Nowe mieszkania 2 i 3 pokojowe Rzeszów – wybrane propozycje

Jeśli szukasz nowego mieszkania w Rzeszowie to specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy zestawienie kilku ciekawych ofert dostępnych w II kwartale 2020 roku. Przedstawiliśmy 8 mieszkań w 8 różnych inwestycjach: po cztery przykłady 2 i cztery przykłady 3 pokojowych mieszkań. Różnią się one między sobą m.in. powierzchnią, lokalizacją, ceną oraz układem. 

Uwaga! W tym wpisie skupiliśmy się wyłącznie na mieszkaniach w blokach. Oznacza to, że nie zamieściliśmy tu mieszkań w szeregówkach (z ogródkiem/ na piętrze). Niebawem opublikujemy podobne zestawienie dla osób poszukujących mieszkania na parterze z ogródkiem. 

Jeśli zainteresuje Cię któreś z mieszkań i chciałbyś otrzymać więcej szczegółów wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz (niebieskie pole) i w treści wiadomości wpiszesz, które oferty Cię interesują. Jeśli natomiast chciałbyś otrzymać oferty z całego rynku wypełnij formularz na żółtym polu podając parametry jakiego mieszkania szukasz.

Podaj szczegóły których z przedstawionych mieszkań chciałbyś otrzymać.

Przedstawiliśmy wyłącznie 8 propozycji z ponad 200 dostępnych inwestycji na rynku pierwotnym w Rzeszowie! Jeśli już teraz chciałbyś bezpłatnie otrzymać pełną ofertę mieszkań dostosowanych pod Twoje wymagania (m.in. mieszkania w blokach, mieszkania z ogródkami, domy, szeregówki itp.) to wypełnij poniższy formularz. Jeśli chciałbyś otrzymać informacje

Szukasz domu/ mieszkania w Rzeszowie?

Podaj parametry nieruchomości, której szukasz.
W ciągu 24h bezpłatnie otrzymasz dopasowane oferty z całego rynku pierwotnego – ponad 200 inwestycji! 
Brak umów, brak zobowiązań.

“To jeszcze nigdy nie było tak proste!”

#Oszczędź swój czas

Mieszkania 2 pokojowe

Zestawienie rozpoczniemy od mieszkań dwupokojowych. Standardowe rozmieszczenie pomieszczeń w tego typu mieszkaniach to: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka oraz przedpokój. Tyle i aż tyle – bo ten z pozoru niewielki metraż (ok. 40 m2) potrafi być całkiem ustawny i pojemny.

2 pokoje – 39 m2 – Baranówka – od 270 000 zł

Pierwszym z prezentowanych mieszkań jest dwupokojowy lokal dostępny w 1 etapie nowo budowanego osiedla w dzielnicy Baranówka w Rzeszowie. W pierwszym etapie budowane są 2 bloki, a docelowo osiedle składać się będzie z 4 budynków. Z racji swojej świetnej lokalizacji (zacisze w otoczeniu niskiej zabudowy z dobrym połączeniem do centrum Rzeszowa) jest ciekawą propozycją dla osób poszukujących popołudniowego wytchnienia od miejskiego zgiełku. Jest to również ciekawa oferta inwestycyjna – w bliskiej odległości znajduje się uczelnia WSIIZ, a ponadto osiedle powstaje blisko Strefy Dworzysko, w której w najbliższych latach powstanie wiele nowych miejsc pracy (na wzór Strefy Jasionka).

W bliskim sąsiedztwie osiedla pełna infrastruktura m.in. sklepy, restauracje, pizzeria, galeria, poczta i wiele innych.

Szczegóły mieszkania:
– 2 pokoje (układ i rozmieszczenie pomieszczeń zgodnie z poniższym rzutem),
– mieszkania dostępne na piętrach: Parter, 1, 2, 6 (piętro) – stan na kwiecień 2020
– termin oddania: grudzień 2020
– dodatkowo:
     1) miejsce postojowe w garażu podziemnym / miejsce postojowe zewnętrzne (z tabliczką) (obowiązkowo)
     2) komórka lokatorska piętro/garaż (opcjonalnie)
– cena: od 270 000 zł (zapytaj o aktualną cenę)

2 pokoje – 44 m2 – Paderewskiego

Drugą propozycją jest mieszkanie zlokalizowane w jednej z kilku inwestycji przy ul. Paderewskiego. Lokalizację tę cechuje szybki dojazd do centrum miasta, a z pewnością cenionym atutem jest znajdujący się w sąsiedztwie park. Z racji intensywnej zabudowy tej okolicy w najbliższym czasie można spodziewać się bogatej infrastruktury w najbliższym otoczeni (choć już teraz znajdziemy tu m.in. sklep Biedronka).

Szczegóły mieszkania:
– 2 pokoje (układ i rozmieszczenie pomieszczeń zgodnie z powyższym rzutem),
– mieszkania dostępne na piętrach: 3,4,6 (piętro) – stan na kwiecień 2020 (dostępne również inne 2 pokojowe mieszkania w tej inwestycji/ lokalizacji)
– termin oddania: Wrzesień 2021
– dodatkowo:
     1) miejsce postojowe w garażu podziemnym 
     2) komórka lokatorska piętro/garaż
– cena: zapytaj o aktualną cenę

2 pokoje – 34,5 m2 – Powstańców Warszawy

Małe dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w centralnej części Rzeszowa w pobliżu ul. Powstańców Warszawy. Bliska odległość Wisłoka i Bulwarów, świetna komunikacja z niemal całym miastem i bogata infrastruktura w bliskim otoczeniu – wszystko czego “dusza zapragnie”. W promieniu ok. 1 kilometra znajduje się kampus Politechniki Rzeszowskiej co czyni to mieszkanie (jak również lokalizację tego osiedla) atrakcyjną ofertą pod wynajem.

Szczegóły mieszkania:
– 2 pokoje (układ i rozmieszczenie pomieszczeń zgodnie z powyższym rzutem),
– mieszkania dostępne na piętrach: 9 piętro (ostatnie dostępne) – stan na kwiecień 2020 (dostępne również inne 2 pokojowe mieszkania w tej inwestycji)
– termin oddania: Lipiec 2021
– dodatkowo:
     1) miejsce postojowe w garażu podziemnym
     2) komórka lokatorska piętro/garaż
– cena: zapytaj o aktualną cenę

2 pok – 42,5 m2 – Kwiatkowskiego – od 240 000 zł

Uwaga! Przedsprzedaż – okazyjne ceny!

2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w drugim etapie kameralnej inwestycji wielorodzinnej (4 kondygnacyjnej) zlokalizowanej w popularnej dzielnicy Drabinianka (ul. Kwiatkowskiego). Warto zwrócić uwagę na możliwość wydzielenia drugiego osobnego pokoju przy zachowaniu jasnej kuchni (okno w aneksie kuchennym). Jedno z najtańszych nowych mieszkań w Rzeszowie!

Szczegóły mieszkania:
– 2 pokoje (układ i rozmieszczenie pomieszczeń zgodnie z powyższym rzutem),
– mieszkania dostępne na piętrach: 0-3 piętro – stan na kwiecień 2020 (dostępne również inne 2 pokojowe mieszkania w tej inwestycji)
– termin oddania: II kw. 2021
– dodatkowo: 
     1) miejsce postojowe w garażu podziemnym (obowiązkowo)
     2) komórka lokatorska 
– cena: od 240 000 zł (zapytaj o aktualną cenę) – przed sprzedażowa oferta 

Jeśli przymierzasz się do wzięcia kredytu to koniecznie zapoznaj się z naszym krótkim poradnikiem dobrych praktyk i uchroń się przed popełnieniem kosztownych błędów!
Kredyt Rzeszów – poradnik (informacja, opis, oferta)

Mieszkania 3 pokojowe

Mieszkania 3 pokojowe to ciekawa ofert zarówno dla rodzin jak również singli/par. Standardowo znajdziemy w nim 2 oddzielne sypialnia, salon z aneksem, łazienkę oraz hol wejściowy. W zależności od potrzeb drugi pokój możemy przeznaczyć na pokój dziecka lub np. pojemną garderobę czy domowe biuro.

3 pokoje – 52,5 m2 – ul. Błogosławionej Karoliny (os. Projektant)

Osoby poszukujące 3 pokojowego mieszkania mogą cieszyć się mnogością ofert. Praktycznie każda inwestycja wielorodzinna/szeregowa posiada w sprzedaży tego typu mieszkanie. 

Na pierwszy rzut przedstawiamy 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w zachodniej części Rzeszowa na tzw. Osiedlu Projektant. Dzielnica ta jest jedną z najbardziej rozwiniętych pod względem lokalizacji dzielnic Rzeszowa, przez wielu nazywana zresztą “miastem w mieście”. Znajdziemy tu żłobek, przedszkole, szkołę, sklepy, restauracje, przychodnie, pocztę, kościół a nawet nowo budowaną galerię. Jednymi słowy – jest wszystko czego do życia potrzeba. I w praktyce też tak to wygląda. Nic więc dziwnego, że deweloperzy bardzo chętnie budują tu kolejne swoje inwestycje. 

Szczegóły mieszkania:
– 3 pokoje (układ i rozmieszczenie pomieszczeń zgodnie z powyższym rzutem),
– mieszkania dostępne na piętrach: Parter, 6,7,8 piętro – stan na kwiecień 2020 (dostępne również inne 3 pokojowe mieszkania w tej inwestycji)
– termin oddania: Kwiecień 2021
– dodatkowo: 
     1) miejsce postojowe w garażu podziemnym (obowiązkowo)
     2) komórka lokatorska piętro/garaż (obowiązkowo)
– cena: zapytaj o aktualną cenę
– IV etap inwestycji

3 pok – 55 m2 – Drabinianka

Kolejną propozycją jest nowe osiedle w dzielnicy Drabianka. Na nowo powstającym osiedlu 5 bloków obecnie w sprzedaży dostępne są mieszkania w blokach nr 1 i 2. Znajdziemy tu różnego typu mieszkania w tym 3 pokojowe o różnym układzie i powierzchni. Prezentujemy przykładowe 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną toaletą.

Szczegóły mieszkania:
– 3 pokoje (układ i rozmieszczenie pomieszczeń zgodnie z powyższym rzutem),
– mieszkania dostępne na piętrach: Parter, 6,7,8 piętro – stan na kwiecień 2020 (dostępne również inne 3 pokojowe mieszkania w tej lokalizacji)
– termin oddania: Kwiecień 2021
– dodatkowo: 
     1) miejsce postojowe w garażu podziemnym (obowiązkowo)
     2) komórka lokatorska piętro/garaż (obowiązkowo)
– cena: zapytaj o aktualną cenę
– II etap inwestycji

Sprawdź czego nie można pominąć dokonując odbioru mieszkania w Rzeszowie
Jak odebrać mieszkanie w Rzeszowie?

3 pok – 45,4 m2 – od 280 000 zł

A może kompaktowe 3 pokojowe mieszkanie gotowe do “wejścia” na już?
Niebywała okazja dla osób poszukujących nowego mieszkania bez konieczności czekania nawet 2 lat na wybudowanie! Budynek został oddany początkiem drugiego kwartału 2020 r i pozostały w nim ostatnie wolne mieszkania. 2 pokoje i salon z aneksem na 45 metrach. Da się? Pewnie, że się da! Co więcej – zwróć uwagę na ten OGROMNY taras. To rzadko spotykany atut nawet wśród najdroższych apartamentów. 

Szczegóły mieszkania:
– 3 pokoje (układ i rozmieszczenie pomieszczeń zgodnie z powyższym rzutem),
– mieszkania dostępne na piętrach: 1 piętro – (ostatnie mieszkanie) stan na kwiecień 2020 (dostępne również inne 3 pokojowe mieszkania w tej lokalizacji)
– termin oddania: Budowa została zakończona – mieszkanie dostępne na już!
– dodatkowo: 
     1) miejsce postojowe w garażu podziemnym (obowiązkowo)
     2) opłata za media (obowiązkowo)
– cena mieszkania: od 280 000 zł (zapytaj o aktualną cenę)

3 pok – 57,5 m2 – Lubelska – od 370 000 zł

3 pokojowe mieszkanie w 2 etapie nowo budowanego osiedla przy ul. Lubelskiej. Docelowo osiedle składać się będzie z ponad 20 bloków i będzie jednym z największych osiedli z pełną infrastrukturą w północnej części Rzeszowa. Bardzo bliski i szybki dojazd do Strefy Ekonomicznej Jasionka (ok. 10-15 minut samochodem) i lotniska. Jest to również ciekawa propozycja pod mieszkanie inwestycyjne z możliwością wydzielenia 3 pokoju z pozostawieniem jasnej kuchni (okno w aneksie). 

Szczegóły mieszkania:
– 3 pokoje (układ i rozmieszczenie pomieszczeń zgodnie z powyższym rzutem),
– mieszkania dostępne na piętrach: 0-7 piętro – stan na kwiecień 2020 (dostępne również inne 3 pokojowe mieszkania w tej inwestycji)
– termin oddania: marzec 2022 r.
– dodatkowo: 
     1) miejsce postojowe w garażu podziemnym
     2) opłata za media 
– cena mieszkania: od 370 000 zł (zapytaj o aktualną cenę)

Powyższe oferty to tak naprawdę pojedyncze mieszkania spośród kilkuset dostępnych w ponad 200 inwestycjach w Rzeszowie! Jeśli chciałbyś poznać je wszystkie i bezpłatnie otrzymać ofertę każdego z nich to wypełnij formularz podając parametry jakiego mieszkania szukasz. 

Please follow and like us:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szukasz mieszkania w Rzeszowie?

Podaj parametry mieszkania/domu, którego szukasz.
Bezpłatnie otrzymasz dopasowane oferty z całego rynku pierwotnego.

Brak umów, brak kosztów, brak zobowiązań.

Wypełnij formularz

Szukasz mieszkania w Rzeszowie?
Pomogę Ci je znaleźć!

Cześć, nazywam się Marcin i prowadzę portal nieruchomosciwrzeszowie.pl.
Specjalizuję się w rynku pierwotnym i na co dzień bezpłatnie pomagam w znalezieniu mieszkania.

Podaj parametry mieszkania, którego szukasz a otrzymasz dopasowane oferty z całego rynku deweloperskiego!