Nowoczesne Pobitno Rzeszów Hartbex

Clean Expert Rzeszów

Profesjonalne usługi czyszczące

Mycie: Kostki brukowej | Dachów | Elewacji | Indywidualne zamówienia

721 813 559 - Bezpłatna wycena od ręki!

Nowoczesne Pobitno Rzeszów to dwa budynki wielorodzinne zlokalizowane przy ul. Małopolskiej w Rzeszowie. Inwestycja składa się z dwóch budynków o zróżnicowanej wysokości segmentów: 5 kondygnacyjnej części najniższej, 11 kondygnacyjnej części wyższej i najwyższej 18 kondygnacyjnej. W zabudowie tej zaprojektowano 224 lokale mieszkalne z podziałem na różne typy mieszkań. Chętni na zakup mogą wybierać spośród funkcjonalnych 2 pokojowych mieszkań o powierzchni od 37 do 50 m2, 3 pokojowych o metrażu od 53 m2 do 71 m2 oraz 4 pokojowych o pow. 95 m2. W zależności od preferencji klienta dostępne są mieszkania w wariancie salon + kuchnia lub z oddzielnymi kuchniami.

W garażu podziemnym inwestycji Nowoczesne Pobitno zastosowano platformy parkingowe, które pozwalają zaparkować dwa samochody na jednym miejscu parkingowym. Jest to bez wątpienia praktyczne rozwiązanie pozwalające skuteczni zredukować koszty utrzymania miejsc parkingowych.

Warto zaznaczyć, że Nowoczesne Pobitno Hartbex zlokalizował w najwyższym punkcie miasta. Gwarantuje to niesamowity widok zwłaszcza z przestronnych tarasów mieszkań na najwyższych kondygnacjach. W ofercie dostępne są również mieszkania parterowe z przestronnymi ogródkami (nawet do 50 m2).

Widziałeś już nową inwestycję DevelopResu przy Paderewskiego?
 

Nowoczesne Pobitno Rzeszów ceny za metr

Nowoczesne Pobitno Rzeszów ceny za metr
źródło fot.: www.rynekpierwotny.pl

Choć deweloper nie udostępnia cen mieszkań na stronie internetowej inwestycji to na podstawie informacji dostępnych w internecie można przyjąć, że przeciętna cena m2 mieszkania waha się w granicach od 5 do 6 tyś zł. Informacje dotyczące aktualnych cen należy weryfikować w biurze sprzedaży dewelopera.

Jesteś zainteresowany rozwojem Rzeszowa?
Obserwuj nas i bądź na bieżąco jak zmienia się Rzeszów !
Sprawdź jak możesz nas obserwować >>> TUTAJ <<<  

Nowoczesne Pobitno opinie

Nowoczesne Pobitno Rzeszów
źródło fot.: www.rynekpierwotny.pl

Nowoczesne Pobitno Rzeszów to projekt charakteryzujący się kreatywną bryłą budynku (z wyraźnym podziałem na 3 segmentowe bloki o różnej wysokości), który z powodu swojej wysokości i usytuowania na wzniesieniu z pewnością wyróżniał się będzie na tle Rzeszowa.

W mojej opinii kwestią sporną jest architektura bloków, która mogłaby być po prostu lepsza. Hucznie nazywana przez dewelopera „ponadczasowa architektura” to w praktyce prosta i mało kreatywna elewacja, która przez wielu określana jest jako „betonowy kloc”. Jednym się podoba, drugim nie. Osobiście uważam, że Hartbex mógł się nieco bardziej wysilić i zaprojektować choć trochę ciekawszy budynek.

Najlepsza mapka rzeszowskich inwestycji. Odnajdziesz na niej nową wizytówkę Rzeszowa?
 

Ciekawą według mnie opcją jest zastosowanie platform parkingowych, które w naszych lokalnych inwestycjach nadal są „luksusem”. Z pewnością przełożą się na zmniejszenie problemów z dostępnością miejsc parkingowych dla mieszkańców. Zwróćmy uwagę, że Nowoczesne Pobitno Rzeszów to wysokie budownictwo na całkiem niewielkiej działce w otoczeniu sporego osiedla. Tak wysoki blok w tak intensywnie zabudowanym obszarze może skutkować dużą tłocznością w rejonie ul. Małopolskiej.

Na plus na pewno jest fakt, że Hartbex jest przedsiębiorstwem budowlanym z bogatym doświadczeniem wobec czego można spodziewać się dobrej jakości wykonania prac.

Budynek jest już w zaawansowanym etapie wykonania więc chętni na zakup mieszkania na Osiedlu Nowoczesne Pobitno mogą na żywo zobaczyć jak prezentuje się inwestycja.

źródło fot. głównej: www.rynekpierwotny.pl

źródło fot. głównej: www.osiedlekaroliny.pl
Please follow and like us:
error

3 thoughts on “Nowoczesne Pobitno Rzeszów Hartbex”

 1. Panie WS ma pan prawo do własnego zdania ale jak już pisze pan tak ostro to może by pan parę argumentów użył.
  Osobiście byłem na miejscu więc mogę powiedzieć co zastałem.
  Zaczanijmy od klatek. Zarówno schody jak i windy wykończone są w czarnym kolorze połysk, ściany bardzo jasny beżowy tynk, nie farba koloru np. żółtego jak w innej inwestycji, która oglądałem w tym samym dniu (które już były mocno zniszczone zresztą), balkony czarne szkło, też dobrej jakości.
  Układ w mieszkaniach jest różny kwestia gustu. Nie wszystkie mi odpowiadaly. Osobiście spodobało mi się mieszkanie z przestronnym korytarzem i otwarta kuchnia z balonem z widokiem na działki i miasto.
  Jedynym minusem dla mnie jest to, że nie będzie to osiedle zamknięte, jak w przypadku osiedli w innych większych miastach ale myślę że to daloby się zmienić. W końcu każdemu zależy na bezpieczeństwie estetyce. Niestety wandali nie brakuje, co dało się zauważyć już w innych zamieszkałych czesciowo inwestycjach.
  Podsumowując, w porównaniu z kilkoma osiedlami, które oglądałem w tym samym czasie to jest zrobione najlepiej. Proponuję pojeździć i samemu się przekonać.

  1. Dzięki za opinię! Tak jak wspominałem we wpisie również jestem zdania, że można było ten projekt wykonać trochę lepiej – zwłaszcza wizualnie.

   Może jednak są tacy, którym się podoba?

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *