Osiedle Wieniawskiego Apklan Rzeszów – Nowe mieszkania Wieniawskiego Rzeszów

Osiedle Wieniawskiego Rzeszów to osiedle wielorodzinne zlokalizowane we wschodniej części Rzeszowa przy ul. Wieniawskiego. Inwestycja została podzielona na etapy:

  • Etap 1 to niskokondygnacyjna wielorodzinna zabudowa składająca się z szeregu 3 kondygnacyjnych bloków, w których dostępne są 2 i 3 pokojowe mieszkania. Do lokali zlokalizowanych na parterze przynależy ogródek, natomiast mieszkania na piętrze I i II posiadają balkony. Etap 1 jest w większości wyprzedany (stan na IV. 2019 r.).
  • Etap 2 to kontynuacja rozbudowy osiedla o dwa nowoczesne budynki, które posiadać będą odpowiednio 8 i 6 kondygnacji. Dostępne w ofercie Wieniawskiego Rzeszów mieszkania są zróżnicowane lokalne mieszkalne o powierzchni od 25 m2 do 76 m2 wariantach 1-4 pokojowych.

Inwestor zapowiada, że na terenie osiedla powstanie plac zabaw, ławki, ścieżki spacerowe i nasadzenia roślinności. Osiedle Wieniawskiego Rzeszów to ciekawa oferta dla osób poszukujących mieszkania poza centrum Rzeszowa.

Osiedle Wieniawskiego Rzeszów lokalizacja

Osiedle Wieniawskiego Rzeszów lokalizacja
źródło: Google Maps

Nowe mieszkania Wieniawskiego Rzeszów dostępne w ofercie dewelopera Apklan zlokalizowane są we wschodniej części Rzeszowa. Walory cichej i spokojnej okolicy osiedla z pewnością docenią rodziny z dziećmi, jak również single poszukujący relaksu po ciężkim dniu pracy. Odległość do centrum miasta wynosi ok. 6 km co poza godzinami szczytu oznacza całkiem szybki i prężny dojazd samochodem.

Wszystkie inwestycje deweloperskie w Rzeszowie i okolicach w jednym miejscu:

Ulica Wieniawskiego z roku na rok zyskuje na popularności. Wzrastająca zabudowa tej okolicy z pewnością „wymusi” na władzach miasta zoptymalizowanie i usprawnienie obecnych dróg dojazdowych. Można więc założyć, że w najbliższych latach mieszkańcy będą mogli korzystać z dodatkowych rozwiązań komunikacyjnych, co na przestrzeni następnych kilku lat dodatkowo uatrakcyjni ofertę. Obecnie przewidywana jest budowa nowej drogi gminnej od ul. Wieniawskiego.

Nowe mieszkania Wieniawskiego Rzeszów ceny za metr

Nowe mieszkania Wieniawskiego Rzeszów ceny
źródło fot.: www.apklan.com

Duża różnorodność dostępnych w ofercie mieszkań pozwoli znaleźć odpowiednie mieszkanie niemal dla każdego typu klienta. Znajdziemy tu kameralne i ekonomiczne 1 pokojowe kawalerki w atrakcyjnej cenie jak również przestronne 4 pokojowe mieszkania.

Wieniawskiego Rzeszów mieszkania przykłady:
– 1 pokojowe mieszkanie o pow. 25.37 m2 – 125 581,50 zł (4950 zł/m2)
– 2 pokojowe mieszkanie o pow. 38.44 m2 – 190 278 zł (4950 zł/m2)
– 3 pokojowe mieszkanie o pow. 53.21 m2 – 244 766.00 zł (4600 zł/m2)
– 4 pokojowe mieszkanie o pow. 78.62 m2 – 381 307.00 zł (4850 zł/m2)

Dodatkowo do ceny mieszkania doliczyć należy:
– opłata przyłączeniowa mediów – 7949,49 zł
– komórka lokatorska od ok. 2000 zł/m2
– miejsce postojowe zewnętrzne od ok. 2800 zł

Bonus! Przy wpłacie 80% wartości mieszkania deweloper oferuje upust 100zł na m2 (szczegóły dostępne w biurze dewelopera).

Termin zakończenia inwestycji przewidywany jest na IV kwartał 2020 roku.

Please follow and like us:
error

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *