspozycji przyszłych mieszkańców deweloper przewidział na dachu budynku ST 55 kino plenerowe, podkreślając przy tym prestiż inwestycji.

Lokalizacja ST 55 Rzeszów

ST 55 Rzeszów
fot.: Lokalizacja ST 55 ze wskazaniem Osiedla Dzielnica Parkowa / źródło: Google Maps

Budynek powstanie pomiędzy ulicą Paderewskiego i Aleją Armii Krajowej. Dla komfortu przyszłych mieszkańców deweloper zaprojektował bezpośredni wjazd na osiedle z aleji Armii Krajowej dzięki czemu mieszkańcy nie będą zmuszeni oczekiwać wjazdu na „osiedle” z przepełnionej ulicy Paderewskiego. Szybki dojazd do centrum miasta, dostępność sklepów i terenów zielonych w bliskiej odległości świadczy o dogodnym usytuowaniu nieruchomości na mapie Rzeszowa.

Moja opinia o ST 55

W mojej opinii ST 55 Rzeszów to bez wątpienia jeden z najciekawszych projektów deweloperskich w Rzeszowie, któremu realizacji przyglądać się będzie wiele osób. Czy budynek ten zasłuży na miano nowej wizytówki Rzeszowa to okaże się dopiero po zakończeniu budowy. Pamiętajmy – wizualizacja to jedno, a odtworzenie i zapewnienie wysokiej jakości to drugie. Cieszy mnie jednak fakt, że mieszkaniówka w Rzeszowie nabiera co raz rozmaitszych kształtów i deweloperzy zaczynają rzeczywiście konkurować między sobą nie tylko ceną, ale też pomysłem i architekturą.

Zatem dla tych, którym nie przeszkadza położenie inwestycji tuż przy jednej z najruchliwszych ulic Rzeszowa i towarzyszące temu „mniej pozytywne” konsekwencje (huk, smog) to może to być jedna z najciekawszych propozycji na rynku. Samego dewelopera można uznać za doświadczonego (nie opiniując dotychczasowych inwestycji) i jestem pełen nadziei, że ST 55 będzie chlubnie reprezentować Rzeszów, a zastosowany motyw zieleni będzie symbolem ekologicznej i czystej stolicy innowacji.

Jak sądzisz czy ST 55 rzeczywiście będzie wizytówką Rzeszowa? 🙂

Źródło fotografii głównej: www.nowiny24.pl, www.szklane-tarasy.pl

4.8/5 – (6 votes)

 
Please follow and like us:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szukasz mieszkania w Rzeszowie?

Podaj parametry mieszkania/domu, którego szukasz.
Bezpłatnie otrzymasz dopasowane oferty z całego rynku pierwotnego.

Brak umów, brak kosztów, brak zobowiązań.

Wypełnij formularz

Szukasz mieszkania w Rzeszowie?
Pomogę Ci je znaleźć!

Cześć, nazywam się Marcin i prowadzę portal nieruchomosciwrzeszowie.pl.
Specjalizuję się w rynku pierwotnym i na co dzień bezpłatnie pomagam w znalezieniu mieszkania.

Podaj parametry mieszkania, którego szukasz a otrzymasz dopasowane oferty z całego rynku deweloperskiego!