Bałtycka Rzeszów mieszkania – Nowe Osiedle Bałtycka Rzeszów SM Energetyk

Bałtycka Rzeszów mieszkania

Bałtycka Rzeszów mieszkania to nowe osiedle wielorodzinne zlokalizowane przy ul. Bałtyckiej w Rzeszowie. Inwestorem jest Spółdzielnia Mieszkaniowa Energetyk, a samo osiedle obecnie znajduje się w fazie prac projektowych. Osiedle Bałtycka Rzeszów składać się będzie prawdopodobnie z 8 budynków wielorodzinnych z usługami. Według zapowiedzi w ofercie znajdować się będą zarówno małe ok. 30 m2 mieszkania jak również przestronne apartamenty z widokowymi tarasami.

Poszukujesz mieszkania w podobnej lokalizacji? Sprawdź ofertę inwestycji Apartamenty Pobitno – jeszcze bliżej centrum miasta:
    Apartamenty Pobitno

 

Według informacji dostępnych na stronie Spółdzielni Mieszkaniowej Energetyk „wbicie łopaty” planowane jest na III kwartał 2019 roku, a pełna oferta zostanie przedstawiona w kwietniu br.

Osiedle Bałtycka Rzeszów mieszkania lokalizacja

Osiedle Bałtycka Rzeszów lokalizacja
fot. Lokalizacja Osiedla Spółdzielni Mieszkaniowej Energetyk przy ul Bałtyckiej w Rzeszowie

Informacje o inwestycji na stronie spółdzielni >>>

Szkoła Pijarów przy ul. Bałtyckiej w Rzeszowie

W sąsiedztwie planowanego Osiedla przy. ul Bałtyckiej obecnie budowana jest Pijarski kompleks edukacyjny. Według dostępnych informacji szkoła w pobliżu Osiedla Bałtycka Rzeszów ma pomieścić około tysiąca uczniów i dać zatrudnienie 130 nauczycielom. Szkoła obecnie prowadzi rekrutację na rok szkolny 2019/2020, gdzie planowane jest otwarcie 4 pierwszych klas liczących do 24 uczniów. Mieszkańcy Osiedla SM Energetyk przy ul. Bałtyckiej z pewnością docenią bliskość do nowoczesnej szkoły.

źr

@Wpis będzie aktualizowany o nowe informacje.

Bałtycka Rzeszów mieszkania – Nowe Osiedle Bałtycka Rzeszów SM Energetyk
5 (100%) 5 vote[s]

2 komentarze do “Bałtycka Rzeszów mieszkania – Nowe Osiedle Bałtycka Rzeszów SM Energetyk”

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *