Nova Graniczna Rzeszów DevelopRes – Nowe mieszkania przy ul. Granicznej w Rzeszowie

Nova Graniczna Rzeszów to nowa inwestycja zlokalizowana przy ul. Granicznej w okolicach Powstańców Warszawy. Według dostępnych w internecie informacji na działkach zlokalizowanych w sąsiedztwie Osiedla Nowy Gaj powstanie 6 budynków wielorodzinnych z usługami oraz parkingiem podziemnym.

Nova Graniczna Rzeszów lokalizacja

Wszystkie inwestycje w Rzeszowie w jednym miejscu! Jedyna taka mapa w internecie:

Według obwieszczenia zawartego na stronie biuletynu informacji publicznej Osiedle Nova Graniczna Rzeszów zostanie zlokalizowana na działkach o nr ew. 2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2 w obrębie 210 Rzeszów – Biała przy ul. Granicznej w Rzeszowie. Dokładna lokalizacja i obszar działek przedstawia poniższy rzut.

Nova Graniczna Rzeszów lokalizacja
fot.: Nova Graniczna Rzeszów Lokalizacja

eszowie

Sam deweloper nie udostępnia jeszcze informacji dotyczących inwestycji Nowa Graniczna Rzeszów, jednak na dedykowanej stronie pod adresem www.novagraniczna.pl widnieje tekst informujący o rozpoczęciu inwestycji w niedalekiej przyszłości. Zainteresowani mogą również zapisać się na tej stronie do newslettera by otrzymywać najnowsze informacji od DevelopResu na temat tej inwestycji.

WPIS TEN BĘDZIE AKTUALIZOWANY O KOLEJNE INFORMACJE DOTYCZĄCE INWESTYCJI NOVA GRANICZNA RZESZÓW

W mojej opinii może to być jedno z najciekawszych propozycji na rynku rynku pierwotnym w 2019 roku. Zważywszy, że Osiedle Nowy Gaj było jednym z najszybciej sprzedających się osiedli mieszkaniowych w Rzeszowie. Czy DevelopResowi uda się powtórzyć sukces sąsiada? Ciężko na tę chwilę oceniać, ponieważ duży na to wpływ będzie mieć finalny projekt i architektura osiedla (których jeszcze nie znamy) oraz ceny (który również nie znamy). Mam nadzieję, że DevelopRes narzuci wysoki poziom inwestycji!

źródło fot. głównej.: www.novagraniczna.pl/

Nova Graniczna Rzeszów DevelopRes – Nowe mieszkania przy ul. Granicznej w Rzeszowie
4.1 (82%) 10 votes

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *