Kamienica Park

Kamienica Park to nowy budynek wielorodzinny przy ul. Powstańców Śląskich w Rzeszowie.

Kamienica Park -
Dowiedz się więcej:

Kamienica Park - Podstawowe informacje

Rodzaj zabudowy

Wielorodzinna

Stan inwestycji

W budowie

Budowa w etapach

Nie

Termin rozpoczęcia

-

Termin zakończenia

Wrzesień 2023 r.

Liczba pięter

2

Metraże

26 - 75 m2

Ilość pokoi

2-3

Standard wykończenia

Stan deweloperski

Rodzaj ogrzewania

Gazowe

Garaż podziemny

Tak

Przedział cenowy

-

Opis

Kamienica Park to budynek wielorodzinny zlokalizowany przy ul. Powstańców Śląskich w Rzeszowie. Inwestycja składa się z trzykondygnacyjnego budynku (parter / piętro / poddasze), w którym zaprojektowano 27 mieszkań o powierzchni od 26,51 m² do 74,50 m². Do każdego z mieszkań przynależy komórka lokatorska wliczona w cenę mieszkania znajdują się w hali garażowej.

Do dyspozycji mieszkańców zaprojektowano garaż podziemny na kondygnacji -1 dla 25 pojazdów. Część z zaprojektowanych miejsc postojowych posiada przynależne dodatkowe pomieszczenia użytkowe o pow. ok. 4 m2 będące idealnym miejsce na dodatkową przestrzeń do przechowywania np. opon czy rowerów. Budynek posiada 2 klatki schodowej, a w każdej z nich znajduje się winda. 
Mieszkania na parterze posiadają duże ogrody zielony, mieszkania na piętrach balkony. Na terenie zewnętrznym wyznaczono dodatkowe miejsca postojowe dla mieszkańców.

Kamienica Park to prestiżowy apartamentowiec oferujący mieszkania dla najbardziej wymagających Klientów. Budynek powstaje na terenie zabytkowego zespołu dworsko-parkowego w Rzeszowie-Słocinie w sąsiedztwie Parku im. Władysława Szafera. Architektura budynku została uzgodniona z konserwatorem zabytków i dostosowana do otoczenia. W efekcie powstanie atrakcyjny, nieco odmienny od typowych  powszechnie budowanych obecnie „bloczków” budynek o wysokim standardzie wykończenia z użyciem m.in. piaskowca (poziom 0 z zewnątrz) lub granitu (klatki schodowe). 

Ponadprzeciętna jakość wykonania, wspaniała lokalizacja w otoczeniu parku i zieleni gwarantująca bardzo szybki dojazd do ścisłego centrum miasta czyni ofertę Kamienica Park atrakcyjną dla osób poszukujących nowego mieszkania w niskiej zabudowie w atrakcyjnej, zacisznej lokalizacji.

Lokalizacja

Osiedle Kamienica Park zlokalizowane jest w Rzeszowie przy ul. Powstańców Śląskich. Lokalizacja stanowi jeden z największych atutów inwestycji gdyż w sąsiedztwie (po drugiej stronie drogi dojazdowej) znajduje się Park im. Władysława Szafera z dużą ilością przepięknej zieleni, ścieżkami pieszymi czy stawem. W bliskiej odległości znajduje się także wiele punktów codziennej infrastruktury. Dostępne są m.in. hipermarket, sklepy spożywcze, restauracje, kawiarnie, szkoła podstawowa, przedszkola, żłobek, kościół, paczkomat, bankomat, poczta i wiele innych. Najmłodszych mieszkańców osiedla ucieszy fakt, że w sąsiadującym parku znajduje się duży plac zabaw.

Odległość do Millenium Hall – 3,0 km (6 min)
Odległość do rynku – 4,6 km (10 min)

Dostępne mieszkania w inwestycji

Uwaga! Poniżej przedstawione zostały wybrane mieszkania dostępne w inwestycji. W celu uzyskania pełnej aktualnej oferty prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego na początku strony (na żółtym tle).

Nic do wyświetlenia
4.7/5 - (3 votes)

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4.7/5 - (3 votes)
Please follow and like us:

Szukasz mieszkania w Rzeszowie?

Podaj parametry mieszkania/domu, którego szukasz.
Bezpłatnie otrzymasz dopasowane oferty z całego rynku pierwotnego.

Brak umów, brak kosztów, brak zobowiązań.

Wypełnij formularz

Szukasz mieszkania w Rzeszowie?
Pomogę Ci je znaleźć!

Cześć, nazywam się Marcin i prowadzę portal nieruchomosciwrzeszowie.pl.
Specjalizuję się w rynku pierwotnym i na co dzień bezpłatnie pomagam w znalezieniu mieszkania.

Podaj parametry mieszkania, którego szukasz a otrzymasz dopasowane oferty z całego rynku deweloperskiego!