Osiedle Karoliny Rzeszów – Kolejna inwestycja Apklanu w Rzeszowie

Osiedle Karoliny to kompleks mieszkalny zlokalizowany przy ul. Błogosławionej Karoliny w Rzeszowie. Inwestycja składa się z pięciu 8 piętrowych budynków wielorodzinnych, w których zaprojektowano wiele typów mieszkań począwszy od najmniejszych kawalerek po 4 pokojowe mieszkania. W części podziemnej przewidziano parkingi, a kondygnacja parteru przeznaczona zostanie pod działalności handlowo usługowe (m.in. sklepy i restauracje).

Osiedle Karoliny Rzeszów lokalizacja

Osiedle Karoliny usytuowane jest w jednej z najbardziej rozwiniętych dzielnic Rzeszowa. Zachodnie tereny stolicy innowacji przy ul. Błogosławionej Karoliny zdominowane dotąd były przez stale rozbudowywane Osiedle Słoneczny Stok Spółdzielni Mieszkaniowej „Projektant”. Jak się okazało inwestor Osiedla Karoliny Rzeszów – deweloper Apklan – postanowił wykorzystać potencjał rozbudowywanej przez lata infrastruktury i na lokalizację swojej kolejnej inwestycji wybrał właśnie rejony tej części Rzeszowa.

Można powiedzieć, że dynamiczna zabudowa terenów przy ulicy Błogosławionej Karoliny przerodziła się w powstanie niemal „mini miasta w mieście” z pełną infrastrukturą i niezbędnym rynkiem usług. Dla komfortu mieszkańców w części parterowej Osiedla znajdować się będą lokale handlowo usługowe, a w bliskim sąsiedztwie inwestycji znajdują się żłobek, przedszkole publiczne nr 33 oraz szkoła podstawowa nr 18. Po drugiej stronie ulicy – w odległości kilkuset metrów – znajdują się m.in. sklepy spożywcze, przychodnia rodzinna i plac zabaw. Bliski dostęp do tak bogato rozwiniętej infrastruktury będzie dla przyszłych mieszkańców na pewno bardzo wygodny.

Jesteś zainteresowany rozwojem Rzeszowa?
Obserwuj nas i bądź na bieżąco jak zmienia się Rzeszów !
Sprawdź jak możesz nas obserwować >>> TUTAJ <<<  

Osiedle Karoliny Apklan Rzeszów opinie – architektura i udogodnienia

Osiedle Karoliny Rzeszów
źródło fot.: www.osiedlekaroliny.pl

O architekturze Osiedla tak naprawdę ciężko dużo napisać. W porównaniu do innych nieszablonowych inwestycji tego dewelopera – na przykład Witolda ParkOsiedle Karoliny Rzeszów wydaje się być standardowym i niczym nie wyróżniającym, ale jednocześnie przyjemnym dla oka projektem. Stonowana kolorystyka i zachowana linia zabudowa dobrze wpisuje się w krajobraz i charakterystykę otoczenia.

Inwestor zapewnia swoim klientom możliwość wprowadzania zmian w pierwotnym projekcie mieszkania (do określonego etapu budowy). Samodzielnie lub przy pomocy pracowników dewelopera nowy właściciel mieszkania może dowolnie zmieniać układ pomieszczeń wedle własnych upodobań. Ważnym udogodnieniem jest ogrzewanie pochodzące z sieci miejskiej przez logotermy – korzystnie wpłynie to na obniżenie kosztów w zimie w porównaniu do ogrzewania np. gazowego.

Czy widziałeś już jedyną w internecie aktualną mapkę z najlepszymi inwestycjami w Rzeszowie? Sprawdź koniecznie, wszystko w jednym miejscu:

Osiedle Karoliny Rzeszów ceny za metr

Osiedle Karoliny Rzeszów
źródło fot.: www.osiedlekaroliny.pl

Na pierwszy rzut oka ceny mieszkań w inwestycji Osiedle Karoliny Rzeszów wydawać się mogą niemal zadziwiająco korzystne. Niestety przedstawiana w ogłoszenia kusząco niska cena nie jest ceną ostateczną. Do ofertowej ceny mieszkania kupujący doliczyć musi koszt obowiązkowych opłat: przyłączeniowej za media, zagospodarowania terenu oraz miejsca parkingowego, które wynoszą:

  • koszt opłaty przyłączeniowej – ok. 7380 zł,
  • jednorazowy koszt zagospodarowania terenu – 4 000  zł
  • koszt miejsca parkingowego – 21 000 – 29 000 zł

 

Tak więc ogłoszeniowa cena:

– 4 pokojowego mieszkania o pow. 68,60 m² – 288 120 zł (4200 zł/m² – zobacz ofertę)
– 3 pokojowego mieszkania o pow. 59,39 m² – 264 241 zł (4 449 zł/m² – zobacz ofertę)
– 2 pokojowego mieszkania o pow. 32,55 m² – 149 730 zł (4 600 zł/m² – zobacz ofertę)
– 1 pokojowej kawalerki o pow. 26,25 m² – 123 375 zł (4 700 zł/m² – zobacz ofertę)

po uwzględnieniu koniecznych dodatkowych opłat jest nieco mniej atrakcyjna, co nie znaczy, że nadal nie jest interesująca.

Inwestorem osiedla jest APK Developer – spółka „córka” dewelopera Apklan. Termin zakończenia inwestycji przewidziany jest na III kwartał 2019 r.

źródło fot. głównej: www.osiedlekaroliny.pl
Osiedle Karoliny Rzeszów – Kolejna inwestycja Apklanu w Rzeszowie
5 (100%) 4 votes

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *