Osiedle Miła BOZ Rzeszów – Nowe mieszkania BOZ Miła Rzeszów

Clean Expert Rzeszów

Profesjonalne usługi czyszczące

Mycie: Kostki brukowej | Dachów | Elewacji | Indywidualne zamówienia

721 813 559 - Bezpłatna wycena od ręki!

BOZ Development wybuduje nowe osiedle w Rzeszowie. Miła BOZ Rzeszów to kompleks mieszkalny zlokalizowany na południu w Rzeszowa przy ul. Miłej. Inwestycja składać się będzie z pięciu budynków wielorodzinnych, w których przewidziano mieszkania o zróżnicowanej powierzchni. Do dyspozycji mieszkańców przeznaczone zostaną miejsca parkingowe w garażu podziemnym, a osiedle wyposażone będzie w niezbędną infrastrukturę.

Osiedle Miła BOZ Rzeszów to nowoczesne osiedle zaprojektowane w sposób spełniający najważniejsze wymogi związane z estetyką i ergonomią przestrzeni. Inwestor zapewni na terenie osiedla miejsca do rekreacji dla dzieci i dorosłych.

Inwestycja została zaprojektowana przez MWM Architekci.

Osiedle Miła Rzeszów lokalizacjaBOZ Miła Rzeszów lokalizacja

Osiedle BOZ Miła Rzeszów zlokalizowane jest w południowej części Rzeszowa w dzielnicy Drabinianka przy ul. Miłej. Dzielnica ta w ostatnich latach rozkwita w co raz to nowsze inwestycje dzięki czemu w szybkim tempie ma szanse stać się rejonem samowystarczalnym (pod względem infrastruktury) i przyjaznym do zamieszkania. Osoby poszukujące mieszkania poza centrum Rzeszowa z pewnością powinny rozważyć tę ofertę.

Wszystkie inwestycje deweloperskie w Rzeszowie i okolicach w jednym miejscu:

 

Dobrą informacją dla przyszłych mieszkańców jest fakt, że do nowo projektowanego osiedla zostanie wykonana droga dojazdowa. Osiedle jest dobrze skomunikowane, a dogodny dojazd do ulicy Sikorskiego przełoży się na dobry dostęp do centrum miasta.

BOZ Miła Rzeszów mieszkania

Boz Miła Rzeszów Architektura
źródło fot.: BOZ Development 

Osiedle składać się będzie z pięciu bloków, w których dostępne będą mieszkania o zróżnicowanej powierzchni. Choć deweloper nie przedstawił jeszcze oficjalnych rozkładów mieszkań to zakładać można, że swoje lokale znajdą tam zarówno rodziny z dziećmi jak również single i pary. W inwestycji przewidziano łącznie ok. 20 000 mkw. powierzchni mieszkalnej.

Deweloper chętnie inwestuje w południowe rejony Rzeszowa gdyż jest to trzecia jego inwestycja po Osiedlu Kwiatkowskiego oraz pojedynczym bloku przy ul. Miłej. Ugruntowana już pozycja na rynku daje gwarancję jakości i zaufania przyszłym klientom.

Osiedle Miła BOZ Rzeszów ceny za metr

Póki co brak oficjalnej informacji odnośnie cen w nowej inwestycji BOZ Development. Wpis zostanie zaktualizowany po opublikowaniu przez inwestora przedziału cenowego.

Inwestycja rozpocznie się w 2019 r.

Please follow and like us:
error

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *