Res Tower Rzeszów Hartbex – 28 kondygnacyjny budynek przy ul.Wyspiańskiego

Przy zbiegu ulic Witosa i Wyspiańskiego z dużym prawdopodobieństwem powstanie jeden z najwyższych bądź nawet najwyższy budynek w Rzeszowie – Res Tower.

Res Tower Rzeszów to będzie wedle zapowiedzi około 90 metrowy budynek mieszkalny, którego inwestorem według nieoficjalnych informacji jest Hartbex – deweloper znany m.in. z budowy Osiedla Nowoczesne Pobitno.

ResTower Hartbex to inwestycja, która od początku budzi spore zainteresowanie. Wysokościowiec swą popularność już na etapie projektu zawdzięcza nie tylko dzięki swoim przełomowym jak na lokalny rynek gabarytom (zwłaszcza pod względem wysokości) lecz również zamierzonej (na podstawie udostępnionych w internecie wizualizacji) architekturze. Mówiąc wprost – u wielu odbiorców projekt ten budzi lekko mówiąc niesmak, niedosyt, a czasami nawet opinię braku kunsztu architektonicznego u kreatora tej budowli. Trzeba przyznać, że ciężko szukać designerskiego polotu w tak naprawdę 90 metrowym betonowym „klocu”. Należy pamiętać jeszcze, że przedstawiona wizualizacja nie jest oficjalną dlatego z ostateczną opinią warto się jeszcze wstrzymać.

Widziałeś już polecaną przez nas inwestycję Apartamenty Pobitno?

Res Tower Rzeszów Hartbexźródło fot.: inwestycje-rzeszow.pl

Wszystkie inwestycje w Rzeszowie w jednym miejscu! Jedyna taka mapa w internecie:
 

 

Res Tower Rzeszów Lokalizacja

Res Tower Rzeszów Lokalizacja
Lokalizacja inwestycji Res Tower Rzeszów

Res Tower Rzeszów zlokalizowany jest w centralnej części miasta przy zbiegu ulic Witosa i Wyspiańskiego. Teren przeznaczony na inwestycje to jedna z niewielu działek oferujących tak duży potencjał zabudowy w tak świetnej lokalizacji. W przypadku potwierdzenia informacji o budowie budynku wysokościowego projekt ten z pewnością stanie się wizytówką tej części Rzeszowa.

Wpis ten będzie na bieżąco aktualizowany o kolejne informacje dot. Res Tower Rzeszów

@Aktualizacja 22.12.2018

Ogrodzono teren inwestycji i zamieszczono banery inwestycji, na których podano informacje o budynku. Res Tower Rzeszów będzie 90 metrowym 28 kondygnacyjnym budynkiem, w którym klienci wybierać będą mogli spośród 134 apartamentów o powierzchni od 35 mkw. do 99,5 mk2.

 
fot. własna

Res Tower Rzeszów Hartbex – 28 kondygnacyjny budynek przy ul.Wyspiańskiego
5 (100%) 6 votes

3 thoughts on “Res Tower Rzeszów Hartbex – 28 kondygnacyjny budynek przy ul.Wyspiańskiego”

    1. Dramat. Mam nadzieję, ze deweloper ocknie się. Jeżeli wybudują takiego koszmarka to z miejsca przylgnie do niego jakieś paskudne miano. A wtedy kłopty ze sprzedażą pewne. Dobra architektura az tak nie podraża inwestycji.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *