Osiedle Świętego Walentego

Osiedle Świętego Walentego to osiedle mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul. Walentego w Matysówce.

Osiedle Świętego Walentego -
Dowiedz się więcej:

Osiedle Świętego Walentego - Podstawowe informacje

Rodzaj zabudowy

Szeregowa

Stan inwestycji

W budowie

Budowa w etapach

Nie

Termin rozpoczęcia

Październik 2021 r.

Termin zakończenia

Wrzesień 2023 r.

Liczba pięter

1

Metraże

58 - 156 m2

Ilość pokoi

3-4

Standard wykończenia

Stan deweloperski

Rodzaj ogrzewania

Gazowe

Garaż podziemny

Nie

Przedział cenowy

-

Opis

Osiedle Świętego Walentego to nowe osiedle mieszkań w zabudowie szeregowej zlokalizowane przy ul. Walentego w Matysówce. Projekt osiedla zakłada budowę 19 segmentów dwulokalowych, w których zaprojektowano łącznie 38 mieszkań. W ofercie sprzedaży dostępne mieszkania na parterze z ogródkiem oraz mieszkania na piętrze z poddaszem użytkowym. Do każdego z mieszkań przynależą miejsca postojowe przed budynkiem. W standardzie mieszkań zawarto m.in. wykonanie instalacji ogrzewania podłogowego na całej powierzchni. Mieszkania będą niezależne indywidualnie opomiarowane, a każde z nich posiada niezależne wejście (brak typowych części wspólnych). Mieszkania powstają jako bezczynszowe.

Osiedle Świętego Walentego to nowoczesne projekt mieszkań w niskiej zabudowie. Klienci mają możliwość wyboru spośród 3 pokojowych mieszkań z ogródkiem lub większych 4/5 pokojowych mieszkań na piętrze z poddaszem użytkowym. Budynki zaprojektowano w jasnej elewacji przełamanej ciemnymi elementami. Inwestycja realizowana przed dewelopera z doświadczeniem na rynku. Planowany termin zakończenia inwestycji to wrzesień 2023 r.

Lokalizacja

Osiedle Świętego Walentego zlokalizowane jest w sąsiadującej z Rzeszowem Matysówce przy ul. Walentego. Otoczenia osiedla to przede wszystkim niska jednorodzinna zabudowa. Dojazd do osiedla odbywa się przez ul. Rochę (Słocina) lub ul. Matysowską i Jana Kiepury (Zalesie). Osiedle zlokalizowane jest lekko na uboczu, zdala od zgiełku miasta. Jest to wiec oferta dedykowana przede wszystkim osobom poszukującym nowego mieszkania na obrzeżach miasta. 

Odległość do Galerii Rzeszów – 6,9 km (10 min)
Odległość do rynku – 8,2 km (13 min)

Dostępne mieszkania w inwestycji

Uwaga! Poniżej przedstawione zostały wybrane mieszkania dostępne w inwestycji. W celu uzyskania pełnej aktualnej oferty prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego na początku strony (na żółtym tle).

Na sprzedaż nowe 4 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 110,39 m2 (131,43 m2 po podłodze) zlokalizowane w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej na pograniczu Słociny i Matysówki. Inwestycja składa się z 17 budynków jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie szeregowej i 2 budynki jednorodzinne dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej. Główne zalety lokalizacyjne: – sklep spożywczy – ok. …

Słocina/Matysówka | Mieszkanie z poddaszem Read More »

110.39 m² 4 pokoje

Na sprzedaż nowe 4 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 116,05 m2 (138,19 m2 po podłodze) zlokalizowane w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej na pograniczu Słociny i Matysówki. Inwestycja składa się z 17 budynków jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie szeregowej i 2 budynki jednorodzinne dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej. Główne zalety lokalizacyjne: – sklep spożywczy – ok. …

ul. Walentego – Matysówka | Mieszkanie z poddaszem Read More »

116.05 m² 4 pokoje

Obsługiwane przez Estatik

5/5 - (1 vote)

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5/5 - (1 vote)
Please follow and like us:

Szukasz mieszkania w Rzeszowie?

Podaj parametry mieszkania/domu, którego szukasz.
Bezpłatnie otrzymasz dopasowane oferty z całego rynku pierwotnego.

Brak umów, brak kosztów, brak zobowiązań.

Wypełnij formularz

Szukasz mieszkania w Rzeszowie?
Pomogę Ci je znaleźć!

Cześć, nazywam się Marcin i prowadzę portal nieruchomosciwrzeszowie.pl.
Specjalizuję się w rynku pierwotnym i na co dzień bezpłatnie pomagam w znalezieniu mieszkania.

Podaj parametry mieszkania, którego szukasz a otrzymasz dopasowane oferty z całego rynku deweloperskiego!