Osiedle Loft Rzeszów-Krasne – Przełomowa inwestycja dewelopera Nowy Horyzont Development

Osiedle LOFT Rzeszów to nowa inwestycja zlokalizowana w gminie Krasne koło Rzeszowa. Inwestycja ta to przełamanie dotychczasowych trendów i wytyczenie nowych szlaków na deweloperskiej mapie Rzeszowa. Różnica opisywanej inwestycji polega przede wszystkim na genezie i sposobie jej powstania, gdyż w odróżnieniu od typowych inwestycji deweloperskich lofty nie są budynkami budowanymi „od zera”, a mieszkaniami urządzonymi w budynkach o dotychczas odmiennym przeznaczeniu np. fabryki, magazyny.

LOFT Nowy Horyzont Rzeszów to osiedle powstałe wskutek modernizacji, unowocześnienia i odmienienia pierwotnie zaprojektowanych budynków Wydziału Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Inwestycja składa się z trzech budynków wielorodzinnych w tym dwóch trzypiętrowych i jednego czteropiętrowego, w których dostępnych 100 mieszkań. Każde będzie miało balkon, loggie lub duży taras. Osiedle ma wyróżniać także bogactwo zieleni.

Loft Rzeszów architektura – „Osiedle z duszą”

Loft Rzeszów Wydział Sztuki

Loft Rzeszów Architektura

Loft Rzeszów w porównaniu do innych inwestycji deweloperskich powstałych w ostatnich latach w rejonie Rzeszowie i okolic to osiedle, które charakteryzuje wspaniały klimat i nietypowa historia. Architekci Osiedla – pracownia MWM Architekci – dołożyli wielkich starań by unowocześnić architekturą budynków przy zachowaniu klimatu Wydziału Sztuki. W efekcie zaprojektowane osiedle to nowoczesna odmiana loftowego designu zdobiona jest elementami małej architektury. Ponadto każda z klatek jednego z budynków wykończona będzie pracami artystów.

Loft Krasne Rzeszów

Już jest! Udostępniliśmy możliwość reklamy na naszym portalu:
  → Sprawdź naszą ofertę reklamową

Loft Rzeszów lokalizacja

Loft Rzeszów zlokalizowane jest w gminie Krasne na granicy z Rzeszowem, a sprawny dojazd do stolicy innowacji zapewni droga krajowa 94. W sąsiedztwie inwestycji dostępne są plac zabaw, centrum medyczne, stacja paliwowa czy centrum handlowe.

Loft Krasne – Rzeszów ceny mieszkania

Loft Rzeszów ceny mieszkania

Obecnie w sprzedaży dostępne są mieszkania w budynku A. Na 4 kondygnacjach zaprojektowano 1-3 pokojowe lokale w metrażach od ok. 28 m2  do niespełna 75 m2 .
Przykładowe ceny mieszkań:
– 1 pokojowe mieszkanie o pow. 27,80 m2 – 192 000 zł
– 2 pokojowe mieszkanie o pow. 42,40 m2 – 287 000 zł
– 3 pokojowe mieszkanie o pow. 56,40 m2 – 338 400 zł

Ceny m2 mieszkania waha się w granicach od 5300 zł do niespełna 7000 zł.

Trzeba przyznać, że w porównaniu do rynku pierwotnego i lokalizacji (Krasne) ceny są wysokie, a nawet bardzo wysokie.

źródło fot.: nowyhoryzont.info.pl

Osiedle Loft Rzeszów-Krasne – Przełomowa inwestycja dewelopera Nowy Horyzont Development
5 (100%) 5 vote[s]

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *