Witolda Park Rzeszów – Inwestycja przy ul.Witolda w Rzeszowie

Witolda Park Rzeszów to nowoczesny kompleks mieszkalny zlokalizowany przy ul. Witolda w Rzeszowie. Osiedle składać się będzie z trzech budynków (dwóch 16-piętrowych i jednego 11-piętrowego), w których dostępne będą 264 różnego rodzaju mieszkania. Klienci wybierać mogą spośród 1, 2, 3 i 4 pokojowych lokali o metrażach od 24 do 85 m². Mieszkania charakteryzują duże tarasy (nawet do 48 m²!) oraz przemyślane i ustawne układy pomieszczeń. W części podziemnej zaprojektowano parking podziemny, w którym przewidziano miejsce parkingowe dla każdego mieszkania. Do dyspozycji mieszkańców dostępny będzie również parking na poziomie terenu.

Witolda Park Rzeszów lokalizacja

Lokalizacja Osiedla to obecnie jedna z najprężniej rozwijających się dzielnic Rzeszowa. Mieszkańcy Witolda Park będą mogli korzystać z wygody mieszkania blisko centrum miasta przy jednoczesnym zachowaniu ciszy i spokoju od miejskiego zgiełku. Komfort bliskiej odległości do znajdującego się przy ul. Paderewskiego parku z pewnością docenią rodziny z dziećmi oraz osoby preferujące wypoczynek na świeżym powietrzu. Osoby faworyzujące aktywny tryb życia skorzystają zapewne z dostępnych w okolicy ścieżek rowerowych. Warto zaznaczyć, że dojazd rowerem z osiedla do centrum zajmuje raptem kilkanaście minut nawet w godzinach szczytu.

Dla wygody przyszłych mieszkańców warto dodać, że tuż obok osiedla znajduje się dyskont spożywczy Biedronka, a także w bliskiej odległości przedszkole i park zabaw dla dzieci.

Czy wiesz, że w obszarze ulic Witolda i Paderewskiego oprócz Witolda Park budowane są obecnie 3 inne osiedla czołowych rzeszowskich deweloperów?
Jeśli chcesz dowiedzieć się o nich więcej to przeczytaj te wpisy:
 ST 55 – nowa wizytówka Rzeszowa,
 Dzielnica Parkowa – nowoczesne osiedle dla wymagających,

Witolda Park Rzeszów – nowoczesność i bezpieczeństwo w jednym

Dla swoich klientów inwestor Osiedla Witolda Park przygotował bardzo ciekawą usługę – przyszli mieszkańcy mogą samodzielnie bądź przy pomocy zatrudnionych przez dewelopera fachowców zmieniać układ pomieszczeń wybranego przez siebie mieszkania (do odpowiedniego etapu budowy). Wydaje się, że kupowane mieszkanie jeszcze nigdy nie było tak spersonalizowane.

Witolda Park Rzeszów to nowoczesne osiedle o wysokim standardzie. Dzięki zastosowaniu logoterm mieszkańcy będą mogli indywidualnie ustalać i automatycznie podtrzymywać zadaną temperaturę powietrza i ciepłej wody. Zamontowany w budynkach system wentylacji mechanicznej zagwarantuje sprawną wymianę powietrza i redukcję strat ciepła.

Dla poczucia bezpieczeństwa mieszkańców osiedle będzie monitorowane (zarówno garaż podziemny jak i na zewnętrzne otoczenie osiedla).

Jesteś zainteresowany rozwojem Rzeszowa?
Obserwuj nas i bądź na bieżąco jak zmienia się Rzeszów !
Sprawdź jak możesz nas obserwować >>> TUTAJ <<<  

Witolda Park opinie – kreatywna architektura osiedla

Witolda Park Rzeszów
źródło fot.: www.witoldapark.pl

Bez wątpienia jednym z najbardziej wyróżniających aspektów osiedla jest jego architektura. Architekci z pracowni BLOK Architekci postanowili przełamać stereotypowy pogląd wysokich niczym nie wyróżniających się bloków i bez diametralnej ingerencji w bryłę budynków stworzyli ich charakterystyczną fasadę.

W efekcie koncepcja elewacji przypominająca pudełkowe nakładanie się na siebie kolejnych pięter budynku wydaje się trafiać w skrajne gusta odbiorców: albo się podoba, albo nie. Ciężko opisywać architekturę tej inwestycji przy pomocy takich słów jak tradycyjna, typowa bądź po prostu „normalna”.

Witolda Park cena za metr

Witolda Park Rzeszów
źródło fot.: www.witoldapark.pl

Przedział cenowy dostępnych w sprzedaży mieszkań w przeliczeniu na m² jest całkiem spory. W ofercie znajdują się takie, których cena zakupu mieści się poniżej 5 tyś zł/m² jak również mieszkania wykraczające poza pułap 6,5 tyś zł/m².

Przykładowe ceny mieszkań:

– 1 pokojowe mieszkanie o pow. 24,66 m² – 144 261 zł (5850 zł/m² – zobacz ofertę)
– 2 pokojowe mieszkanie o pow. 31,62 m² – 157 783,80 zł (4 990 zł/m² – zobacz ofertę)
– 2 pokojowe mieszkanie o pow. 34,33 m² – 226 578 zł (6 600 zł/m² – zobacz ofertę)
– 3 pokojowe mieszkanie o pow. 59,07 m² – 354 420 zł (6 000 zł/m² – zobacz ofertę)
– 4 pokojowe mieszkanie o pow. 51,12 m² – 354 420 zł (6 000 zł/m² – zobacz ofertę)
Aktualność cen i dostępność mieszkań należy weryfikować w biurze sprzedaży dewelopera.

Dodatkowo płatne przy zakupie mieszkania jest obowiązkowe miejsce parkingowe w garażu podziemnym. W sprzedaży dostępne są również komórki lokatorskie.

Inwestorem osiedla jest APK Developer – spółka „córka” dewelopera Apklan. Termin zakończenia inwestycji przewidziany jest na IV kwartał 2019 r.

źródło fot. głównej: www.witoldapark.pl
Please follow and like us:
error

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *