Capital Towers Residence Lenartowicza Podpromie Rzeszów

Capital Towers Residence Rzeszów to nowa inwestycja spółki deweloperskiej MGROUP DEVELOPMENT zlokalizowana przy skrzyżowaniu ulic Lenartowicza i Podpromie. Inwestycja składać się będzie z dziesięciokondygnacyjnego budynku, w którym zaprojektowano mieszkania wielorodzinne z częścią usługową (8 kondygnacji nadziemnych) oraz 2 kondygnacyjny garaż podziemny. 

Budynek został podzielony na części: dwie z nich (A i B) liczą 8 kodnygnacji i połączone są przewiązką (C) liczącą 4 kondygnacje. 

W Capital Towers Residence Podpromie Rzeszów zaprojektowano łącznie 113 mieszkań, w których dostępne zróżnicowane metraże mieszkąń:
1) mieszkania jednopokojowe o pow. 28 m2, 32 m2 oraz 35 m2
2) mieszkania dwupokojowe o pow. 35 m2, 39 m2, oraz 45 m2
3) oraz mieszkania trzy i czteropokojowe.

Mieszkania posiadają loggie, balkony lub przestronne tarasy. Ponadto deweloper chwali się, że przy projektowaniu inwestycji zwrócił szczególną uwagę na odpowiednie doświetlenie mieszkań. Duża ilość okien i przeszkleń pozytywnie wpłynie na komfort użytkowania. Warto zaznaczyć, iż w standardzie wykończenia jest ogrzewanie podłogowe na całości mieszkania. 
Budowa potrwa 18 miesięcy, a oddanie mieszkań planowane jest na IV kwartał roku 2022.

Jest to kolejna inwestycja spółki deweloperskiej budującej m.in. najwyższy budynek w Rzeszowie Capital Towers.

Capital Towers Residence Lenartowicza Podpromie Rzeszów lokalizacja

Capital Towers Residence Lenartowicza Podpromie Rzeszów
Źródło: www.capitaltowers.pl/residence/

Budynek Capital Residence Rzeszów zlokalizowany przy skrzyżowaniu ulic Lenartowicza i Podpromie. Dzięki intensywnej w ostatnich latach zabudowie okolicy Mostu Zamkowego ta część miasta nabrała dużego rozpędu i stała się centrum biznesowo-rozrywkowym miasta Rzeszowa. A z pewnością to nie koniec unowocześniania i rozwijania tej części stolicy innowacji. W planach jest jej jest dalsza rozbudowa, w której mówi się m.in o budowie Olszynki Park czy wieżowcu przy ul. Kopisto.

Capital Towers Residence lokalizacja
Źródło: Google Maps

W pobliżu inwestycji Capital Towers Residence Rzeszów znajduje się m.in. hala Podpromie, Rzeszowskie bulwary, Filharmonia Rzeszowska, a nieco dalej centrum kulturalno-handlowe Millenium Hall. Nowy budynek będzie sąsiadował w budowanym obecnie kompleksie mieszkalnym Wikana Square

Capital Towers Residence Rzeszów zdjęcia architektura

Capital Towers Residence Rzeszów
Źródło: www.capitaltowers.pl/residence

Bazując na wizualizacjach udostępnionych na stronie inwestora w mojej opinii projekt jest bardzo ładny. W wyważony sposób łączy ze sobą klimat biznesowy i mieszkalny, budząc nawet swego rodzaju prestiż. Betonowa struktura urozmaicona dużą ilością przeszkleń przełamana ciemnobrązowymi elementami elewacji łącznika budynku z pewnością nadaje elegancji.

Please follow and like us:
error

7 thoughts on “Capital Towers Residence Lenartowicza Podpromie Rzeszów”

  1. HAHAHA
    Kto tam nie mieszka przeżyje szok, jak zostaną oddane ostatnie inwestycje do użytku, cała Lenartowicza, Hetmańska i Podpromie całkowicie się zakorkują, pomimo tego że już wszystko stoi w miejscu w godzinach szczytu:)

  2. wszyscy się poduszą w końcu. porażka żeby w takim miejscu jeszcze wciskać cokolwiek. mieszkania kupią nowobogaccy i będą imprezować nocami na tych tarasach, bo w głowie takich panuje przekonanie że skoro nas stać to wolno wszystko. ale szybko sami będą uciekać bo okolica nieznośnie hałaśliwa plus parking podpromie z nocnymi rajdami

    1. Klasy „średniej” raczej na te mieszkania stać nie będzie, spodziewam się cen w przedziale 7-8 tyś zł/m2 więc oferta nie dla wszystkich. Być może część zostanie kupiona w celach inwestycyjnych (wynajem na doby) więc z tym imprezowaniem może być różnie..

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *