Line House Rzeszów – Nowa inwestycja M Group Development

Przy ul. Żmigrodzkiej w Rzeszowie powstanie ciekawa inwestycja ukraińskiego dewelopera M Group Development. Line House Rzeszów – bo taką nazwę nosić będzie inwestycja- to budynek wielorodzinny, który swą architekturą zdecydowanie wyróżni się na tle rzeszowskiego rynku nieruchomości. Jest to druga po Capital Towers inwestycja tego dewelopera w Rzeszowie.

Na stronie inwestora widnieje opis (w tłumaczeniu) „Z przyjemnością informujemy, że M Group Development rozpoczyna nowy projekt w najbardziej komfortowej i przytulnej części miasta Rzeszowa, która cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców.
Projekt nosi nazwę „Line House” – kompleksu z parkingiem podziemnym, który będzie zlokalizowany w spokojnym i malowniczym zakątku miasta, w okolicy ulicy Błogosławionej Karoliny.
Kompleks mieszkalny będzie zlokalizowany w pobliżu szkoły, przedszkola i przychodni. Inwestycja planowana jest blisko zieleni i ma dobre połączenia z centrum Rzeszowa oraz szybki dojazd do autostrady. Oferujemy komfortowe i wysokiej jakości zakwaterowanie.”

Jeśli realizacja koncepcji nie będzie znacznie odbiegać od założeń i wizualizacji to z pewnością będzie to jeden z najciekawszych pod względem architektonicznych projektów w Rzeszowie – zwłaszcza na tle niewyróżniających się budynków SM Projektant i Admy.

Wszystkie inwestycje w Rzeszowie w jednym miejscu! Jedyna taka mapa w internecie:

 

Line House Rzeszów Architektura

Line House Rzeszów Line House Rzeszów Line House Rzeszów
źródło fot.: www.mgroup.world

Line House Rzeszów lokalizacja

Line House Rzeszów Lokalizacja

Inwestycja zlokalizowana jest u zbiegu ulic Iwonickiej i Żmigrodzkiej.

Wpis będzie aktualizowany o nowe informacje.

Line House Rzeszów – Nowa inwestycja M Group Development
5 (100%) 5 votes

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *